Ankara'da ameliyat olmak isteyenler ve ayrıca korkuları olan tüm arkadaşlar okusun!!!

yaa bilmiorum yanılıomuyum ama dr.un muayene yerine görede değişioo fiyatlar gibi gelio bana yani bu bahsedilen dr.uun muayennesi arjantin cad.sndeymiş dediiğine göre ve oradaki sadce estetık diil tum dr.ların muayene ucretleri baya pahalı oluoo belki bununda katkısı wardır die düşünuorum.. nesse geçmiş olsun sana umarım veridğin paraya değer ve istediiğin bir buruna kawusursun... bnde resimlerini mrk edenlerdenimmmmmmmmm..

Ben illaki pahalı doktora gidin demiyorum tabiki gitmeden önce araştırın Çok ucuz'a yapan doktorlardanda uzak durcaksın benim bildiğim ameliyatlarlda kullanılan malzeme vs gibi şeylerin de kalite farkı var 10 bin tl istiyo diyo doktoru araştırmadan yaptırın demiyorum zaten ama o kadar yüksek fiyat isteyen doktorların tecrübeside vardır zaten.
umarım yanlış anlaşılmam yine

Değerli arkadaşlar, öncelikle bu siteye üye olmam sadece sizlerle deneyimimi paylaşmak ve arayışınız sırasında size biraz kolaylık sağlamaktır. Bu siteyi seçmedeki nedenim ise saygıdeğer doktorum Prof. Dr. Kenan Atabay’ın ismine siteniz aracılığıyla ulaşmamdandır. Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum ben 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Ameliyatım 30 Temmuz 2009 tarihinde Ankara Güven Hastanesinde gerçekleşti. Ben oldukça korkak bir insanım yani canım aşırı tatlıdır.:ecrin_bebek: Dolayısıyla sabrından ötürü doktoruma minnettarım hele bir de ilk ameliyatım olunca her şey ürkütüyordu beni haliyle. Sizlerinde benim yaşadığım gereksiz stresi yaşamanızı istemediğimden bu tecrübemi sizlere yansıtmak istedim. Öncelikle ameliyat olmadan önce son 10 gün içerisinde yapılmış kan tahlilleri gerekiyor. Dışarıda her hangi bir yerde yaptırıp sonuçları doktorunuza gösteriyorsunuz. Bir problem çıkmadıysa ki inşallah çıkmaz ameliyat günü kesinleşiyor. Beklemeye başlıyorsunuz. Benim kadar korkak biri için epeyce zorlu bir dönem ameliyat olacaksın iğneler, damar yolu falankaydirigubbakcemile hepsi baya can sıkıcı gözüküyor hiç bilmeyene sizleri biraz da bu konuda rahatlatmak istedim. Ameliyat günü 2 saat önce hastanede olmanız gerekiyor. Orada odanıza alınıp beklemeye başlıyorsunuz. O sırada sizinle ilgilenecek ilk hemşireyle tanışıyorsunuz. Ben çok hassas olduğum için damar yolu takılımıyla ilgili ameliyat öncesi anestezi uzmanları tarafından takılması kararlaştırılmıştı. Ancak hemşirem kendine bu konuda güvendiğini 3 e kadar saymamı ve biteceği konusunda beni ikna etti ve korka korka taktırdım. İşte ameliyatın en acı veren yanı buydu bütün samimiyetimle söylüyorum ki öyleydi. O da serum taktırmaya alışkın kimseler için hiç de problem değildir eminim ama ben hayatımda ilk defa taktırdığım için baya tırstım açık konuşursak canım yandı ama dayanılmayacak kadar değil dediğim gibi. Ondan sonrası korkularım devam ediyor tabi… Damar yolundan ilaç verip sakinleştirdiler ve bayıldım. Sonrası doktoruma emanetti. Neyse ki ameliyat 2–3 saat sürmüş ve ayıldım hiçbir problem yoktu hiç bir ağrı sızı yoktu. Doktorum geldi her şeyin iyi geçtiğini bir problemin çıkmayacağını söyledi rahatladım. Zaten kendisi de çok tatlı bir adam, konuşmaları espriyle karışık. Rahatlattı baya… Birkaç saat bir şey yememek gerekiyormuş anestezi nedeniyle mide bulanabilirmiş. Ağızdan nefes alındığından ağzım çok kurumuştu doktorum bir su şişesinin kapağı kadar su verdi fazlası yok dedi neyse onunla yetindim napim:1rolleyes:Sonra o gece orda kaldık her ihtimale karşı. Gece boyunca sık sık gözüme buz torbaları kondu. Bu da şişme ve morarmaları minimuma indirmek içinmiş. Nitekim çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Gerçekten doktorumda şaşırdı morarmam çok çok az oldu zaten beyaz tenli biriyim çok açık sarı göz altımda oldu ve göz kapaklarımın üstünde kalem çekilmiş gibi incecik kızarıklık o kadar:nazar:Ama olabiliyormuş bu tamamen benim şansım dediğim gibi. Bunu bilerek gidin ama 10–15 güne bir şey kalmıyormuş. Birde benim yüzüm şişti su toplamış gibi normalde uzun bir yüzüm varken yusyuvarlak oldu annem bu halimi çok beğendi yani ameliyatlı halim bana yakıştızemuszemus… Ameliyat sonrası ağrım olmadı ama yine olabilir düşüncesiyle akşamı hastanede doktorumun isteğiyle kalçadan iğne yapıldı ona da karşı çıktım. Onu da daha önce hiç yaptırmamıştım. Korka korka o da yapıldı ince uçlu iğneyle yaptı hemşiremin eli çok hafifti hiç acımadı diyebilirim çok samimiyim. Öyle güzel bir ilaçtı ki zaten yeşil reçeteyle satılıyormuş. Böyle baştan ayak parmaklarıma uyuşturuyor o kadar güzel bir duygu ki… Tavsiye ederima.s Sabaha kadar ağzımdan nefes almanın gerektirdiği ağız kuruluğu dışında bir problem olmadı bir de zırt pırt hemşire gelip gözüme buz koydu zannediyorum morarmamasında etkisi büyük ona da minnettarım. Sabah doktorum ziyaretime geldi. Sorun olup olmadığını sordu her şey yolundaydı. Konuştuk, çıkabileceğimi söyledi ve taburcu oldum. Açık konuşmak gerekirse sitenizde yazan fiyatlarla kıyaslarsak biraz tuzluya mal oldu ama sağlık bu her şeyden önemli dolayısıyla hiç paraya acınacak bir durumu yok. Durumu çok iyi olmayan arkadaşlara da tavsiyem biraz bekleyip para biriktirmeleri ucuz olsun deyip tanımadıkları doktora yaptırıp pişman olmaktansa çünkü bunun düzeltmeleri oluyormuş daha da pahalıya patlayabilir bunları düşünerek en iyisi olsun dedik doktoruma çok güvendim ve haklı da çıktım. Fiyatı:7.200 bir de hastanede refakatçi kalınması istenirse ekstra 150ytl daha ödeniyor hepsi bu kadar. Biliyorum pahalı ama gerçekten iyi Sağlık riske atılmamalı bence… Ben paylaşayım da olup olmamak size kalmış tabi. Nerde kalmıştım biraz uzadı ama samimi olabilmek için uzun uzun yazıyorum. Eve geldiğimde hiç bir sorun yoktu zaten yine doktor tavsiyesiyle alınması gereken ilaçlar vardı onları da düzenli alınca hiçbir ağrım olmadı. Benim için problem olan şeyler gece çok fazla ağzım kuruyordu. Saat başı kalkıp su içiyorum birde yüzüstü yatmayı severim sırt üstü yatmam gerekti o kadar… Sonra 4 ya da 5.gün tampon meselesi korkulu rüyam olmuştu ama hep bu sitelerde okuduğum olumsuz yorumlar yüzünden hiç ama hiççç acımadı hatta doktorum espri yaptı gülerken hoop ılık ılık çekti ve hiç acımadı gıdıklanma gibi korkulacak bir şey kesinlikle değil bakın ben ki korkak biriyim hakikaten değil… Hadi o da geçti dedim 7. veya 8.gün alçı ve dikişler alınacakmış. Dikiş mi eyvah! Haberim bile yoktu neyse bekleme döneminde araştırdım yine açık ameliyatta dikiş gerekiyormuş benimde doktorum açık yapıyor ameliyatı ve ilk başlatanlardan biri… O gün geldi yani bugün aldırdım. Alçım da değişti çünkü sağlam kaynaması için 2 hafta alçıda kalmasından yana doktorum ve önce alçımı çıkardı çok garip bir his ağrı yok acı da yok ama böyle deri soyma gibi alttan alçının altından yavaş yavaş ilerliyorlar gevşetip üstten çok hafifçe kırıyor alçıyı çok kolay ve ağrısızdı. Tabi korkuyordum ya ağrırsa diye ama ağrımadı ve korkulu rüyam dikişler gerçekten en çok ondan korktum çünkü
Sürpriz oldu dikiş konusunda hiçbir bilgim yoktu ameliyata girerken ama o bile acımadı düşüncesi baya ürkütüyor dokunamadığın derecede hassas bir yerden dikişleri çekecekler diye düşünüyordum. Ancak öyle olmadı 6–7 dikişim vardı hepsini çok yavaş aldırdım. Sadece biri çok çok az o da oranın daha hassas olmasından kaynaklı sızladı diğer yerler cımbızla kaştan kıl koparmak tabi sağlamken kaştan yarayken bile değil o kadar bir duygu çok fazla olmasa gerek zaten 6 tanecik ve bitiyor. Sonunda o kadar rahatım ki… Alçım çıktığından aynada kendime bir baktım hakikaten çok şirin olmuş burnum çok da hoşuma gitti yüzüme de gitmiş ve bu en kötü hali dedi doktor bey şiş haliymiş ama bu Halide çok güzel ilerisini hayal bile edemiyorum. Son olarak yine alçıya aldı artık o duyguyu da bildiğimden korkmuyorum. Haftaya rahat rahat gidip son alçımı da çıkartacağım ve ben şu an bitti gözüyle bakıyorum. Gözümde morluklar fark edilmeyecek derecede ben bile var mı yok mu emin olamıyorum ki daha 1 hafta oldu yüzüm eski uzun şekline yaklaştı ama çok hafif ödem var gibi tam da oturmadı eski yüzüm… Birkaç güne o da iner çok ama çok memnunum tavsiye ediyorum gerçekten korkulacak bir yanı yok. En büyük acı intraket takılmada alışkın olanların hiç acı çekeceğine inanmıyorum ki damarlarımda sorun falan da yok gayet güzel de açtı hemşire ama acı eşiğim düşük o biraz acıdı 3 snlik bir acı ve şimdi çok güzel bir burnum var bütün korkularım geçtiği için taze taze yazma gereği hissettim. Herkese şimdiden geçmiş olsun… Sorularınız olursa seve seve cevaplayabilirim…
07.08.09

Dipnot: Doktorumun muayenehanesi Arjantin caddesindeki starbucks kafenin üst katı 2.katta bunu da ekliyorum çünkü ulaşması zor oluyor.kaydirigubbakcemile5 turkbayragi

resimlerini koysanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????????????????????????????

Selm arkadaşlar..Yakup Avşar diye bir doktor vardı ıstanbulda,onun tekniği ile ameliyat yapan Ankarada bir doktor bulmak istiyorum(tamponsuz dogal burun yapıyormuş,sitede ameliyat olan arkadasların fotoları gayet başarılı)Ankarada ameliyat ne zormuş,doktorlar var ama haklarında yorum bulmakta güçlük çekiyorum..Bir bilginiz var mı? Nedim Sarıfakıoğlunu biliyor musunuz acaba?

bildigim kadarıyla yakup beyin teknigini sadece yakup bey kullanıyor cünkü patentini almıs sanırsam :KK70:
ankarada da bi sürü doktor var ve sitede adını bulabilirsin, mesela benm doktorum reha yavuzer, sonra ünal şahin, zühtü demir, hıfzı velidedeoğlu, tunç şafak, nebil bozdogan, sonracıgımaaa ferruh bingül, kutlu sevin vs. aklıma simdilik gelenler bunlar arastırırsan bulursun cnm

bence doktorun yeteneğiyle şekilleniyo burun ...parayla ücretle felan hiç alakası yok...kızlar.

bence de doktorun yeteneği önemli paradan ziyade,ancak doktora güvenmişsinizdir başarılı bir doktordur istediği ücrette fazladır ve sizinde bu ücreti ödemeye olanağınız vardır karar verir ameliyatınızı olursunuz.bi kısıma çok yüksek gelen para bu arkadaşın maddi durumuna göre çok normaldir.sonuçta bu arkadaşta herkes gibi ameliyat tecrübesini paylaşmış.yanlış bir şey yazdığını zannetmiyorum.yoksa benim kaçırdığım bir noktamı var.her zaman buranın bir paylaşım yeri olduğunu yazmıyor muyuz.bu nedenle ameliyat olacak arkadaşlar adına teşekkür ederim tatishka.

bugün ben de görüştün kenan beyle gayet güven verdi iyi olduğu zaten artık herkes tarafından kabuıl edildi, bu yüzde bir ameliyat, zor bir ameliyat ve geri dönüşü yok.parasının hesabını yapmayıp kime güveniyorsan kimin iyi yapacağına en çok inanıyorsan ona yaptırmak lazım 3 milyar kısıcam derken aynada halinizi görüp bunalıma girmeye değmez derim.sırf parasından dolayı isim yapmış bir doktor değil sonuçta kenan bey.
kızlar kenan beyden amelyat olduysanız bana resimlerinizi gönderebilir misiniz veya albümünüz varsa burda beni ekler misiniz özellikle nilo????

ozelden kımseye msj atamıyorum ve burdan yazdıklarıma kımse cvp vermıyo ... bır bucuk ay sınra burun ameliyatı olucam kenan atabay a ameliyat olan varsa bana ulassın lutfennnnnnnnnn

ozelden kımseye msj atamıyorum ve burdan yazdıklarıma kımse cvp vermıyo ... bır bucuk ay sınra burun ameliyatı olucam kenan atabay a ameliyat olan varsa bana ulassın lutfennnnnnnnnn

Eşimin kuzeni oldu. Güvende ve çok memnun

Eşimin kuzeni oldu. Güvende ve çok memnun

Merhaba ben de kuzenim için fiyat araştırması yapıyorum da Kenan bey için 2009'da 7.200TL demişler ancak şuanki fiyatı kaç TL biliyor musunuz? Eşinizin kuzeni ameliyat için ne kadar vermiş acaba öğrenebilirsem çok sevinirim?

Telefonla aradım ancak değişik bir sekreter muayene parasının 400TL olduğunu ve muayeneye gitmeden fiyat söylemediklerini uzuuunca bir hikaye anlatarak bildirdi. Bu yüzden cevap verirseniz çok sevinirim.

Merhaba ameliyatınız nasıl geçti acaba? Memnun kaldınız mı? Bir de fiyat ne kadardı söyleyebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

2009da 7.200 cokmus gercekten bir de refakatci ucreti odenmis. Bir de muayene ücreti var. Bu kadar masrafa gerek var mi bilemedim.. ben de 2 hafta once dokuz eylulden bir profa yaptirdim ameliyatimi, anlasmali olduğu ozel hastanede oldum hiçbir ekstra ucret odemedim. Tahlillerim de hastanede oldu refakatci ücreti de vermedim. Kardesimin hocasi oldugu icin ve ameliyatlarinin birkacini gordugum icin hiçbir arastirma yapmadan kendisine gittim. Morarikligim 1 gun surdu. Ilk gunun gecesi uyudum uyandim gozlerim mosmordu ama 2.gun sararmaya başladı ki benim burnumda 4-5 islem yapildi.
Allaha Şükür problem cikmadi. Umarim herkesin gonlune gore olur herkes diledigi buruna ve sağlığa kavusur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X