ANKARA'DA DEVLET HASTANESİNDE BURUN ESTETİGİ TAVSİYE

Kızlar kusura bakmayın da doktor şöyle yapsın doktor böyle yapsın, ucuza yapmıyorlar... Tıp bu kadar kolay yorum yapabileceğimiz bir şey değil. Ameliyatınızı yapan insan minimum 12 sene okuyan ve yıllardır çalışan bir insan (tıp + plastik cerrahi + zorunlu hizmet), dediğiniz gibi yapılabilseler dediğiniz gibi yaparlar yani ameliyat bir risk, bir sorumluluk ve ciddi eğitim gerektiren bir şey. Sizin sağlığınızın sorumluluğunu alan ve bunun için min 12 sene emek veren bir insan tabi ki bunu ucuza yapmaz. Bin liraya mont alınmıyor, bin-iki bin liraya insan mı kesilir. Plastik cerrahi zorunlu olmayan operasyonların yapıldığı ve talebin fazla olduğu bir alan, malzemeleri ve eğitimi ucuz değil, çalışma alanı sınırlı (bir dahiliyeci gibi her şeye bakmıyor), böyle olunca da pahalılaşıyor. Ekonomi nedeniyle fiyatların fazla gelmesini anlarım ama istenenler çok pahalı olsa biri de daha ucuza yapar pahalıya yapan doktordan hasta çalardı diye düşündüm, bu olmuyorsa piyasa böyle demektir.

Geçmiş olsun öncelikle 4500 ₺ ödemişsiniz sanırım. Süreç nasıl ilerledi anlatabilir misiniz?
Tabii. Ben ağustosta Hasan hocadan randevu alıp MHRS'den gittim. Asistanı oluyor poliklinikte onunla görüştüm. Sonra burnumun resimlerini hocaya attılar. Hasan hoca da ertesi gün sabahtan servise çağırdı konuştuk ve bana 12 Aralık için tarih verdi. Ardından tomografimi çekildim ve Kasım ayında tekrar hastaneye gittim. Anestezi için tetkiklerimi yaptırdım 29 Kasımda. Ardından 12 Aralık sabah 6 da yatışım yapıldı. Ameliyattan önce konuştuk hasan hocayla. 9 gibi ameliyata girdim 2 gibi çıktım. Hasan hoca sürekli yanımdaydı. Sağolsun korkumu sayesinde aştım yoksa son anda vazgeçecektim. Uyandığımda da yanımdaydı bilgi verdi. Ameliyattan 1 gün sonra taburcu oldum. 10 gün sonra da tamponlarımı aldı.

Hasan Murat Ergani. Taponlarım daha çıkmadı burnumun son halini göremedim yarın çıkacaklar. Şu ana kadar doktorumdan çok memnunum ama
Geçmiş olsun tamponlarınız çıktı mı acaba umarım memnun olmuşsunuzdur rica etsem yeni randevu için ne zaman doluluk var mı sorar mısınız peki :)

Merhaba arkadaşlar. Ben 23Ocakta Gazı Hastanesi Bilge Kaan İsmailoğlu hocaya hem burun hem meme büyütme ameliyatı olacağım. İkisini aynı anda yapacak. Gazi Hastanesi'ne Serhat hocam için gitmiştim ama kendisi yurt dışına çıkacağı için ameliyat yapmıyormus artık. Direk Kaan hocaya yönlendirildim. İlk muayene gayet güzel geçti. Çok kibar ve ilgili bir doktora benziyor. Tetkiklerimi yaptırdım. Direk gün aldım. Açıkçası çok araştırma taraftarı değilim. Herkes başka birşey söylüyor. İyi denilen doktor o gün gününde değildir sana kötü yapar. Ya da kötü denilen hayatının en güzel burnunu sana yapar. Bilemezsin. Bu yüzden korkmuyorum. . . İkisini aynı anda yaptırmak cesaret işi. Ama bir sıkıntı olmayacağını söyledi doktor. Bakalım nasıl bir süreç beni bekliyor. . . Sizinle paylaşırım yaşadıklarımı

Bu doktor revizyon yapiyormu

Ameliyatınızı oldunuzmu nasıl, gectı carsamba gunu de ben olacagım

merhaba burnunuza bakma şansım var mı özelden paylaşabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…