Ankara'da 19 Nisan buluşması, hem de tca'lı!

Pek sevgili ve muhterem arkadaşlarım bugün tatlıcadıarzuyla buluştuk.Benim işyerime kayınvalidesi ile birlikte geldiler,sohbet ettik,çok mutlu oldum,çok sevindim,sanki arzuyu yıllardır tanıyormuşum gibiydim,Arzuyla KK de hiç muhabbetim olmamıştı ilk defa düğününde görmüştüm,bide bugün gördüm.
Arzuyu çoooooookkkkkkkk seveceğinizden eminim.

Pek sevgili ve muhterem arkadaşlarım bugün tatlıcadıarzuyla buluştuk.Benim işyerime kayınvalidesi ile birlikte geldiler,sohbet ettik,çok mutlu oldum,çok sevindim,sanki arzuyu yıllardır tanıyormuşum gibiydim,Arzuyla KK de hiç muhabbetim olmamıştı ilk defa düğününde görmüştüm,bide bugün gördüm.

Asena cım gözek itibari ile tahminen nerde oturduğunu biliyorum eğitim araştırma hastanesinin o taraftaymış sanırsam
iş yerindemi keçiörende
demek Arzu hanım kaynanasını koluna takıp geziyoo helal valla:dilcikar:
tahmin ediyorum aslında çok sevilecek bi insan olduğunu
zaten bunun için gelebelmek adına elimden ne gelirse yapacağımsositososito

SEN ANKARADA OLMASANDA HER BULUŞMADA HEP YANIMIZDASIN İNAN :1hug:a.s.

BİR AN ÖNCE İYİLEŞMENİ BEKLİYORUZ CANIM, YAMAYI İYİ DİKEMEDİLERSE GEL BEN DİKEM ECCÜK DİKİŞTEN ANLARIM :lepi:

--------------------:ecrin_bebek:AZCIK ACIR AMA DİKİŞİMİM:1no2:YIRTILIRSA DOKTORA GİTMEM SANA GELECEM AMAsengözlerimebaksanab İLAHI ABLAM GÜLDÜM YİNE BEN SABAH SABAH OPT SENİ MUHTARIMMMMMa.s.:1hug:

Nihayet geldin seni özledim bu aralar kontör yok arayamadım seni,kocaman öptüm,sen hep bizimlesin ben seni kalbimde götürüyorum,ama bir an önce aramıza dön gayrı ,tatlısımmmmmmmmmmmma.sŞeniza.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
EVET İYİLİK MELEĞİM BENDE FAZLAMI NAZLANDIM AMA NE :ecrin_bebek:
AMA HENÜZ AĞRILARIM VAR ABLAM BENDE SENİ ÇOK OZLEDİM VE O NARİN ELLERİNDE OPERİM:1hug:a.s.EVET NAZARLAR GELMEYELİMMMM:nazar::nazar:

hihoyyytlülülülülülü:lepi:kaydirigubbakcemile2:teytey:
ben bana doğum günü yapcaz diye seviniyom kendi kendime ama benim yaş 27 oluyo
yaşlandım galiba ben kalimerayı beklerken kurudum :a015:

GÜNAYDIIIN ŞEKERPARELERİİİİMMMM ŞenizŞenizŞeniz

kızlar pazar günğ havalar nasıl olucak acep

SMHCİİM CANIM BENİİİM,
SEN DAHA GELMEEN BAHANE BULMAYA BAŞLADIN BACIIM OLMUYO AMA BÖYLEEE :kızgın:
BİZE YAĞMUR, ÇAMUR, KAR, FIRTINA, TİPİ HİÇ BİRŞEY ENGEL OLMAZ, 19 NİSANDA BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİNDEYİZ DEDİKSE ORDAYIZ DEMEKTİR :mymeka:

EVİNE BASKIN DÜZENLENMESİNİ İSTEMİYORSAN GEL BACIM, YOKSA OKADAR HATUNLA EVİ BASARIZ BİLESİN :teytey::dance::sm_cool:

eline sağlik süper olmuş ablacim:lepi:

havalar nasil olursa olsun sizin havaniz iyi olsun-tatlicadiarzu-
hava yağmur çamur yildiramaz ankarali hatunlari:icecream:
havayi taşi topraği bahane edip gelmemezlik etme yolarim valla seni:nazar:
getirtme beni tee oralara:mymeka:

BAK SEEENNN DAHA TANIŞIR TANIZMAZ KORSAN BULUŞMALAR YAPTINIZ HEEE :mymeka: SİZDN KORKULUR BACIIM, SİZ YAKINDA KEÇİÖRENDEKİ KK LILAR DİYE BULUŞMADA YAPARSINIZ GARİİ :dilcikar::dilcikar:

merhabalar herkese günaydın

GÜNAYDIIIIN KAYMAKIIIMMMM:1hug:a.s.

hihoyyytlülülülülülü:lepi:kaydirigubbakcemile2:teytey:
ben bana doğum günü yapcaz diye seviniyom kendi kendime ama benim yaş 27 oluyo
yaşlandım galiba ben kalimerayı beklerken kurudum :a015:

KIZ SEN NE SABIRSIZ ŞEYSİN YAA :mymeka: ÇALIŞIYOS İŞTE HER AKŞAM DAHA NE İSTİYON BACIM :eek: KENDİM İÇİN YAPIYORSAM NAMERDİM, FALLA SIRF SENİN GÜZEL HATIRIN İÇİN:eek:
HEM BENDE 27 YAŞIMDA EVLENDİM MERAK ETME, ÇOK BİŞEY KAÇIRMIŞ OLMUYOSUN YANİİİ :roflol: :roflol::roflol:

ÖPTÜM SENİ EN KOCAMANINDAN CANEYY Şeniz

nazarboncuguxt4.jpg

EVET ABLAM BİZE NAZAR DEYMESİNa.skaydirigubbakcemile5 :1hug:a.s.

Günaydın.kalimera.günaydın Ankaranın güzelleri..
ne yani ,yinemi buluşuyorsunuz:1shok:..bak budefa kıskandım işte..
ayol şekerler.. bizim üstümüze bu kaçıncı buluşma...
neyssssssssssss see,,sizlere keyfli güzel buluşmalar. diliyorum.. içten valla..içimden gelerek dedim..
asenamm hemşom..çok öpüyorum seni,,
git buluşmaya.. resim karelerinde seni görmeyince.. sankim pek bir boynu bükük kalıyorum...:eek:

kalimeram çok öptüm tatlişkom...Şeniz

GÜNAYDIIIN ŞEKERPARELERİİİİMMMM ŞenizŞenizŞeniz

SMHCİİM CANIM BENİİİM,
BİZE YAĞMUR, ÇAMUR, KAR, FIRTINA, TİPİ HİÇ BİRŞEY ENGEL OLMAZ, 19 NİSANDA BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİNDEYİZ DEDİKSE ORDAYIZ DEMEKTİR :mymeka:

EVİNE BASKIN DÜZENLENMESİNİ İSTEMİYORSAN GEL BACIM, YOKSA OKADAR HATUNLA EVİ BASARIZ BİLESİN :teytey::dance::sm_cool:

BAK SEEENNN DAHA TANIŞIR TANIZMAZ KORSAN BULUŞMALAR YAPTINIZ HEEE :mymeka: SİZDN KORKULUR BACIIM, SİZ YAKINDA KEÇİÖRENDEKİ KK LILAR DİYE BULUŞMADA YAPARSINIZ GARİİ :dilcikar::dilcikar:

KIZ SEN NE SABIRSIZ ŞEYSİN YAA :mymeka: ÇALIŞIYOS İŞTE HER AKŞAM DAHA NE İSTİYON BACIM :eek: KENDİM İÇİN YAPIYORSAM NAMERDİM, FALLA SIRF SENİN GÜZEL HATIRIN İÇİN:eek:
HEM BENDE 27 YAŞIMDA EVLENDİM MERAK ETME, ÇOK BİŞEY KAÇIRMIŞ OLMUYOSUN YANİİİ :roflol: :roflol::roflol:

ÖPTÜM SENİ EN KOCAMANINDAN CANEYY Şeniz

teselli ettiğin için sağol da ben onun için demedim çabalarını takdir ediyom
ya ben yakında 30 olcam diye sıkıntılara girdim:1shok: ben yaşlanıyorum aman allahım
daha dünki bebeyim ben ühühühühü

GÜNAYDIN DOSTLARIMMMMM
"Her kim Allah için bir dost edinirse,
Allah Teala onun için Cennet'te yeni bir derece yarat
SıZLERDE BENıM DOSTTUMSUNNNZ::)

EVET TATLIM BENİMLEDE KK DA HİÇ MUHABBETİN OLMADI, HATTA BULUŞMALARDA BİLE(ÇÜNKÜ HANIMEFENDİ HEP GEÇ GELİYOR)
AMA ARZU'NUN NİKAHINDAN SONRA TANIDIN BENİ DİMİ:dilcikar:

merhabalar herkese günaydın
CANIM TATLIM KIYMATLIM NASILSINa.s
--------------------:ecrin_bebek:AZCIK ACIR AMA DİKİŞİMİM:1no2:YIRTILIRSA DOKTORA GİTMEM SANA GELECEM AMAsengözlerimebaksanab İLAHI ABLAM GÜLDÜM YİNE BEN SABAH SABAH OPT SENİ MUHTARIMMMMMa.s.:1hug:

GEÇMİŞ OLSUN ESMERİM DUALARIMIZ SENİNLE:Saruboceq:

ÖZLEDİK SENİN O GÜLEN YÜZÜNÜŞeniz

EVET TATLIM BENİMLEDE KK DA HİÇ MUHABBETİN OLMADI, HATTA BULUŞMALARDA BİLE(ÇÜNKÜ HANIMEFENDİ HEP GEÇ GELİYOR)
AMA ARZU'NUN NİKAHINDAN SONRA TANIDIN BENİ DİMİ:dilcikar:

CANIM TATLIM KIYMATLIM NASILSINa.s

GEÇMİŞ OLSUN ESMERİM DUALARIMIZ SENİNLE:Saruboceq:

ÖZLEDİK SENİN O GÜLEN YÜZÜNÜŞeniz

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 heheheeh nasılsa ikimizde onlayız a.s.ne olsun be şekerçim iç güveysinden hallice sen nasılsın a.s.

GÜNAYDIIN CANLARIIIIMMM:1hug:a.s.:enbuyukkk:
11629293_0.jpg

Son düzenleme:
GÜNAYDIIIIIIINNNNNNNN ŞenizŞenizŞeniz

BULUŞMAYA 1 HAFTA KALDIIIIIII :sm_cool::teytey::dance::enbuyukkk:

sağol iyi yürekli dostumŞeniz
sanki yillardir tanişip buluşup muhabbet ediyomuşuz gibiyiz bi isindik bi isindik sormayin:sm_cool:
ankarali hanimlar cidden bir süper nikah günü beni nasil mutlu ettiler
tarifi imkansiz inanin sizi çok seviyom:asigim:
evde çok sikildim asenacim iş araştiriyor benim için sanki 40 yillik
dostum öyle sıcak öyle candanki anlatamam:asigim:

Asena cım gözek itibari ile tahminen nerde oturduğunu biliyorum eğitim araştırma hastanesinin o taraftaymış sanırsam
iş yerindemi keçiörende
demek Arzu hanım kaynanasını koluna takıp geziyoo helal valla:dilcikar:
tahmin ediyorum aslında çok sevilecek bi insan olduğunu
zaten bunun için gelebelmek adına elimden ne gelirse yapacağımsositososito

pls kiskanmayalim lütfen:dilcikar:
kayinvalidem olmazsa kafayi yerdim çok destek bana sağolsun:asigim:
buluşmaya gelmede kirim kafani semih:mymeka:
GÜNAYDIIIN ŞEKERPARELERııııMMMM ŞenizŞenizŞeniz

SMHCııM CANIM BENıııM,
BıZE YAĞMUR, ÇAMUR, KAR, FIRTINA, TıPı HıÇ BıRŞEY ENGEL OLMAZ, 19 NıSANDA BAŞKENT ÖĞRETMEN EVıNDEYıZ DEDıKSE ORDAYIZ DEMEKTıR :mymeka:

EVıNE BASKIN DÜZENLENMESıNı ıSTEMıYORSAN GEL BACIM, YOKSA OKADAR HATUNLA EVı BASARIZ BıLESıN :teytey::dance::sm_cool:

BAK SEEENNN DAHA TANIŞIR TANIZMAZ KORSAN BULUŞMALAR YAPTINIZ HEEE :mymeka: SıZDN KORKULUR BACIIM, SıZ YAKINDA KEÇıÖRENDEKı KK LILAR DıYE BULUŞMADA YAPARSINIZ GARıı :dilcikar::dilcikar:

KIZ SEN NE SABIRSIZ ŞEYSıN YAA :mymeka: ÇALIŞIYOS ıŞTE HER AKŞAM DAHA NE ıSTıYON BACIM :eek: KENDıM ıÇıN YAPIYORSAM NAMERDıM, FALLA SIRF SENıN GÜZEL HATIRIN ıÇıN:eek:
HEM BENDE 27 YAŞIMDA EVLENDıM MERAK ETME, ÇOK BıŞEY KAÇIRMIŞ OLMUYOSUN YANııı :roflol: :roflol::roflol:

ÖPTÜM SENı EN KOCAMANINDAN CANEYY Şeniz

küçük buluşmalar oluyor arada :eek:
napim çok tatli asenam onu çok sevdim kimsemde yok burda:nazar:
19 nisani heyecanla bekliyorum kalişim yiycem seni:asigim:

VEEEEE İŞTE SON DURUUUMM :teytey::dance:

TARİH :19 NİSAN 2009
SAAT :KK12:30-17:00 ARASI
YER :BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİ B KATI (EN ÜST KAT)

KATILANLAR:

1-KALİMERA (MIKTAR AMA GERÇEK) BENİM ARKADAŞIMDA GELECEK (HELGA) a.s
2-NAM (MIKTARIN YERİNDE GÖZÜ OLAN VATANDAŞ)
3-NURŞEN APLAM (APLALARIN BİDENESİ)
4-DİLEK52 (APLA DİŞLERİN YAPILDIMII?? YENİ DİŞLERİYLE BİZİ ISIRACAK:roflol:)
5-GİRDAP ABLAM (ABLALARIN EN MANKENİİİİ hihoyyyt)
6-ASENA66 (KIZIM SEN GELMEK ZORUNDASIN ÇÜNKÜM TCA'YI SEN GETİRECEN, BAHANE KABUL ETMİYORUM)
7-TATLICADI (CANIM BENİM BEKLİYORUZ SENİİ)
8-SANAT (SENİN İÇİN DENİŞTİRDİM KIS, ÖPTÜM EN KOCAMANINDAN GELİNİM)
9-MANOLYAM (EPEYDİR GÖRMEMİŞTİK KENDİSİNİ İYİ OLACAK BU)
10-SÜTLÜ GAYFE (İLK KEZ KATILACAK ARKADAŞIMIZ)
11-GAMZEEE (NAM'IN KANKASI :1hug:)
12-GULSER (ÖZLEMİŞTİM SENİ CANIM)
13-EYLÜL (KAYMAKIM FOTO ŞİPŞAKIM)
14-ANK06 (HEP KATILACAM DER AMA BİR TÜRLÜ KATILAMAZ, AMA BU SEFER ŞEYTANIN BACAĞINI KIRACAK ZANNUMCA)
15-SKYGİRL (YENİ ARKADAŞIMIZ)
16-SERENN (ÖZLEMİŞTİK SENİ ŞEKER)
17-NURANK(YAKIŞIKLI OĞLUŞUNU ÖP BENİM İÇİN)
18-SANATIN ANNECİĞİİİİİ (DÜNÜRÜM OLUCAK KENDİLERİ, AMA ÖNCE OĞLAN DOĞURMAM LAZIM :roflol: ÇALIŞMALARIM HIZLA DEVAM EDİYOR :roflol:)
19-DAĞ ÇİÇEĞİ( İLLAKİ GELCEN İŞTE BANANEEE sositososito)
20-YAMİSİN (OLEEEYYY YAMİSİNDE GELİYOR, SERSERİ ÇİÇEKLE KONUŞACAK BELKİM ODA GELİR a.s )

HAYDİİİİİİİ KALKIYOOOOORRRR, BULUŞMAYA 1-2, BULUŞMAYA 1-2, ACELE EDİN YER KALMAYACAK kaydirigubbakcemile:enbuyukkk::enbuyukkk:

X