Ankara'daki Falcılar

Aynı yerden alınan üyelikle falcı reklamı izlediniz
Kurgu fena değil ama reklam kötü

siz bu adamın reklamını yapmak istediniz ki yaptınız da ama üç falı patladı buraya yazınca biz kötü olduk yalan yanlış bilgiler yazıldı benim adamdan ne çıkarım olabilirde durduk yere kötüleyimki kötü faldı ki yazdım ve üç kişiye kötü baktı ondan sonra ben reklam dedim hala da söylediğimin arkasındayım o çok merak edenler de gittiklerinde anlayacaklar yorum yok herkesin hür iradesi madem beğenmeyince para almıyor herkes denesin allah için yazsın buraya o zaman kim haklı kim iyi kim kötü. haa bu arada sizin de özel hayatınızı deşifre ederler bu saatten sonra güvenipte gider misiniz orası da ayrı

arkadaş yazmıyım yazmıyım diyorum da siz nasıl birilerinin özel hayatını dökersiniz ya madem adam sana anlattı sen ne demeye gelip sitede ifşa ediyorsun sana ne! dünya nın en muhteşem falcısı olsa kaç yazar zehra 2 amirhan yazık ya her ayrıntısına kadar anlatmış bir de ayıp ayıp ha şu an pasifler ama başka nickle gelirler dert mi? yok arkadaş amirhan ın nosu var ama gitmeyeceğim. çok ahlaksızca bu tutumu... geçmiş olsun arkadaşlar...

Aynı yerden alınan üyelikle falcı reklamı izlediniz
Kurgu fena değil ama reklam kötü

Mune hızır gibi yetiştin.
biz ne desek diyelim anlatamayacaktık.

yaptığınız reklamı geçtim, parasını geçtim de; özel hayatımızı dökmeye çalıştınız ya ona yazıklar olsun valla.

bu arada dürüst olan da kazanmış oldu :) yönetime teşekkürler araştırdığınız için.

Hanımlar,
gereken yapıldı, belli ki müşteri toplanmaya çalışılıyordu. Iyi fallar, şüphelendiğiniz birileri olursa KİB(Kötü Içerik Bildirimi) yapmalısınız, Yazılan yorumların sol alt kısmında her derde deva K.İ.B butonu

belliydi böyle olacağı.. Allahtan aklı selim üyeler varda özelden soruyoruz sence nasıldır diye, biz akıl tutulması yaşayınca sağolsunlar gitme diyen insanlar oluyo.. artık fake hesap alıp ordan mı soralım falcı nosu adresi vs.. biraz meslek ahlakı ya, zaten bir günde burda hiç birimizin kazanamayacağı kadar para kazanıyosunuz cok mu zor dilinizi tutmak.

bir de bana sizden gelecek para hayır getirmez demiş afedersin nereme demiş acaba dicem şimdi olmayacak.

S
sizin bu yaptığınızda çok ayıp !!!! Bir bayan arKadaşın sırlarını , özel hayatını bu kadar ifşa etmek ne kadar yakışıksız , ayıp bir durum !!!!!
Size mi kaldı bu falcıyı savunmak , giden gider , denemek isteyen dener . Bu denli savunmak niye ?? Size ne Canım !!
Ben o bayan Hakkı'nda yazdıklarınızı okurken , satırları atladım okumak bile istemedim ...
Not ; sizin hatanız hemen bu falcının adını ifşa etmeniz oldu ( reklam yaptığınıza inanmıyorum bu arada ancak bekleyip bi görseydiniz )

tatlım reklamcı cıktılar. clemente ile gecemelek aynı yerden açmış hesabı.
bi de birbirlerine falan tavsiye ediyorlar. of of ya.

Gece melek ne olursa olsun yaptığın şey çok çok Ayıp ve Ahlaksızca..
Yani kızın özel hayatı buraya dökülmemeli.
Amirhan çok iyi biri olsa idi zaten sana bile anlatmazdi ....

Kizlar merhaba bir sey soracagim. Oncelikle sunu belirteyim benim pek fal gecmisim yok. Fanatik ya da surekli baktirma arzusunda olan biri degilim.
Merak ettigim bu falcilar, gelecekle ilgili 6-7-8-9 ay sonra olacagini soyledikleri seyler icin bu kadar ay sonra tarih vererek kendilerini garantiye mi aliyorlar?

Bu kadar uzun tarih verip de soyledikleri cikan oldu mu? Hani on gun sonrasini tutturamiyorlar. Nasil bu kadar uzaga tarih verirler?

Beni aydinlatin kizlar. :))

tatlım reklamcı cıktılar. clemente ile gecemelek aynı yerden açmış hesabı.
bi de birbirlerine falan tavsiye ediyorlar. of of ya.
Ben hatta hadiiiordannn a özelden demiştim ikiside aynı kişiymiş de kendi çapında reklam yapıyomuş gibi falan demiştim.
Yanılmamışım.
Ama sizlere yaptığı büyük ama çok büyük ayıp yani.

B
ben de öyle düşünüyorum , kendilerini garantiye almak için çok uzun vadeler veriyorlar , bu dönemde eğer memnun kalınırsa o anki söylediklerinden sizin başka insanlara tavsiye edeceğinizi çok iyi biliyorlar , o 8-9 aylık süre boyunca gelenler olacaklar kar kardır mantığı . En iyi örneği de Mihriye ve Fikriye hanım , bu bayanlara dikkat edin asla yakın bir tarih vermezler
Bir de hiç tarih vermeyenler var onlara da en iyi örnek satı hanım . Onun yaptığı daha mantıklı , hiç tarih yok kafa rahat , Nasıl olsa gelen yine gelir bir şey vadetmedim ki mantığı ..

Fal denilen şey zaten kafa rahatlatmak degil mi canım , ben yıllar önce ketoyu gormustum mesela adam o zamanki patronuma bakmisti bana dediği hiç birşey olmamisti , herkes keto keto diyordu ve ünlüydü o zamanlar. Ama bazı insanlarda hissediyor onları bulmak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…