Ankara Tüp Bebek Merkezleri

Telefonla ulasabilirsiniz aslında durumunuzu anlatın siz onlar adet sökmek icin bişey önerir belki. Bu konuda standart süreçlerini bilmiyorum ama ne zaman isterseniz o zaman ulasabilirsiniz. Ben de arkadasim da iletisime gectik sık sık. Sadece Pınar hoca bana donus yapabilir mi bile dedigim oldu kendimi tanıtıp

O zaman ahmet hoca hiç sana göre değil kuzum inşallah gönlüne göre bir doktor bulursun. Doktor'la olan ilişki güven çok önemli.
Canım yaşım 36. Düşük amh sebebi ile başladık. Benim opuda bir iki yumurtam çıkıyordu yani.
1. Yumurta geliştirmede: 1 yumurtam oldu. Toplatmadım. Doktor'la birlikte bu kararı verdik.
2. Yumurta geliştirmemde: 2 yumurtam vardı. Toplandı. Bir embriyom oluştu. Bir embriyo taze transfer oldu. Tutmadı.
3. Yumurta geliştirmede: 3 yumurtam oldu. 2 embriyom gelişti. Dondurulmuş 3. Gün iyi kalite çift embriyo transferi oldum. Biri tuttu çok şükür ❤ darısı sana inşallah.

Bu arada benim de sebepsizdi başlangıçta. 2 yıl bebeğim olmadı. 4 aşılama oldum. Sonra düşük amhlı olduğumu öğrendim.

Zaten kendi doktoruma gittim de ne bileyim Kubilay hocadan o güveni alamadim demek ki

Yaa çok tatlısın kuzum ❤ teşekkür ederim güzel cümlelerin için Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. İnanıyorum ki bir zamanı var ve zamanı gelince isteyen herkes bebeğine kavuşacak. Ben asla olamayacak sanıyordum ama çok şükür ki kavuştum. Allah isteyen herkess bu duyguyu nasip etsin inşallah.

Merak edenler için topiği şuraya paylaşıyorum. İçinde çok kıymetli bilgiler, arkadaş yorumları ve takviye önerileri var. İsteyen bakabilir. Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Çok teşekkür ederiz umut oluyorsunuz gerçekten hiç gebelik yaşayamadığım için olacak mı gerçekten diye düşünüyor insan

Sende öylesin ve çok iyi bir insansın. Allah'ım karşına her zaman kendin gibi kalbin gibi insanlar çıkarsın. İyilere iyiliklere her zman denk gelesin. Aminnnnn . Allah'ım evladını sağlıkla huzurla mutlulukla kucağına almayı beraberce uzunca ömür sürmeyi nasip etsin canım "İnanıyorum ki bir zamanı var ve zamanı gelince isteyen herkes bebeğine kavuşacak" bu cumlene yürekten inanıyorum . Allah'ım isteyen herkese de sana da bana da sağlıklı hayirli uzun ömürlü evlatları kolaylıkla nasip etsin

Çok teşekkür ederim evet Aytaç hocayla ilgili olumlu yorum çok fazla ama merkez ile para odaklı olduklarına dair şeyler okuyunca biraz geri durdum açıkçası
Ben açıkçası para odaklı cümlesini çok anlayamıyorum. Sebebi şu ; Bahçeci ödemelerin zamanında yapılmasını istiyor sadce. bu tedavileri almak için biz gönüllü gidiyoruz. Ve talebimizin de günümüz şartlarında herşeyde olduğu gibi bir bedeli var. Ben mesela çalışıyorum. Maaş zamanım geldiğinde ödeme yapılmazsa bu durumdan hoşlanmam hizmet veriyorum ve karşılığını bekliyorum. Bu bakış açısı ile baktığım için mi bana hiç garip gelmiyor. Aksine ilk tedaviye karar verdiğimizde bana tüm ödeme dokümanını verdiler ben kendimi o miktarlara göre hazırladım zor durumda kalmadım böyle olunca elhamdülillah

Hulusi Zeyneloğlu hangi hastanede şu an bilmiyorum ben 6 sene önce görüştüm. Asla paragöz ve umut taciri bi insan değil. O zaman ben osmaniyeden gitmiştim bana tüm tahlilleri,muayeneleri yapıp buraya gelmene gerek bile yok orada şu doktorlara git yollar seni yıpratmasın, eğer yine olmadı dersen gel beni bul demişti ille ben yapacağım dememişti.

Tabii sizde haklısınız aslında. İşte bu işlere yeni adım attığım için neyi nasıl değerlendirmem gerektiğini de bilmiyorum çok teşekkür ederim

Ne güzel yönlendirme yapmış. Bu hocaya da bakacağım çok teşekkür ederim

İlk seferde tuttu mu acaba

Başkent Üniversitesi Göğşen hoca doktorumdu. Hastane de doktor da hemşireler de çok iyi. Çok şükür ilk seferde oldu. Doğumumu da orda yaptım bebekle çok ilgilendiler. Sütüm gelmedi başta gece de dahil sürekli mamasını yedirdiler, altını bile aldılar sağolsunlar. Tanıdıklarıma hep tavsiye ediyorum. Üstelik ücret olarak da diğer hastanelerin yarısıydı o dönem.

Tolga hocaya şiddetle tavsiye ederim. Kişiye özel tedavi uyguluyor. Benim kendisin de ilk ama ikinci tedavim. İlkinde cok berbat bir tecrübe yaşadım hiç embriyom oluşmadı. Kendisiyle 8 adet 3. Gün embriyosu oldu qma 5.gune devam etmek istedik 4 adet 5aa ngs li kaliteli embriyom uz donduruldu. Eylül sonu transfer olacağım zorlu işlerin dru bence. Bülent tıraş da hocası zaten. Kendisiyle toplanan 10 yumurtanın 9 u dolu çıktı. Piyasaya göre pahalı evet ama kendisi hemsiresi marina hanim harikalar. Gorusunce farkı anlayacaksınız. Ben novaart la da görüsecwktim o gün ama Tolga hocanın yanından çıkınca iptal ettirdim.

Ayy hayırlı olsun sizin tedavinizde çok teşekkür ederim. Kafam çok karıştı gerçekten Ankarada herkes iyi gibi geliyor iyiler arasında seçim yapmam gerekiyor sanki. Bir de ilk tecrübe olacağı için çok tedirgin oluyorum. İşte bizim o kadar zorlu bir durumumuz var mı bilmiyorum tanı konmuş bir problemimiz yok ama süreç içinde ne çıkar bilemiyorum elbette

Teşekkür ederimm hayırlı olsunn. Ben devlet hastanelerine karşı onyargiliyim maalesef bir de çalıştığım için istediğim saate randevu alabilmek benim için önemli bir kriter

Bende bahçeci Ankara'da aytaç hocayı tavsiye ederim. Tedavi boyunca sürekli destegini hissettim, ne zaman istesem ulaşabiliyordum. Bilgisi ve tecrübesi çok iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…