Ankara Devlet Hastanesi Labioplasti ve Hudoplasti Oldum

Merhaba his kaybınız oldu mu tam olarak iyileşmesi kaç ay sürüyor

Merhaba ben de izmirde oldum yaklaşık 3 hafta önce fakat kritosimde his kaybı oldu siz benzer biley yaşadınız mı ya da tam olarak iyileşmesi ne kadar sürdü
Merhabalar tam olarak iyileşmesi 2 ay sürdü. His azalması biraz ama rahatsız edici değil benim için

Merhabalar tam olarak iyileşmesi 2 ay sürdü. His azalması biraz ama rahatsız edici değil benim için
Merhaba bende emel hanıma randevu aldım . Muayenede oldum amiliyati uygun gördü . Hem fazla kısım kesilicek hemde kilitoris üzerindeki et parçasını alicaz dedi . Çokta güven veren bir doktordu . Sadece şuan zamanı değil sene sonuna doğru ancak olabilirim . O yüzden zamanı gelince tekrardan musyneye gideceğim. Aklıma takılan tek şey his kaybı durumu bu ameliyatı olmakta kararlıyım ama bu konuda beni korkutuyor. Bu konuda yardımcı olabilrmsiiz

Merhaba labioplasti ameliyatından sonra idrar yaptıktan sonra bölgenin mikrop kapmaması için nasıl temizlediniz özelden anlatır mısınız? En korktuğum konulardan birisi

Merhaba labioplasti ameliyatından sonra idrar yaptıktan sonra bölgenin mikrop kapmaması için nasıl temizlediniz özelden anlatır mısınız? En korktuğum konulardan birisi
Merhaba, temiz tutucaksiniz sürekli ıslak kalmayacak ben saç kurutma makinesi ile taharet sonrası kurutuyordum uzaktan tutarak. Kremlerinizi düzenli kullanın ve o bölgenize darbe almamaya dikkat edin.

Emel hanım mı? münire sena hanım mı? hangisine labioplasti olmalıyım karar veremiyorum yardımcı olur musunuz arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…