Ankarada Botoks Dolgu Yaptırıp Doktor Tavsiye Edebilecek Arkadaşlar Buraya....

Sevgili Nazende 42, özelden mesaj atma şansım yokmuş, 50'ye daha çok var.. Dayananamadım, yazayım dedim..Gözümüz aydın.. Bugün kurtulduğumuzu müjdeleyebilirim sana..Bir haftadır yavaş ve doğal (?) sönme sürecine girdim ve suratım çok çok düzeldi.. Çok mutluyum. Darısı başına..
Aradığım doktoru buldum.. Randevu al, git ve görüş.. Internette iletişim bilgilerini bulabilirsin.. Adı DR.Hakan Erbil.. Süper ötesi diyebilirim. (Meğerse belli bir camia tüm Ankara'nın gittiği doktormuş) Tunalıhimide Elizinn'in 5. Katı muayenehanesi var.. Gözaltında juvederm 2 seneye yakın ne yazık ki kalıcılığını koruyormuş, normal şartlar altında.. Öbür bana dolguyu yapan kadın doktorun söylediği herşey yalan .. %1000 tavsiye ederim... Sevgiyle, bol şans

Ayy çok sevindim canım ya, nasıl hallediyor peki o kadar çok sevindim ki... Umut oldu resmen. Ne yaptı masaj mı, eritti mi, lütfen bana da bilgi verir misiniz?

Arkadaşlar;doktorumun uzak bir şehire taşınması sebebiyle(botoks yaptırmak için)Ankara'daki doktorları araştırırken yorumlardan etkilenip doktor Mehmet akgünü tercih ettim.burada bahsedilenlerle yaşadıklarım birbiriyle okadar tezatki.uzatmamak adına kısaca bahsetcem.görüştüğümüzde kendisi botokstan başka yüzümün dolguyada ihtiyacı olduğunu söyledi.uygulamaların üzerinden günler geçmesine rahmen kendisine yüzümde hiçbir değişiklik olmadığını söylediğimde"git başka bir doktor yapsın ozaman"diyince şoka girdim.daha önce farklı bir doktora 3 kez botoks uygulattım hiçbir sorun yaşamadım ayrıca.hadi onu geçtim dolguda aynı şekilde fark yok.aldığım hizmet ödediğim paranın çeyreği bile olamaz ki ne zor şartlarda nelerden kısarak güzelliğimiz için bütçe yaratıyoruz.çektiğim acıyama?ödediğim parayamı?en kötüsüde hayallerimin yıkılmasınamı?neye üzüleceğimi şaşırmış halde kalakaldım. herşey ödemeyi yapana kadar olmamalı bir doktor yaptığınında yapamadığınında arkasında durabilmeli.Edindiğim bir tecrübe varsa kesinlikle bu tarz uygulamalarda plastik cerrahi uzmanlarını tercih etmektir.benim kişisel fikrim bu yönde tercih sizin..

Merhaba arkadaşlar, ben burnumdan ameliyat oldum 3-4 sene önce. Hatta birkaç kere revizyon da geçirdim. Fakat gözüme batan kısımlar bir türlü düzelmedi.. Daha fazla ameliyat olmak istemiyordum ve dolgu ile ufak problemlerin halledilebileceğini duydum. Araştırmaya başladım ve bu forumdaki yorumlar beni Mehmet Akgün'e yönlendirdi. Gittim, dolgu işlemi yapıldı, zamanla iyice oturdu dolgu. Şuan yıllardır kafaya taktığım kısımlar yok olmuş durumda, düzeldi, artık nihayet mutluyum :) Bu forum birçok konuda yardımcı oluyor bana; ben de sadece okuyarak faydalanmayı bırakıp başkalarına da yardımcı olmak adına bu hikayemi sizinle paylaşmam gerektiğini düşündüm :)

Doktor Mehmet beyin uygulamalarına bizzat şahit olmuş biri olarak tek başarılı olduğu konu 'Botoks ve Dolgu ticareti !!!! Amaç ticaret

Bende bu aralar botoks ve gözaltıma dolgu yaptırmak için isim araştırıyordum. Forumlarda yazılanları duyunca hakkaten üzüldüm.Siz kime yaptırdınız göz altı dolgunuzu diycem ama sanırım isim vermek yasakmı, yeniyim onuda tam bilmiyorum.

Hiç mi erimedi 6 aydır?? Bir formül bulacağız, elbet.. Benim boş bir anıma geldi, genelde bu kadar saftorik davranmam.. Bir arkadaşım İstanbul'da Seyfi Beye yaptırmıştı ve süper olmuştu.. Ben de bir süredir cilt bakımına gittiğim üstelik iyi doktor diye bu sitede reklamı yapılan bir kadına gittim.. İşlemden önce 3 kere sordum. ''Eğer beğenmezsem, hemen giderme şansımız olur mu? diye, yanındaki yardımcıları da şahit.. İşlemden sonra beğenmediğimi hatta feci olduğumu söyledim.15 gün bekleyin dedi.. Ona da peki dedim..15 gün sonra gittiğimde ise ''beğeneceğimden çok emin olduğu için öyle söylediğini ve indiremeyeceğini'' söyledi.. Adalet, Maliye ve Sağlık Bakanlığı nezdinde şikayete girecekken araya sevdiğim insanları soktu.. Yalan olduktan sonra ?? Hala elim kalbimde, şuna iyi bir ceza kessem diye de düşünmüyor değilim..
Estetiğe gelince her ameliyatın bir riski mutlaka var, hatasız ameliyat yaptığına inandığım bir doktor bile aynı şeyi söylüyor.. Fotografla da gösterse fotomontaj mı değil mi bilme şansımız yok, eğer yaptıran yakın çevre değilse..
Amerikan sitelerinde okuduğum kadarıyla problemsiz indirttenler de olmuş ama çukurluklar oluşma riski de var.. 6 aydaki fark nedir?? Çok mu minimal ??

Bende bu aralar botoks ve gözaltıma dolgu yaptırmak için isim araştırıyordum. Forumlarda yazılanları duyunca hakkaten üzüldüm.Siz kime yaptırdınız göz altı dolgunuzu diycem ama sanırım isim vermek yasakmı, yeniyim onuda tam bilmiyorum.

Yasak olup olmadığını bilmiyorum ama özellikle bu siteye paralı reklam veren bir kadın doktor.. Yeri Bahçelievler.. Dikkat..Uzak durun.. Hakan Erbil'i tavsiye ederim.. Bol şans..

Ayy çok sevindim canım ya, nasıl hallediyor peki o kadar çok sevindim ki... Umut oldu resmen. Ne yaptı masaj mı, eritti mi, lütfen bana da bilgi verir misiniz?

Göz altında juvederm ultra 2'nin % 90'ının 1 seneye kadar devam edeceğini, ikinci senede de kalanının yok olacağını anlattı.. Bu zımbırtı öyle masajla falan erimiyor, hayatı tüketiyor.. Eski halime toptan döndüm mü?? Hyr, ama eskisine göre çok çok iyi.. Hyralurinadaz tek çözüm, eritmekte.. Homojen yapabildi, korkmadan.. Estetik cerrahlar hep kaçmıştı.. Kendisi Cildiye Doçenti.. Gerçekten tavsiye ederim.. Az az eritiyoruz.. Bir süre sonra toptan bitecek, en önemlisi.. Biliyorum ve içim rahat artık.. Emin olmadan tavsiye etmem.. Hakan Erbil süper..

Göz altında juvederm ultra 2'nin % 90'ının 1 seneye kadar devam edeceğini, ikinci senede de kalanının yok olacağını anlattı.. Bu zımbırtı öyle masajla falan erimiyor, hayatı tüketiyor.. Eski halime toptan döndüm mü?? Hyr, ama eskisine göre çok çok iyi.. Hyralurinadaz tek çözüm, eritmekte.. Homojen yapabildi, korkmadan.. Estetik cerrahlar hep kaçmıştı.. Kendisi Cildiye Doçenti.. Gerçekten tavsiye ederim.. Az az eritiyoruz.. Bir süre sonra toptan bitecek, en önemlisi.. Biliyorum ve içim rahat artık.. Emin olmadan tavsiye etmem.. Hakan Erbil süper..

Peki erittikten sonra gözaltına tekrar dolgu yapacak mı?

Peki erittikten sonra gözaltına tekrar dolgu yapacak mı?

Ben dolgu, botoks falan hayatımda bir daha istemiyorum.. Onun için konuşmadım... Hakan B.yle görüşmekte fayda var.. Görüşmeden para almadığını zannediyorum.. Ben yaptırırsam bundan sonra operasyon yaptırırım.. Şimdi iyi bir doktor arıyorum.. Göz kapaklarımda düşme ve göz altı torbalarında tombullaşmayı köklü çözümle bitirmeye karar verdim ..

Ben dolgu, botoks falan hayatımda bir daha istemiyorum.. Onun için konuşmadım... Hakan B.yle görüşmekte fayda var.. Görüşmeden para almadığını zannediyorum.. Ben yaptırırsam bundan sonra operasyon yaptırırım.. Şimdi iyi bir doktor arıyorum.. Göz kapaklarımda düşme ve göz altı torbalarında tombullaşmayı köklü çözümle bitirmeye karar verdim ..

Ben de gözaltı torbalarımdan temelli kurtulmak istiyorum. Inşallah onda da iyi bir doktor bulursun. Bu konuda da doktor tavsiyelerini bekliyorum.

Ben de gözaltı torbalarımdan temelli kurtulmak istiyorum. Inşallah onda da iyi bir doktor bulursun. Bu konuda da doktor tavsiyelerini bekliyorum.

Söz, kolları sıvadım.. Tek tek inceliyorum, Ankara ve İstanbul doktorlarını .. Mutlaka haber veririm.. Bol şans.. Sahiden Hakan'la görüş, bu arada.. Beklemeye değmez.. Hylarunidaz uygulamasından 1.5 ay sonra ameliyat olabilirsin diyor..

Söz, kolları sıvadım.. Tek tek inceliyorum, Ankara ve İstanbul doktorlarını .. Mutlaka haber veririm.. Bol şans.. Sahiden Hakan'la görüş, bu arada.. Beklemeye değmez.. Hylarunidaz uygulamasından 1.5 ay sonra ameliyat olabilirsin diyor..

Allah razı olsun. Ben forumdan takip ettiğim kadarıyla en iyileri galip ağaoğlu ve Ercan karacaoğlu. Ben de okulların kapanmasını bekliyorum.

Allah razı olsun. Ben forumdan takip ettiğim kadarıyla en iyileri galip ağaoğlu ve Ercan karacaoğlu. Ben de okulların kapanmasını bekliyorum.

Onlara da bakarım ama hastalarını bildiklerim, tercih sebebim.. Serdar Ereni o yüzden yok ettim.. Son 3de 3 sefalet gördüm..Sen de araştır, ben de .. Haber verelim birbirimize.. Ercan Beyi forumda okudum ama 'Ben toprak''la yazışmalarımda onun göz altından deri almadığını öğrendim..Galip Ağaoğlunu hiç duymadım, yakın çevremden ikisini de.. 2 arkadaşım daha ameliyat oldu, farklı doktorlara.. Biraz zaman geçsin, sonuçları daha iyi değerlendirebiliriz, o zaman ..Ben de o tarihleri düşünüyorum.. Dediğim gibi temasta kalalım.. Doğruyu bulmaya çalışalım :KK9:

Çok teşekkür ederim, sanırım tamda dediğiniz dr.a yaptırmak üzereydim:), Hakan Hocayı ilk defa bu forumlar sayesinde duydum, gidip görüşeceğim en kısa zamanda botoks için. Sizce gözaltı dolgusundan uzakmı durmalıyım, burada okuduklarım çok endişelendirdi beni açıkçası.

QUOTE=Hapi;34116830]Yasak olup olmadığını bilmiyorum ama özellikle bu siteye paralı reklam veren bir kadın doktor.. Yeri Bahçelievler.. Dikkat..Uzak durun.. Hakan Erbil'i tavsiye ederim.. Bol şans..[/QUOTE]

Ben 5 senedir Dr İlker yörük 'e Botox yaptırıyorum ilk zamanlar 40-50 ünite arası yapıyordu ve 6 ay hemen herzaman gitti, şimdilerde 30-35 ünite arası yetiyor, hep botoxu yanımızda hazırlıyor ve bize prospektüsünü veriyor seri numarasını dosyamıza yazıyor ,allergan Botox kullanıyor ve son gittiğimde 350 tl ödedim sanırım Ünitesi'ni 10 tl den yapıyor, son gittiğimde arkadaşımın bir diğerini götürdüm ona ilk kez yaptı 45 ünite o 450 tl ödedi, ben çok memnunum ve herzaman çok doğal duruyor ,bu gidişimde 2cc restylane marka dolguyu burun kenarım göz altım ve üst dudağıma bölüştürdü 2 aya yaklaştı ve dolgudanda çok memnunum, arkadaşımla gençlik aşısı ışık dolgusu varmış onu düşünüyoruz yaptıran varmı? Yorum bekliyorum... Bu arada este ankara telefon 2403906

Sitenin estetikle alakalı birçok formunda bariz şekilde reklam amaçlı tavsiyelerde bulunanlar var.özellikle Ankara pratisyen hekim Mehmet A.ile ilgili...insanları yanlış yönlendiriyorsunuz bırakın gerçek hastalar yorum yapsın...kesinlikle tavsiye etmiyorum yüzümde hiçbir değişiklik olmadığı gibi bir dünyada para verdim.bu konunun uzmanları plastik cerrahlardan şaşmayın derim..benim için kötü bir tecrübeydi:ü:KK45::KK45:

Sitenin estetikle alakalı birçok formunda bariz şekilde reklam amaçlı tavsiyelerde bulunanlar var.özellikle Ankara pratisyen hekim Mehmet A.ile ilgili...insanları yanlış yönlendiriyorsunuz bırakın gerçek hastalar yorum yapsın...kesinlikle tavsiye etmiyorum yüzümde hiçbir değişiklik olmadığı gibi bir dünyada para verdim.bu konunun uzmanları plastik cerrahlardan şaşmayın derim..benim için kötü bir tecrübeydi:ü:KK45::KK45:

Bu yapılan direk karalamadır. Hukuki yaptırımları olacaktır. Aynı mesaj defalarca kopyalanarak yapıştırılmıştır. Üstelik başka da bir yorumu yok bu kişinin. Kötü niyet var işin ucunda.

Eğer doktor sadece bir estetik işleminde değil hepsinde iyi sonuç üretebiliyorsa mümkün mertebe herkese duyurmaya çalışmak gerekir.İnsanlar estetik işlemi hayatlarında olumlu fark yaratsın diye yaptırıyor kabus yaşamak için değil. Dr.Muhitdin Eski işine takıntılı dürüst ve yüksek yeteneği olan bir hoca.Hemen hemen yaptığı her türden estetik işlem sonucunu gördüm.ben botoksa gidiyorum.arkadaşlarım meme burun lipo işlemleri yaptırdı.herkes birbirine refere etti.312 4370737 den veya 532 2210969 dan arayın yüz yüze gelin,konuşun.hoca gerçekten işini biliyor.selametle

Sen sakin hocanin eski is ortaklarindann olmayasin kiskacliktann ne yapacaginizi sasrdnz...ben en az 5 yildr belki daha fazla bu forumdayim tamammi kardes denemedigimiz bişeyi tavsiye etmeyiz..ben fotolarla konusuorum bylusup gidiyorum da doktorun yanina çok durustsen gel doktorun yanina gidelim yuzles memnun degilim duzelt de boşa mi para verdin:) ama nerdeee o cesaret

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X