Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

benim kan gurubun fakat kan sulandırıcı, guatr ilacı ve tansiyon ilacı alıyorym ama ilgileneceğim

Hastanın mide kanaması başlamış ondan kan gerekiyo ve durana kadar vercekler. Hala ihtiyaç var yani. Eğer müsaitsen mutlaka git, cok sevaba girersin.

Allah razı olsun sağolun evet h.sonu mide kanaması başlamış herkezden allah bin kez razı olsun ki h.sonuda kan veren arkadaşlar KK'dan arkadaşlarmış.

Burada yüreklerimiz hep telefonda orada olamadığımız için telefon ile her an iyi yada kötü haber bekliyoruz:a015:

tamam arkadaş elimizden geldiğince ulaştırırız ancak hangi kan grubu olduğunuda yazsaydın direk o kişileri de bulmaya çalışırdık....

Başlıkta yazınca konu içinde yazmayı unutmuşum.

A(Rh)+ kan grubu arkadaşlar

ooo bak üzüldüm şimdi umarım güzel haberler gelir allah yardımcısı olsun :Saruboceq:

sevgili nevbahar mailini aldığım an telefona koşup aradım ve adımı yazdırdım..hala bekliyorum aramadılar:))bende A(+)kan gurubum tembihte etmiştim..umarım yardımcı olurum sevgilerimle..rabbimden acil şifalar..

Allah razı olsun çok sağolun çok teşekkürler.

İhtiyaç olduğu an listeden aradıkları için demek ki bulundu ki size sıra gelmemiştir.

Ama her an ihtiyaç olabilir ve sizin gibi duyarlı yardımsever arkadaşlar olduğu için biz de çok mutluyuz.

benim kan grubum a rh- yanlış olmuş eşiminki b rh + keşke birimizinki uysaydı...
trombosit veriyorum ama hiç kan vermedim tansiyonum hep düşük oluyo almıyorlar.
eğer farklı grupla değişiklik yaparlarsa eşimi yollim
o kendi kannı versin sizede ihtiyacınız olan kanı versinler öyle bir çözüm olmazmı arkadaşım?

kan grubumuz uyuyor ama tiroit ilacı kullanıyorum. Çevremdekilere bu anonsunuzu ileteceğim.geçmiş olsun.

benim de uyuyor fakat kanser tedavisi gördüm bir yıl önce ilaç kullanıyorum keşke verebilseydim hastanede yakındı bana geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…