Ankara tüp bebek merkezi

hasrtakyl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
2
0
28
Merhaba kızlar 28 yaşındayım 3 yıldır evliyim amh 0.01 daha önce Ankara Bilkent şehir hastanesinde başarısız bir tüp bebek denemem oldu. Maalesef yumurtalıklarım oluşmuyor. Biraz pahalı bir süreç malum eşim asgari ücretle çalışıyor elimizde ne var ne yok borç harç ortaya döktük iyi bir doktora gitmek istiyoruz ama kafam çok karışık. Bahçeci Berfu hanımı instagramda gördüm kafama biraz yattı SGK desteği olması da beni sevindirdi. Aranızda daha önce yaptıran veya tanıdığı olan varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim

Merhaba kızlar 28 yaşındayım 3 yıldır evliyim amh 0.01 daha önce Ankara Bilkent şehir hastanesinde başarısız bir tüp bebek denemem oldu. Maalesef yumurtalıklarım oluşmuyor. Biraz pahalı bir süreç malum eşim asgari ücretle çalışıyor elimizde ne var ne yok borç harç ortaya döktük iyi bir doktora gitmek istiyoruz ama kafam çok karışık. Bahçeci Berfu hanımı instagramda gördüm kafama biraz yattı SGK desteği olması da beni sevindirdi. Aranızda daha önce yaptıran veya tanıdığı olan varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim
Bir doktor arkadaşım anatolia tüp merkezini baya önermişti 1 sene kadar önce. Ama detayını bilmiyorum o zamanlar sormamıştım

Merhaba kızlar 28 yaşındayım 3 yıldır evliyim amh 0.01 daha önce Ankara Bilkent şehir hastanesinde başarısız bir tüp bebek denemem oldu. Maalesef yumurtalıklarım oluşmuyor. Biraz pahalı bir süreç malum eşim asgari ücretle çalışıyor elimizde ne var ne yok borç harç ortaya döktük iyi bir doktora gitmek istiyoruz ama kafam çok karışık. Bahçeci Berfu hanımı instagramda gördüm kafama biraz yattı SGK desteği olması da beni sevindirdi. Aranızda daha önce yaptıran veya tanıdığı olan varsa bilgilendirirseniz çok sevinir
Yumurtlama mı olmuyor anlamadım? Bunu nasıl öğreniyorsunuz ben bu konularda bilgisizim bu yüzden soruyorum

Ankara tolga ecemis kesinlikle on görüşme ücretsiz zaten muayene de oluyorsunuz. Şiddetle tavsiye ediyorum. Zaten maddi olarak zor bir süreç tekrar tekrar başa dönüp para ödemek daha masraflı bir kez ödeyin sonuç alın derim. Bol sans

Ankara tolga ecemis kesinlikle on görüşme ücretsiz zaten muayene de oluyorsunuz. Şiddetle tavsiye ediyorum. Zaten maddi olarak zor bir süreç tekrar tekrar başa dönüp para ödemek daha masraflı bir kez ödeyin sonuç alın derim. Bol sans
Giden ve memnun olan var mı peki

Giden ve memnun olan var mı peki
Ben gittim ve çok şükür bebeğimi sağlıcakla kucağıma aldım. Giden herkes çok memnun kalmış ben de google ve burdaki yorumlardan bularak gitmiştim. İlk denemem olumsuz sonuçlanmıştı başka bir klinikte, Tolga hoca ile ilk denemede olumlu sonuç aldım 2 yumurtam bile kaldı donduruldu. Biraz ücreti yüksek bir doktor ama işinin ehli kesinlikle

Merhaba kaç yumurta görünüyor ultrasonda yaşınız kaç ?
Fsh kaç?
Doğal adet görüyormusunuz?

X