Ankara şehir hastanesi aşılama olacaklar yakın zamanda yaptırmış olanlar

kaktus06

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
215
69
Kızlar selam cuma günü Ankara şehir hastanesinde aşılamam olacak
Bugün çatlatma iğnesini yapacağım 22:00 dedi doktor ama cuma günü kaçta aşılama olacak bilmiyorum genelde 11 de yapılıyor diye duydum ama 36 saati geçmiyor mu böyle olunca

Bugün çatlatma iğnesini yapacağım 22:00 dedi doktor ama cuma günü kaçta aşılama olacak bilmiyorum genelde 11 de yapılıyor diye duydum ama 36 saati geçmiyor mu böyle olunca
Merhabalar benim doktorumda aşılama önerdi. Şehir hastanesinde fiyat ne kadar çıkıyor . Bana özelde 5 bin dediler

Merhabalar benim doktorumda aşılama önerdi. Şehir hastanesinde fiyat ne kadar çıkıyor . Bana özelde 5 bin dediler
Şehir hastanesinde aşılama için hiçbir ücret çıkmıyor sadece eczaneden ilaçlar alınırken ücret ödeniyor ben Klomen ve çatlatma iğnesi için ortalama 450₺ falan ödedim heralde tam hatırlamıyorum

Merhaba bende igneyi 22.00 da yaptim.carsambaydi. cuma gunu sabah en gec 9da burda olun dediler saat 10 gibide asilama yapildi.ultrasonda birkac olgun yumurta goruldu yani henuz catlamamisti.o yuzden saat 11 gec degil bence

Merhaba bende igneyi 22.00 da yaptim.carsambaydi. cuma gunu sabah en gec 9da burda olun dediler saat 10 gibide asilama yapildi.ultrasonda birkac olgun yumurta goruldu yani henuz catlamamisti.o yuzden saat 11 gec degil bence
Şehir hastanesinde mi yaptırdınız aşılamayı Ankara

Aşılama sonucunu belli oldu mu acaba bnde olcam diğer ay İNFERTİLİTE gittiniz ilk

X