Ankara labioplasti ameliyatı için doktor tavsiyesi

Benim merak ettigim konu şu. Ameliyat dikislerinin altindan kıllar çıkiyor ameliyatli yer o sekilde nasil kapanacak

Ben ameliyat olali 4 ayi gecti. Ameliyatimi Esra cabuk comerte yaptirdim sen yaptirdin mi bilmiyorum ama bir sorun yasamadim oneride bulunayim dedim varmi aklinda bir isim?
Suanki durum nedir.Kontrolleri ne kadar sonra yapiyor ? Klitorise mudahale edildi mi?

Merhaba kızlar ben Ebru Zülfikaroğluna yaptırdım 2 sene önce. Ama söylenildiği kadar basit bir ameliyat degil. 1 senede anca kendine geldi vajina. Su an cok mutluyum görüntüden ama acısı ağrısı 6 ay sonra bile cinsel ilişki agrılıydı. Dikişler zor eridi.yürümem bile değişmişti. İş yerindekiler noldu sana diye sorup durmuşlardı ilk zamanlar bacaklarını birbirine değdiremiyorsun yanıyor. Çok iyi düşünün ben bilsem asla kalkışmazdım valla.

Klitoris kadın cinsel hayatı için cok önemli sakın oraya müdahale ettirmeyin. Benim sadece iç dudaklar uzundu o düzeltildi.

Daha ameliyat olamadım maalesef ailesel sorunlar yüzünden 1 aya düşünüyorum bakalım. Esra Hanım'a tekrar randevu aldım.Sizde dikiş sertliği falan kaldı mı acaba bu konu çok soruluyor.Eskiden yaptıranlar daha iyi bilir diye umuyorum.Birde ameliyattan evinize nasıl gittiniz biri varmıydı yanınızda gerekli mi?

Bende düşünüyorum çok tedirginim.destek lazım herkese güvenilmiyor eğer ameliyat olduysan bana özelden dönebilir misin lütfen.

Nerede yaptrdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…