Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
çukurambar dia kuaför,yasemin hamın,muhteşem kaş alıyor.kesinlikle öneriyorum.

batıkente oturan arkadaş nerede aldırıyo bende batıkette oturuyorum adresi yazarsa sevinirim

off ya 19 kısı okumus kımse cevap yazmamıs yokmu arkadaşlarr onerıcegınız bır yerr uzattıorum sırf bunun ıcın kasımı

iyi geceler kızlar bu konuda ankara da tek bir isim tanıyorum.nursun yıldız turan güneş te cihan işmerkezi 18/5 gerçek bir KAŞ MİMARI....

iyi geceler kızlar bu konuda ankara da tek bir isim tanıyorum.nursun yıldız turan güneş te cihan işmerkezi 18/5 gerçek bir KAŞ MİMARI....

nursun yıldız gerçekten çok güzel alıyor...ben de tavsiye ederim bir ara gitmiştim..20milyon o biraz çok..ama kalın ve istediğiniz şekli veriyor

kızlar ankarada başka nereleri önerirsiniz şöle dikmen de bi yer olursa daha mutlu olcam:))

benim seyrek ve doğal olarak şekil vermek çok zor ama izmir caddesinde ayakkabı dünyadının karşısındaki iş merkezinde Bediş Kuaför var manikür, pediür ve kaş konusunda ondan iyisini tanımadım

ben de bugün bi yer keşfettim. Çankaya yıldız da savaş tuna kuaför var. Orada serpil diye bir bayan var. Gerçekten o kadar özenli çalışıyor ki. Elinize ayna veriyor. Göstererek anlatarak alıyor kaşınızı.almadan önce size soruyor. Hem fiyatı da çok uygun. Tavsiye ederim gerçekten.

Ankara'da birçok yeri denemiş biri olarak bir arkadaşımın tavsiyesiyle 6 yıl önce falan gitmeye başladığım biri var benim de, üstüne kaşçı tanımıyorum, benim incelmiş ve dümdüz olmuş kaşlarımı bile neredeyse Ebru Gündeş kaşı kadar kavisli hale getirdi. Ama özellikle kaşlarınız başkaları ya da sizin tarafınızdan mahvedildiyse düzelmesi birkaç seans gerektiriyor bilginiz olsun. Yani 2-3 kere gittikten sonra oturuyo şekli, isteyen olursa yazarım adresini ve telefonunu. Yeri Kızılayda.

vallahi çok iyi olur :teytey:

vallahi çok iyi olur :teytey:

Karanfil Sokak 36/5 Kızılay
Tel: 0532 5705674

419 56 77

Figen Başkaya ismi, mutlaka Ona aldırın ama, kendisi sahibi zaten oranın. Kadınlarkulubunden tavsiye alarak geldim derseniz yardımcı olur, gidin gerçekten memnun kalacaksınız. Gittikten sonra buradan da bilgi verin merak ederim memnun kalıp kalmadığınızı v.s. a.s

(Bu arada yeri Karanfilin Olgunlara yakın tarafına doğru)

Son düzenleme:
ben zafer carsısının arkasında kıtapcılar carsısı var gıyım dunyasının yanı onu 5, katındakı yere gıdıyorum kızlar guzel alıyolar tavsıye ederım

bende kaş için arama yaparken bu başlığı buldum kızlar...teşekkür ederim cadaloz senn dediğin yere gittim geçen ay çook güzel kaş alıyorlarrr.2.kezde dün gittim çokk memnunum tavsiye ederiimmm kızlar alkisalkisalkis .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…