Sünnet Ankara'da Devlet Hastanesi sünnet öneri

Mavipatikk

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2018
387
225
29
Merhaba arkadaşlar Ankara Yenimahalle'de oturuyorum 18 aylık oğlum için sünnet düşünüyoruz. İyi bir devlet hastanesi iyi bir doktor arıyorum. Var mı memnun kaldığınız? Zekai tahir burak hastanesine gidenler memnun kaldı mı? Zekai tahir bilkente taşınmış herhalde eskiden zekaide sünnet operasyonunu yapan genel cerrah Sebahattin Aytekin'i bilkent hastanesinde bulamadım... :/ Her türlü tavsiyeye ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Merhaba, MHRS ve 182 yi aradığımda hastanede böyle bir doktor yok deniliyor. Randevuyu nereden aldınız? Sağolun.
Evet sistemde görünmüyor ben de hastanenin santralini aradim bana doktorun iş cep numarasini verdiler ayrı küçük bi klinik ayırmışlar sünnet için, o yuzden sistemden poliklinik randevusuyla olmuyor dr'a ulaşıp kendiniz kayıt yaptırıyorsunuz dr'a soracaklarinizi sorma imkanınız da oluyor hem. Ben özelden ileteyim size numarasini.

merhaba arkadaşlar.ben 3 aylık oğlumu coronadan 1 hafta önce komşumun önerisi üzerine Ankara meslek hastalıkları hastanesinde ürolojide doktor süleyman tağcı ya sünnet ettirdim.corona dolayısıyla dışarı çıkıp kontrole gidemedik.ama doktor bey sağolsun çok ilgilendi.devlet hastanesi olmasıne ve para ödememize rağmen kendi telefonunu verdi her an arayıp soracaklarımızı sorduk.sürekli telefondan takip etti.dikişsiz çok güzel sünnet oldu.öneririm.

Lütfen mavipatikk bende sebahattin doktora ulaşmaya çalışıyorum banada yardımcı olurmusunuz telefonu banada verirmisiniz

Evet sistemde görünmüyor ben de hastanenin santralini aradim bana doktorun iş cep numarasini verdiler ayrı küçük bi klinik ayırmışlar sünnet için, o yuzden sistemden poliklinik randevusuyla olmuyor dr'a ulaşıp kendiniz kayıt yaptırıyorsunuz dr'a soracaklarinizi sorma imkanınız da oluyor hem. Ben özelden ileteyim size numarasini.
Rica etsem bana da atarmısınız Sabahattin beyin numarasını

X