Ankara Tüp Bebek Merkezleri

Ayy hayırlı olsun sizin tedavinizde çok teşekkür ederim. Kafam çok karıştı gerçekten 😅 Ankarada herkes iyi gibi geliyor iyiler arasında seçim yapmam gerekiyor sanki. Bir de ilk tecrübe olacağı için çok tedirgin oluyorum. İşte bizim o kadar zorlu bir durumumuz var mı bilmiyorum tanı konmuş bir problemimiz yok ama süreç içinde ne çıkar bilemiyorum elbette🫠
Bizim de tanı konmuş bir durumumuz yok canım benim 9 yasin da bir oğlum var amh cokniyi spermiyogram çok iyi. Sebepsiz infertilite çağın sorunu. Bir kez gidip ama iyisine gitmek gerek. İnşallah size iyi gelecek bir dr la pozitif sonucu görürsünüz.

Bizim de tanı konmuş bir durumumuz yok canım benim 9 yasin da bir oğlum var amh cokniyi spermiyogram çok iyi. Sebepsiz infertilite çağın sorunu. Bir kez gidip ama iyisine gitmek gerek. İnşallah size iyi gelecek bir dr la pozitif sonucu görürsünüz.
Ayy çok teşekkür ederim Allah bağışlasınnn

Teşekkür ederimm hayırlı olsunn. Ben devlet hastanelerine karşı onyargiliyim maalesef bir de çalıştığım için istediğim saate randevu alabilmek benim için önemli bir kriter 🫠
Ama bu devlet hastanesi değil. Vakıf üniversitesi. Ben de önce devlet hastanelerine gittim. Epey bi vakit kaybettirdiler bana. Arkadaş tavsiyesiyle doktorumu buldum. Çok şükür RABBİM vesile kıldı...

Ama bu devlet hastanesi değil. Vakıf üniversitesi. Ben de önce devlet hastanelerine gittim. Epey bi vakit kaybettirdiler bana. Arkadaş tavsiyesiyle doktorumu buldum. Çok şükür RABBİM vesile kıldı...
Ne güzel olmuş Allah bağışlasın 🍃

X