Ankara'da 19 Nisan buluşması, hem de tca'lı!

GÜNAYDIN BACULARRRRR

BU ARADA SAHTE MIKTAR KAÇTI MI:uhm: ORTALIKTA GÖRÜNMÜYORsengözlerimebaksanab

kaliş nam bana bişey yazinca altina gercek miktar imzasini atiyor haberin oladelikafadulden
19 nisanda yolarmisin vururmusun bilemem artikin:nazar:
az birbirine düşirim ki hareketli bir buluşma olsun
-tatlicadiarzu-
CADIM TATLIM KIYMATLIM
KALİŞ GERÇEKDEN SAHTE MIKTAR, ANACIM ANKARA'NIN HİÇ BİR YERİNİ BİLMİYOR:sm_confused:
BENDE O YÜZDEN SAHTE MIKTAR DİYORUM KENDİNE ÇÜNKÜ ASLI BENDE SAKLI:dilcikar:

AYRICA BİZİM BULUŞMALAR(GENELDE BEN VARSAM) ZATEN HAREKELİ OLURa.s.

ÇÜNKÜ USLU USLU OTURURUM KİMSEYLE UĞRAŞAMAM:roflol:
YANİ BEN ÇOK :eek:İŞTE ELEE

küsme masa üstüne attım yarın dinleyeceğim söz,öptüm kendi gözel yüreği gözel gardaşıma.sŞeniza.s.:nazar:
BAK BENİ BİR TEK SEN ANLADIN EEE NEDE OLSA ÖĞRETMENSİN ÖĞRENCİLERİNİN YAPTIKLARIYLA GURUR DUYARSIN DİMİ ABLASIa.s.

HAYIRLI CUMALAR DİLİYORUM
PAZAR GÜNÜ GÖRÜŞÜRÜZ:jeyyar:

GÜÜÜÜNAYDIIIIIINNN :lepi:

MERHABA BACULAR

DıYET GRUPLARINDA 3.TAKIM DAN CABıK VE ABıSı SESLENDıRDı VE KENDı BESTELERı TIKLAYIN DıNLEYıN BACULAR

Yedigün Yıldızları

SıZLERE AŞK OLSUN ıNSAN BıR TIKLAR NE OOO PARMAĞINIZMI YORULDU, BEN CABıK ıLE GURUDUYDUM SıZıNLE PAYLAMAK ıSTEMıŞTıM
DıNLEMEZSENıZ DıNLEMEYıN BENDE KÜSTÜM:dilcikar:

KIZIM BEN ıLK KOYDUĞUN GÜN TIKLADIM, DıNLEDıM OYUMDA VERDıM BıLEM:mymeka: KIZDIRMA BENı YOLARIM SENııı :mymeka: MIKTAR MERAKLISIIII :dilcikar:

kaliş nam bana bişey yazinca altina gercek miktar imzasini atiyor haberin oladelikafadulden
19 nisanda yolarmisin vururmusun bilemem artikin:nazar:
az birbirine düşirim ki hareketli bir buluşma olsun
-tatlicadiarzu-
SEN ONA BAKMA FISTIĞIM, BENıM KOLTUĞUMDA GÖZÜ VAR ONUN :kızgın: MIKTAR GELMESEDE KOLTUĞUNA BEN OTURSAM DıYE BEKLıYOR AMA AVUCUNU YALAR :1closedeyes: BEN KOLTUĞUM KıMSELERE BIRAKMAM, DAHA ÇOOOOKK BEKLER naniknanik,

ERBAKAN KOLTUĞUNU NE ZAMAN BIRAKIRSA BENDE O ZAMAN BIRAKACAM SÖZ VALLA
ADAM GELMıŞ 80 YAŞINA BIRAKMAMDA BIRAKMAM DıYOR BAKSANA,
:eek:AYOL BENıM DAHA YAŞIM KAÇ:sm_confused: KOLTUK BIRAKMAYA DAHA 39 SENEM VAR BACIM kaydirigubbakcemile5

GÜNAYDIN BACULARRRRR

BU ARADA SAHTE MIKTAR KAÇTI MI:uhm: ORTALIKTA GÖRÜNMÜYORsengözlerimebaksanab

CADIM TATLIM KIYMATLIM
KALıŞ GERÇEKDEN SAHTE MIKTAR, ANACIM ANKARA'NIN HıÇ BıR YERıNı BıLMıYOR:sm_confused:
BENDE O YÜZDEN SAHTE MIKTAR DıYORUM KENDıNE ÇÜNKÜ ASLI BENDE SAKLI:dilcikar:

AYRICA BıZıM BULUŞMALAR(GENELDE BEN VARSAM) ZATEN HAREKELı OLURa.s.

ÇÜNKÜ USLU USLU OTURURUM KıMSEYLE UĞRAŞAMAM:roflol:
YANı BEN ÇOK :eek:ıŞTE ELEE

KAÇMIYCAM ıŞTE KAÇ-MIY-CAAAMM :mymeka: DAHA ÇOOOOOOK BEKLERSıN SEN naniknaniklaelaelaelaelae

BULUŞMAYA 2 GÜN KALDIIIIIII
cokacimcoook PASTA YİYCEESS :lepi::sm_cool::teytey::dance::enbuyukkk:

çok samimi karşıladınız beni

ama işlerimi halledemedim haftasonum doldu gelemiyorum senağlama

bir daha buluşursunuz değil mi?

GÜÜÜÜNAYDIIIIIINNN :lepi:

KIZIM BEN İLK KOYDUĞUN GÜN TIKLADIM, DİNLEDİM OYUMDA VERDİM BİLEM:mymeka: KIZDIRMA BENİ YOLARIM SENİİİ :mymeka: MIKTAR MERAKLISIIII :dilcikar:

SEN ONA BAKMA FISTIĞIM, BENİM KOLTUĞUMDA GÖZÜ VAR ONUN :kızgın: MIKTAR GELMESEDE KOLTUĞUNA BEN OTURSAM DİYE BEKLİYOR AMA AVUCUNU YALAR :1closedeyes: BEN KOLTUĞUM KİMSELERE BIRAKMAM, DAHA ÇOOOOKK BEKLER naniknanik,

ERBAKAN KOLTUĞUNU NE ZAMAN BIRAKIRSA BENDE O ZAMAN BIRAKACAM SÖZ VALLA
ADAM GELMİŞ 80 YAŞINA BIRAKMAMDA BIRAKMAM DİYOR BAKSANA,
:eek:AYOL BENİM DAHA YAŞIM KAÇ:sm_confused: KOLTUK BIRAKMAYA DAHA 39 SENEM VAR BACIM kaydirigubbakcemile5

KAÇMIYCAM İŞTE KAÇ-MIY-CAAAMM :mymeka: DAHA ÇOOOOOOK BEKLERSİN SEN naniknaniklaelaelaelaelae

AY AY KİMLER GELMİŞ SAHTE MIKTAR HOŞGELMİŞSİN KISSS GEL SENİ BİR ÖPEYİM:mymeka: AY PARDONŞeniz
BEN SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM :mymeka: BİLİYORSUN DİMİ:jeyyar:

SEN KOLTUĞUNDA OTUR SAHTE MIKTAR ASLI BENDE SALKI:dilcikar:

KAÇ KAÇABİLİRSEN BENDEN a.s NEREYE GİDERSEN GİT BEN SENİ MUTLKA BULURUM:lepi:

BULUŞMAYA 2 GÜN KALDIIIIIII
cokacimcoook PASTA YİYCEESS :lepi::sm_cool::teytey::dance::enbuyukkk:

KESİN PASTA YEMEN cokacimcoookLAZIM SENİN SAHTE MIKTAR
ACAYİPPPP İHTİYACIN VAR NE OOO ÖYLE DOKUNSAM KIRILACAKSIN

YE BİRAZDA :icecream: YARASIN(ANLADIN SEN ONU :roflol::roflol::roflol:)

GÜzel bİ buluŞma dİlerİm
sevgİlerİm yolluyorum
hayırlı cumalar canlarım :)
CANIMIN İÇİ
SEN BİZİM HEP KALBİMİZDESİN, SESİNLE KATILIRSIN(SENİ TEL. ARAR RAHAT BIRAKMAYIZ)

duymayan varmı açaba hayırlı çumalar

BENCE KALMAMIŞTIR
SAĞIR SULTAN BİLEM DUYMUŞTUR DATLIM KIYMATLIM

BİRDE O GÜZEL YÜZÜNÜ GÖRÜRSEK NE MUTLU BİZE ÖZLEDİK VALLAHİyerimseniben

KESİN PASTA YEMEN cokacimcoookLAZIM SENİN SAHTE MIKTAR
ACAYİPPPP İHTİYACIN VAR NE OOO ÖYLE DOKUNSAM KIRILACAKSIN

YE BİRAZDA :icecream: YARASIN(ANLADIN SEN ONU :roflol::roflol::roflol:)

Kaliş kiz bu sarişin afet sana biraz şişko demek istiyo galibamgamyoncuiremsu
ay bana dese vururum valla ama seni bilemem tabi:1closedeyes:
dokunsa kirilcakmişin falan ay ne gadder ayip:nazar:

bu gazla kesin kaliş nami öldürür, pasta da bana kalir:icecream:

bayanlar böyle bir buluşmadan yeni haerim oluyor
inş ben de katılmaya çalışıcam yeni arkadaşlar edinirim ben de etimesguttayım bu buluşmaları her ay yapıyormusunuz benim mutlaka haberim olsun bayılırım böyle etkinliklere görüşmek üzere beni de ekleyin listeye

nisan sonuna yapsaydınız olmazmıydı sanki bu buluşmayı senağlama

cadım sende ankaralı olmuşsun he :))
neyse belki bir gün görürüm benim için halen gizemini koruyon bu hatunu:)

hepinizi öpüyorum ankaralı dostlar, beni hatırlayanınız varsa tabi:)

GÜNAYDIN BACULARRR

EEE ARTIKIN YARIN AKŞAM RESİMLERİMİZİ İPLE Mİ YOKSAM HALATLAMI ÇERERSİNİZ BİLEMİYORUM:sm_confused:

Kaliş kiz bu sarişin afet sana biraz şişko demek istiyo galibamgamyoncuiremsu
ay bana dese vururum valla ama seni bilemem tabi:1closedeyes:
dokunsa kirilcakmişin falan ay ne gadder ayip:nazar:

bu gazla kesin kaliş nami öldürür, pasta da bana kalir:icecream:
TATLUMMM
BEN KALİŞ GÖRMEDEN ÖNCE NİKİ GİBİ KALİMERA (ÇİZGİ FİLİM KAREKTERİ VARYA) İŞTE ONUN GİBİ ZAYIF OLARAK HAYAL ETMİŞTİM AMA NERDE BİR GÖRDÜM:1shok:TOKMAĞIMI BİR DAHA BAKTIMsengözlerimebaksanab MEĞER AYAĞI TAKILSA YUVARLANACAK HN.:roflol::roflol:KK43:ANAM TOKMAĞIM BENİ ÖLDÜRECEK:mymeka:)
NEYSE BU GİDİŞLE SAÇ SAÇA BAŞ BAŞA FOTOLARIMIZ ÇIKACAK:roflol:

inş ben de katılmaya çalışıcam yeni arkadaşlar edinirim ben de etimesguttayım bu buluşmaları her ay yapıyormusunuz benim mutlaka haberim olsun bayılırım böyle etkinliklere görüşmek üzere beni de ekleyin listeye
ANACIM SENİN GELMEN ÇOK KOLAY
ETİMEGUT İÇİNDEN GEÇEN SİNCAN VEYA ELVAKENT DOLMULARINA BİN ÖNÜNDE İNyerimseniben

nisan sonuna yapsaydınız olmazmıydı sanki bu buluşmayı senağlama

cadım sende ankaralı olmuşsun he :))
neyse belki bir gün görürüm benim için halen gizemini koruyon bu hatunu:)

hepinizi öpüyorum ankaralı dostlar, beni hatırlayanınız varsa tabi:)
SANKİM BEN SİZİ HATIRLIYOR :uhm:GİBİYİM AMA MORUKLUK HALİ YANILIYORDA OLABİLİRİM

BİZDE SENİ ŞenizŞeniz

günaydıınn kıslar a.s.nam ablacım en kolay hngisiyse onla çeksinler ki fotolar çabucak gelsinkaydirigubbakcemile
dün akşam misafirim vardı çok yoruldum.mirmirmirmirhala yorgunum.yarın sizinle birlikte bu yorgunluğumu ataqcağıma inanıyorum.kaydirigubbakcemile2aayy as kaldıı.nam ablacım yıllardır aynı binada oturduk ama tanışamadık senle.:kahve:inşallah yarın tanışacağız.hihoyyythihoyyyt

kıs bende etimesguttayım gel beraber gidelim şekürüm.kaydirigubbakcemile5bende gidecek arkadaş arıyordum.kaydirigubbakcemile3

tamam da eşimin mesaisi çıktı erken gelebilirse bebeğimi (2 yaşında) bırakıp gelmeye çalışıcam sen etiesgutun neresinde oturuyorsun

günaydıınn kıslar a.s.nam ablacım en kolay hngisiyse onla çeksinler ki fotolar çabucak gelsinkaydirigubbakcemile
dün akşam misafirim vardı çok yoruldum.mirmirmirmirhala yorgunum.yarın sizinle birlikte bu yorgunluğumu ataqcağıma inanıyorum.kaydirigubbakcemile2aayy as kaldıı.nam ablacım yıllardır aynı binada oturduk ama tanışamadık senle.:kahve:inşallah yarın tanışacağız.hihoyyythihoyyyt

GİZEM SENMİSİN(YANİ NURDAN):uhm:

X