Ankara Devlet Hastanesinde Burun estetiği tavsiye

size özelden ayrıntılı yazdım buradan da kısaca cevaplıyım. ben internet randevusu aldım. telefondan ya da internetten alabiliyorsunuz ayın son 2 iş günü sabah 8de açılıyor randevular. gazide samed arıkana ameliyat oldum. çok memnun kaldım. ağustosta gittim ve eylülde hemen ameliyat oldum ama bu biraz şans oldu benim için. nisanda gittiğimde yer yoktu ve muayene bile olamadım. o yüzden hemen ameliyat olabilirsiniz de olamayabilirsiniz de. doluluğa göre değişiyor. kesin bir aralık yok diyebilirim. benim nefes problemim yoktu sadece estetikti. istediğiniz gibi yapıyorlar açıkçası. benim burnumda daraltma yapıldı. küçüldü burnum. çok doğal isterseniz ona göre yapılıyor. yani sizin isteğinize göre tabi muayene olursanız daha iyi bilgi alabilirsiniz
Üzerinden 2 yıl geçmiş ama yazmak istedim herhangi bi ücret verdiniz mi bı sıkıntı dahi olmasa estetik olmak için bile ameliyat yapıyor mu bebim burun içinde kemik eğriliği ve alerjik rinit problemi sebebiyle sürekli burun tıkanıklığı yaşıyorum benimde dusuncemde ameliyat var ama araştırıyorum özel hastanelere gücüm yetmez devlet hastanesi araştırıyorum

X