Ankarada varmı ben gibi arkadası olmayan?

Evelynn

Nirvana
Pro Üye
15 Aralık 2013
15.494
35.581
Bulundugum sehirde hiç arkadaşım yok. Üniden arkadaslarımın hepsi baska sehirlerde.
En yakın arkadasım evlendi baska sehre gitti senede 1 2 defa gorusuyoruz. Kuzen olarak yasıtım 2 3 kuzenim var biri çalısıyor gorusemıyoruz diğer ikiside uzak.
Akraba ilişkilerini de sevmiyorum. Komşularım desen köpeğim var diye aramız bozuk. Off. Okadar sıkıldımki.

Son düzenleme:
Bende ankaradayım. ve buradan tanıştığım çok iyi anlaştığım arkadaşlarım var. bazen insan ihtiyaç duyuyor sanalda olsa konuşacak bir arkadaşa. doğru söylüyorsun. :)

Iyı de bu şekilde kimse güvenmez size. Forumda zaman geçirmeniz,önce sanalda arkadaş olmanız lazım. :KK39:

Bu konuyu açmamın sebebi bu zaten. Sonucta genel olarak herkes bir baslık altında tanısıp arkadas oluyor. Misal diyet başlığı yada geyik topikleri vs... Hemen pat diye telefon verecek halimiz yok ama bir yerden de baslamak gerek:KK19:

Bende ankaradayım. ve buradan tanıştığım çok iyi anlaştığım arkadaşlarım var. bazen insan ihtiyaç duyuyor sanalda olsa konuşacak bir arkadaşa. doğru söylüyorsun. :)

Süper. Bundan bahsediyorum işte umarım uzun yıllar sürer arkadaslığınız darısı başıma:KK23:

Ben varım:KK43:
Ve ankarada yaşamamak için direniyorum resmen.
Nişanlım ankarada ve benim neredeyse kimsem yok orada.
Evlenince plana göre orada oturulacak ama direniyorum.
Arada oraya geldiğimde bile çok sıkılıyorum. Ve kışını da hiç sevemedim

Ben varım:KK43:
Ve ankarada yaşamamak için direniyorum resmen.
Nişanlım ankarada ve benim neredeyse kimsem yok orada.
Evlenince plana göre orada oturulacak ama direniyorum.
Arada oraya geldiğimde bile çok sıkılıyorum. Ve kışını da hiç sevemedim

Aslında cok sevilecek tarafıda yok:-) özelliklede istanbul veya izmir gibi sehirlerde yaşayanlar için. Bende üni için izmirde yaşamıştım döndüğümde bana öyle boğucu geldiki. Bir cafede oturayım iki insan goreyim desen illaki kızılay yda bahceli gibi yerlere gitmen gerek fln pf. Ne zaman evleniyorsun hangi şehirden geleceksin?

Bu konuyu açmamın sebebi bu zaten. Sonucta genel olarak herkes bir baslık altında tanısıp arkadas oluyor. Misal diyet başlığı yada geyik topikleri vs... Hemen pat diye telefon verecek halimiz yok ama bir yerden de baslamak gerek:KK19:

Süper. Bundan bahsediyorum işte umarım uzun yıllar sürer arkadaslığınız darısı başıma:KK23:
teşekkür ederim canım. senide beklerim :) konuşmak istersen..
yaş kaçtı bu arada

teşekkür ederim canım. senide beklerim :) konuşmak istersen..
yaş kaçtı bu arada

25 yasındayım canım. Ya ne bileyim genelde zaten birbirini tanımıs gruplara girmesi zor oluyor diye hiç söylemedim bile benide aranıza alın diye:KK48: ama cok isterim tabiki

Ankara gibisimi var yaaaa . Bi arkadas kışını sevmedim demiş . Hiçbir şehrin kışı sevilmezki. Iyi biyerde yaşıyorsanız şehir olarakta güzel çevre yapmak içinde güzel.

Bende ankaradayım. Evet belki denizi yok şehrimizin ama olsun ya genede kör topal idare ederr :)

Ankara gibisimi var yaaaa . Bi arkadas kışını sevmedim demiş . Hiçbir şehrin kışı sevilmezki. Iyi biyerde yaşıyorsanız şehir olarakta güzel çevre yapmak içinde güzel.

Yaşadığın muhit çok önemli gercekten. Ben keçiörende yaşıyorum ve hiç sevmiyorum. Arada sırf insanını gormek için bile dikmen vadisine gittiğim oluyor:KK68:

Hahhahh benimde cok akrabam mamakta yasıyor. Ama hiç değilse mavi gölünüz var ikeanız var:KK58:
Ayyyyy napıyım ben mavi gölü ikeayı cnm yaa :KK70:
Mamağın tam içinde değiliz Allahtan. Zaten çalıştığım için öyle yerlere gitme şansımda yok :)

Allah tamamına erdirsin. Düğün yaklaşınca gorurum ama ikea ya dadanırsın:KK71:
Yok ya gene arada erkek arkadaşım geldiğinde gidioruz ama. Nadir. :)
Ay o düğün hazırlıklarını yapmak nasip olsunda ikeadan girer çukurambardan çıkarım ben :KK70:

X