Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
3.910
13
39
Arkadaşlar merhaba,

Çok yakın bir arkadaşımın akrabası 2 gün önce lenf kanseri teşhisi konularak Ankara Demetevler Onkoloji Hastahanesine yatırılmış.

Böbrekleride iflas ettiğinden dolayı devamlı kan gerekiyor ve orada hiç bir tanıdıkları yok.

Kanın tam verileceği zaman alınması gerektiğinden ne zaman lazım olacağı belli değil.

Size hastanın ve yakının ismini yazıyorum, lütfen duyarlı olalım, Kan grubu uyanlar bu numaradan hastamızın yakınına ulaşıp isimlerini ve telefon numaralarını yazdırırlarsa çok sevineceğiz.

Hastanın Adı : Abdülcebbar Kormaz

Yakını: Ali Korkmaz

Ali Korkmazın Telefon Numarası 0554 809 62 35

Zira kanın taze olması gerektiği için sadece lazım olduğu saatte alınması gerekiyormuş.

Ve kan grubu uyanların hepatit geçirmemiş, son 1 ay hastalık geçirmemiş ve son 15 gün ilaç almamış olması gerekiyor.

Lütfen duyarlı arkadaşlarım sizler ve tanıdıklarınıza söyleyin kan verecek kimse bulunamıyor:a015:Bir umut burdan da duyuralım dedik.

Bu başlık yönetimden izin alınarak açılmıştır.

kan gurubum tutmuyor, ve malesef verebilme sansim da yok.
gecmis olsun, acil sifalar, nevim.
verebilecek birileri vardir mutlaka.

çok geçmiş olsun.ankarada kızılayda teyzem var ama tiroid problemi var ve ilaç kullanıyor.son 15 gün ilaç kullanmamış olmalı kısmına uymuyor yani:çok üzgünüm:
inşallah birileri bulunur:çok üzgünüm:

umarım kan grubu uyan ve kan verebilen arkadaşlar çıkar en kısa zamanda.

allah yardımcısı olsun tüm hastaların...

Son düzenleme:
Süpürge(babannecim), kro'm, yorgun savaşcı çok teşekkürler hepinize.

Arkadaşlar 1 kişi bulabildik nihayet, canım püsküütümün eşinin grubu uyuyormuş.a.s.

Umarız devamıda gelirsenağlama

kanimiz uyuyor ama ankarada degilim suanda gerckten yardim etmeyi cok isterdim

Süpürge(babannecim), kro'm, yorgun savaşcı çok teşekkürler hepinize.

Arkadaşlar 1 kişi bulabildik nihayet, canım püsküütümün eşinin grubu uyuyormuş.a.s.

Umarız devamıda gelirsenağlama

nevkuşum.. yarın olsun, aklımda bir kaç kişi var bu istemi iletebileceğim..
Dilerim daha kalabalık bir kadro ile yardımınıza koşabiliriz.

Allah hastanıza ve yakınlarına dayanma gücü versin. Amin.

benimde kanim keske verebilsem bende fransadayim, hemde ankarada olsam sanirim veremem dogum kontrol hapi iciyorum o zaman da olmaz, insallah tez zamanda bulunur epey bi kisi cok uzuldum

canım benim kanıma uyuyor ve demette oturuyorum fakat hamileyim baskada bildiğim tanıdığım yok eşimin tayini sebebiyle burdayız üzgünüm

O kadar zor durum ki...
Allahım yardım etsin,çaresiz bırakmasın inşallah...
Hastanıza acil şifalar diliyorum...
sevgiler...

canım benim kanıma uyuyor ve demette oturuyorum fakat hamileyim baskada bildiğim tanıdığım yok eşimin tayini sebebiyle burdayız üzgünüm

Sağolasın canım düşünmeniz yeter.

Sadece 1 kişi listeye yazabildiksenağlama

Allah yardımcısı olsun senağlama
Benim kan grubum tutmuyor malesef, fakat dualarımla yanınızdayım:Saruboceq:
Allah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah:Saruboceq:

Allah yardımcısı olsun senağlama
Benim kan grubum tutmuyor malesef, fakat dualarımla yanınızdayım:Saruboceq:
Allah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah:Saruboceq:

Sağol gardaşım, bizlerin tutuyor ama biz İzmit'teyiz ve kanın o an alınması gerektiği için bişey yapamıyoruz:a015:

Ula, ben soruşturayım hemen etraftan.

Kuzum Allah razı olsun sendesenağlama

Tanıdıklara ismi ve teli mail attım ama inşallah birşey çıkar Nev:teselli:

çook geçmiş olsun Allah acil şifalar versin:Saruboceq:
inanın yardımcı olmayı çook isterdim:çok üzgünüm:
o hastanede dedemi kaybettik acısı bambaşka

Rabbim dermansız bırakmasın
Ankara radyolarına falan anons reklam gibi bırakılabilse keşke
kan grubum tutuyo fakat ağır grip geçirdiğim için ağır antibiyotikler ve tedavi için ilaç alıyorum ne yazıkki:çok üzgünüm:

yinede soruştururum

Üzülerek yazıyorum ki az önce kan lazım oldu ve şuan püskütün eşinin uymazda bir terslik olursa kan bulunamazsa artık bu konuyada ihtiyacımız kalmayacak.

Yok mu bir duyarlı ankaralı arkadaşlar

Arkadaşım çok geçmiş olsun.Allahım acil şifalar versin.Benim kan gurubumda A RH + .Ben babamdan dolayı bu hastalığı çok iyi bilenlerdenim ve kan ve trombosite ne kadar ihtiyaç olduğunu anlıyorum.
Bende reflü ve migren var ilaç kullanıyorum,1 ay öncede kan ve demir eksikliği çıktı. Sizler doktorla konuşun ben tekrar tahlil yaptırıp bi sorun olmazsa kanımı seve seve veririm.
Allahım yardımcınız olsun.

Size de çok teşekkür ediyorum, o kadar zor ki bulmak çünkü sadece lazım olduğu an kişinin gidip vermesi gerekiyor bu nedenle de biz bulamıyoruz kimseyi.

Allah razı olsun sizden çok teşşekür ediyorum size umarım olur inşallah:Saruboceq:

benmki uyuyor ama ben ilaç kullanıyorum sürekli ve şimdi 3 tane alıyorum
çok üzüldüm inş bulunur.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…