Ankarada Botoks Dolgu Yaptırıp Doktor Tavsiye Edebilecek Arkadaşlar Buraya....

Ha ayrica bizene mehmet akfun un reklamindan babamizin oğlumu! !! Para onun cebine giriyo..biz bu forumda ayakkabidan sac a kadar binlerce kozmetik de tavsiye edioruz haklisin hepsi parayla tutuyolar ...:sly::KK70::cool::p:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sevgili Nazende 42, özelden mesaj atma şansım yokmuş, 50'ye daha çok var.. Dayananamadım, yazayım dedim..Gözümüz aydın.. Bugün kurtulduğumuzu müjdeleyebilirim sana..Bir haftadır yavaş ve doğal (?) sönme sürecine girdim ve suratım çok çok düzeldi.. Çok mutluyum. Darısı başına..
Aradığım doktoru buldum.. Randevu al, git ve görüş.. Internette iletişim bilgilerini bulabilirsin.. Adı DR.Hakan Erbil.. Süper ötesi diyebilirim. (Meğerse belli bir camia tüm Ankara'nın gittiği doktormuş) Tunalıhimide Elizinn'in 5. Katı muayenehanesi var.. Gözaltında juvederm 2 seneye yakın ne yazık ki kalıcılığını koruyormuş, normal şartlar altında.. Öbür bana dolguyu yapan kadın doktorun söylediği herşey yalan .. %1000 tavsiye ederim... Sevgiyle, bol şans

merhaba
göz altı ameliyatı yaptıran iki arkadaşından bahsediyorsun Hapi. onların sonucunu ara ara paylaşırsan sevinirim.
bende istiyorum.
bir de hakan erbil iyi diye bende duydum.arada istanbula geliyormuş. hasta listesine adımı yazdırdım. gelirse sekreteri arıyacak. ben kocaelindeyim çünkü.
ama 1 aydır daha aranmadım :KK43:

Hakan Erbil'e gittik bir arkadaşla. Sanırım dolgu ve botoksun ayarını kaçırdı. Çok kötü oldu. Bu tip işlemlerde doğallıktan yanayım. Araştırmalarım ve arkadaşlarımın tavsiyesiyle doktorumu buldum. İk yıldır kendisine gidiyorum. Gerek kişiliği gerek yaptığı işlemlerden çok memnunum. Doç.dr. erol koç bir numara

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hakan Erbil'e gittik bir arkadaşla. Sanırım dolgu ve botoksun ayarını kaçırdı. Çok kötü oldu. Bu tip işlemlerde doğallıktan yanayım. Araştırmalarım ve arkadaşlarımın tavsiyesiyle doktorumu buldum. İk yıldır kendisine gidiyorum. Gerek kişiliği gerek yaptığı işlemlerden çok memnunum. Doç.dr. erol koç bir numara

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
erol hocayı tanıyorum iyi bir doktor fakat botoksunu hiç görmedim .bana bir bakışta sol corrector kaslarımı daha çok kullandığımı söyledi ve bana yapılabilcek botoks ünitlerini oracıkta sayıverdi.bu arada ben Muhitdin Eskiye gidiyorum . başka bir yere gitmeyi düşünmüyorum.hoca çok iyi.

arkadaşlar ankarada özkaya tıp merkezi var ben lazere başladım orada 1 ay öncede dudaklarıma dolgu yaptırdım gerçekten çok güzel oldu.çok ta doğal duruyor.ilk görüşmelerde ücretsiz bence bir gidip görüşün:)doktorlar çok iyi.

arkadaşlar ankarada özkaya tıp merkezi var ben lazere başladım orada 1 ay öncede dudaklarıma dolgu yaptırdım gerçekten çok güzel oldu.çok ta doğal duruyor.ilk görüşmelerde ücretsiz bence bir gidip görüşün:)doktorlar çok iyi.

85arzu
duygu0609
cansu060
aysun0683

Erkek olmana rağmen kadın olarak işaretle, 4 tane üyelik al ! sonra dudaklarına dolgu yaptır !

Bu ne perhiz ? bu ne lahana turşusu....

yazılanları tek tek okudum ve şu anda hangi doktorun reklam amaçlı hangi doktorun beğeniyle tavsiye edildiğini TAMAMEN KARIŞTIRDIM. Gülerken sarkan ve çirkinleşen burnuma karşı takıntım aldı başını yürüyo. Üst dudak inceliği de gözüme batmaya başlayınca çareyi burada aramaya başladım ancak galiba nafile. dudak işini instagramdan takip ettiğim bir blogger sayesinde halletmiş olsam da burun ucunun ameliyatsız şekilde düzeltilmesi için buradaki önerilerle bir yol alamadım. ZİRA KİMSE YAPTIRMIŞ OLDUĞU UYGULAMANIN FOTOGRAFINI PAYLAŞMIYOR. Sizlerden ricam burun ucunun ve sarkmasnın önlenmesi için yapılan botox işleminin hangi branşta uzmanlaşan bir doktor tarafından yapılması gerektiğine dair tavsiyeleriniz yazmanız :) bu arada temmuz ayında düğünüm var, sizce beklemeli miyim yoksa yaptırmalı mıyım? 5 yapılan işlemden memnun kalmama ihtimalim olduğundan; 5 ay sonra uygulamanın etkisi geçer mi?

şimdiden çok teşekkür ederim, sevgilerle

aynen valla, arkadaş birsürü sayfa okuyup boşuna vakit kaybediyoruz, birinin beğendiğine öteki reklam diyor, bu haktır, insanları yanlış yönlendirmeyelim.

Ben 4 islem yaptirdim. Resim paylasabilirim. Hic ama hic memnun kalmadim. Isteyene resim atio tum bilgilerimi paylasabilirim. Mehmet Akgun bey yapmisti dolgularimi. Resim paylastim albumum silindi. Cok sey var yazmak istedigim ama malesef yazamiyorum. Ozelden bana ulasabilirsiniz.

aynı şeyden bende şikayetçiyim herkes doktordan memnun bir tane resim koyan yok , ben 4 eylülde ışık dolgu için Osman Bey e gittim kaz ayakları için hafif botoks yapalım aklım oynadı yalan değil Hümeyra nın tiplemesi geldi gözümün önüne

İlk randevum ücretsizdi kendisi cuma işlemi yaptı 18 eylülde kontrole gideceğim toplamda 1050 TL ye mal oldu isteyen arkadaşlarla seve seve resimlerimi paylaşırım

Bende göz çevremin birden çökmesinden o kadar rahatsız oldum ki araştıra araştıra gözümü karartıp gittim sonunda bir ay sonra kalıcı olarak etki daha belirgin oluyormuş
Sormak istediğiniz bir şey olursa seve seve cevaplarım inş gönlünüzce olsun

Özel Ankara life polikliniğini bir deneyin kızılayda fiyatlar makul ben uzun zamandır gidiyorum sanırım 4 veya 5. botoksum hep çok doğal oldu

bende haftaya yaptırıyorum Ank da, burundan dudağıma doğru inen çizgiler çok korkunc duruyor, kafaya koydum

Hakan Bey e gitmeye karar verdim öncelikle karbon peeling gözaltına ışık dolgu uygulaması ve botoks yapacak inş iyi olur...

bende haftaya yaptırıyorum Ank da, burundan dudağıma doğru inen çizgiler çok korkunc duruyor, kafaya koydum
yaptırdınmı memnun kaldınmı?aynı bölge için bende düşünüyırum son 1 snedir burun kenarları derinleşti ve asık suratlı bi ifade veriyor yüze üzgünmüş gibi..doğal olcak şekilde yaptırmak istiyorum.

Kızlar Mehmet Akgün ü kesinlikle öneririm..burun ve gözaltı yaptırdım..Samsun da özellikle Bursa'da çok estetikçiye gittim beğendiklerimi de buradan yazdım ama kesinlikle favorim Mehmet Akgün..ben de kararsız kaldım yorumlar doğru mu acaba diye çünkü bursadan gidip gelecektim..sosyal medyadan takibe aldım gayet başarılıydı resimler dolguda ödül felan almış pahalıdır vs diye düşünürken aradım burada yaptıracağımdan çok daha uyguna geldi..ben burun için gitmiştim yabancı bi kadına gözaltı yaptı ben oradayken..göz altına da o anda karar verdim net bi fiyat veremeyeceğim birkaç işlem daha yaptırdığım için fiyatlar karıştı ama gayet uyguna geldi...çene için gelmeyi düşünüyorum şimdi

Son düzenleme:
Uzun zamandır kimse yazmamış, orta yaş bayanlar olarak çevremde botoks dolgu PRP gibi uygulamaları yaptıran çok arkadaşım var. Farklı dermatologları denedik ancak Ankara'da tecrübesi, elinin hafifliği, kullandığı ürünlerin kalitesiyle Dr. Özge Banu Başsoy.'u tek geçerim... 2 kez göz çevresi ve kaş kaldırma için botoksa, birkaç kez de yüze kimyasal peeling ve karbon peelinge gittim...Hatta kalabalık bir arkadaş grubu olarak gittik, dolgu yaptıran da oldu. Çok doğal yapıyor. Önceden Medicanadaydı son 2 aydır özel muayenehanesi varmış, bir de çok ilgili naif bir hekim, şimdi PRP ve ışık dolgusuna gideceğim. Çok memnun kalmıştım...

X