Ankara'daki Falcılar

fikriye mihriye ikisi de tırt. çok ufak bir şeyi bilmişlerdi bende, gün vererek. onun dışında hiçbişi tutmamıştı. yıllardır da gitmem.

Ben de okudum aslında eski tüm yazıları. Zaten birine gitmeden önce forumda ismini taratıp bakıyorum neler yazıldığına. Karışık görüşler var onlar hakkında forumda. Özellikle son zamanlarda olumlu bir şeyler yazanlar da oldu. Uzun vadede onun dediği çıkmış, olmaz demiş ve olmamış vs. diye. Onun için deneyeyim demiştim. Keşke gitmeseydim ama... Benim de konudan pek emin olmadığımı gördü, onun için asla olmayacak diye öyle üstüme geldi herhalde. Oturup ağladım resmen orada. Belki de haklıdır...

tamam itiraf ediyorum ben birini tavsiye edeceğim ama önce kazen ya da mune nin olur vermesi lazım bu bir reklam diyeni yolarım )))) ama bekleyin dediği çıksın gebertseniz söylemem amirhan a dönmesin olay biraz bekleyin. eğer dedikleri çıkarsa söz size kim olduğunu söyleyeceğim.

Canım aynı anda. 3 kişiye gönderebilir üzerindekilerin belki o anlık olmuş olabilir ama su gerçeği unutmayalım bu tur varliklilar aslında sadece oyalayicilik yapıyor bilmiyorum araştırdın mi hiç varoluslarini çok eski bilimler var hatta İslam ülkelerinde bazı üniversitelerde bu tur konularda bölümler var ... Şöyle anlatayım biz insanlar onlardan daha ustun yaratılmıştır . onlarında bizim gibi bir dünyaları var boyut olarak 2 inci boyut hatta ısı kameralarından algılanabilir bu tur varlıklar . asla geleceği bilme goruleri yok sadece o anki kuruluşları. Göz boyamak ... Ve etkileyici varlıklar çünkü zaaflarını biliyorlar. işlem yapan insanlar yok olmuş bilgiler dahilinde yapıyorlar. Büyü bir gerçek . bir çok dinde büyü virtuallari var. Ve eski yazılmış kitaplarda var . bir aborjinde büyü yapabilir bir hintlide . amerikalida .. Ve bu tarz şeylerle yaşamını sağlayan insanlar aslında kötülük yapan insanlardır ... Ve hiç bir zaman allah bu tur insanlara hissiyat vermez .... Kahin insanların yaşamlarını bir okuyun çok zorluklar cekmis tirler hep ... Gönül gözü açık olan insan niyeti iyi insandır ve kirletmrsler kendilerini . ben yıllar önce marmariste denizde bir insanla karşılaşmıştık. Adam azeri di o kadar sıcak bi enerji veriyordu ki bi şekilde samimi olduk sonradan öğrendim ki adam enerjisi ve kalp gözü var ve beni kırmadan sadece ekimi tutarak bir kaç şey söyledi ve benden parada almadı dedikleri her şey cikti... Yanı kısacası varlık kullanan. İnsan sadece paranın alır ama. Kalbi açık olan insan sana yardımda eder

Amann aslında hepsinden uzak durmak lazım. Rabbim yardımcımız olsun hepimizin bu fal batağından kurtarsin

Amann aslında hepsinden uzak durmak lazım. Rabbim yardımcımız olsun hepimizin bu fal batağından kurtarsin

bir süreden sonra yavan geliyor zaten. düşünsenize en az 25 lira bu para ile organik şampuan alınır hamama gidilir bissürü abur cubur alınır 10 kere otobüs e binilir yemek yenir sinemaya gidilir ohhoohhhh biz de 30 dk lık ne 3" u 10 dk lık yalan için 25 lira bayılıyoruz. ya bi de şey diyorlar ya bu böyle olacak ben biliyorum ulan sen kimsin de bu kadar emin olabiliyorsun acaba ben öyle diyorum öyle olacak yaw he he :)))))))))) sallayın hepsini keyfimize bakalım. hatta buluşup 25 lira günü yapalım bence sonra da yeriz işte parayı

Alemsin valla pika olaylara bakış acinda bi enteresan

Onun içinde canım gerçekten kalp gözü olan birisini bulmamız gerek

Öyle insanlar vardır da canım kendilerini çok açığa cikartmiyorlar çünkü talep fazla olunca işin boyutu değişiyor para giriyor ve maneviyat bitiyor. Demem o ki kalp gözü açık olan insanlarin kafelerde işi olmaz. Oradakiler malum bunu biliyoruz ve bile bile lades diyoruz.

bu sılanın adresini telefonunu verebilir misiniz bir de ben deneyim. diğerlerinden farkı ne göreyim :)) bahçelide de var falcılar ama aynı olaya yorumları farklı farklı hepsinin ve henüz tutturan olmadı bi de medyum tayfası var. işlem yapan (ya da yaptığını sanıp bizi kandıran) ve bi halt edemeyen. onlarda üfürüyor bi umut deyip kapılarını aşındırıyoruz üstüne de bi ton para veriyoruz. adam akıllısını bulsam sizlere de tavsiye ederim burdan. çalışmalara devam şimdilik.

az bekleyin dedikleri çıkarsa o şahsın tavsiye edeceğim. çıkmazsa zaten mevcutlara devam. dağılın kazen beni atıyormuş falan reklam hazırlıkları bunlar diye

Sıla'nın falı çok garip ya. Mesela daha vardı verdiği vakte ama ben "bekle, gelecek" dediği kişiden kendim vazgeçtim sayılır ve dün gittiğimde bu sefer olumsuz söyledi o kişi için, "hiç bekleme" dedi. Yeni biri var şu an düşündüğüm, onu bildi ve bunun için "bekle" dedi. Bu durumu nasıl yorumlarsınız?

daha önce biri sıla ile ilgili olarak şöyle demişti sen aklında hangi düşünce ile gidersen onu biliyormuş hatta akıl mı okuyor falan diye yorum yapmıştık. bensöylediği tarih dolmadan gitmem bir daha sanırım bakalım akıl mı okuyor yoksa gerçekten biliyor mu

Mantıklı bir fikir. Bana verdiği yeni tarih kasım sonuna denk geliyor. Bekleyip neler olduğunu göreceğiz bakalım. :) Bu sürede kendimi tutup başka kimseye de gitmemeye çalışacağım. Fal baktırdıkça olacaklar gecikiyor diye okumuştum bir yerde. Doğru mudur ki acaba?

Sıla beni çok büyülemişti anı bilmesiyle ama Eylül'de olacak dediği şeyden eser yok hala ( ben artık fal tarzı yapanları toptan bıraktım onun yerine yaşam Koçluğu çalışmasını tercih ediyorum bu konuda esin çok iyi. Artık gereksiz beklentiye girip olacak olayında Olmasını engellemeye son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…