Ankara'da 19 Nisan buluşması, hem de tca'lı!

:enbuyukkk:eek:y ne güzel bu buluşmada renkli simalarda olacak :)sengözlerimebaksanab:1ninca:şakkıdı
olsaydım bende havamı atsaydımmmm :):jeyyar:

arkadaşlar bol sohpetler hepinizi çok opuyorum
yarın iyi eylencelerrrrrrrrr:):teytey::dance::teytey:

orda yanınızda olmayı ne çok isterdim hepinizle kucaklaşmayı sohbet etmeyi:çok üzgünüm:

bende gelcem hala yer varmı annecimde gelmek istiyor inşallah yarın bi mani çıkmaz da görüşürüz kıslar

haydee tren kalkıyoooorr çuf çuf çuf:teytey::teytey::teytey:
herkeze iyi geceler yarın görüşmek üzereŞeniz:1hug:

Canlarım, ballarım, cicişler bende size sürpiz yapmak için hazırlanmıştım :1hug:
şimdik bir haber geldi halamın eşi vefat etmiş annemlerle kırıkkaleye gitmem lazım çok üzgünümsenağlamasenağlamasenağlama

Canlarım, ballarım, cicişler bende size sürpiz yapmak için hazırlanmıştım :1hug:
şimdik bir haber geldi halamın eşi vefat etmiş annemlerle kırıkkaleye gitmem lazım çok üzgünümsenağlamasenağlamasenağlama

mekanı cennet olsun,başınız sağolsun,sabırlar diliyorum

kızlar ay sımdı bulusuyosunuz ne guzel valla degerını bılın ozamanın bız bulusduk zamanın nasıl aktıgnı anlamadık bıle resımlerı beklıyom canlar..

canlarım, ballarım, cicişler bende size sürpiz yapmak için hazırlanmıştım :1hug:
başınız sağ olsun
aileye sabır diliyorummmm

Evet Şımdı konuŞtum ankaradakı arkadaŞlarımla
Şu anda pasta kesıyorlarmıŞ sanatın doĞum gÜnÜ muŞ
doĞum gÜnÜn kutlu olsun sanat
hepınızı opt arkadaŞlarımmmmm:KK43:yokum dıye ÜzÜlyorum:KK43:

Evet Şİmdİ konuŞtum ankaradakİ arkadaŞlarımla
Şu anda pasta kesİyorlarmİŞ sanatın doĞum gÜnÜ muŞ
hepİnİzİ opt arkadaŞlarımmmmm:KK43:yokum dİye ÜzÜlyorum:KK43:

sen yanımızdaydın esmer güzelim benim,pasta bilem yedina.s:sm_cool::teytey::dance:ŞenizŞeniza.s.:nazar:

:nazar:tek kelimeyke harika bir gündükaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3Şeniz:teytey::dance:a.s.

BAŞINIZ SAĞ OLSUN MEKANI CENNET OLSUN:Saruboceq:
ALLAH GERİDE KALANLARA SAĞLIKLI ÖMÜR NASİP ETSİN

Evet Şİmdİ konuŞtum ankaradakİ arkadaŞlarımla
Şu anda pasta kesİyorlarmİŞ sanatın doĞum gÜnÜ muŞ
hepİnİzİ opt arkadaŞlarımmmmm:KK43:yokum dİye ÜzÜlyorum:KK43:

SEN ARAMIZDAYDIN ESMERİM GÜZELİM
AAA YOKSA SEN BİZİ FARK ETMEDİN Mİ:uhm:

X