ankara da aşılama yaptıracaklar

bayanlar bırbırmıze doktor onerelım yardımcı olalım hıkayelerımız anlatalım umarım herkes yararlanır.. 2 yıl 6aydır evlıyım sorunumumuz olmamasına ragmen bebısımız yok 1 kere asılama yaptırdım sonrasında 1 sene ara verdım sımdı tekrardan doktor arastırmaya basladım...

Slm ben başkent hastanesi kadın doğum ve Tüp Bebek bölümünde Doç. Göğşen bey e ilk asılamami yaptırdım. Cok memnun kaldim.Umarım tutar.

Slm ben başkent hastanesi kadın doğum ve Tüp Bebek bölümünde Doç. Göğşen bey e ilk asılamami yaptırdım. Cok memnun kaldim.Umarım tutar.
Merhaba Inşallah tutarr..bol bol dinlenin guzel haberlerinizi bekliyoruz. . Peki kac yillik evlisiniz asilama ucreti ne kadar tuttu.. ben tekrar lina kadin sahligina sordum 2 kere yapicak 750 tl şukran cakmak.. ama ilki olumsuz olunca ona gitmek istemedim:KK43:(

Merhaba Inşallah tutarr..bol bol dinlenin guzel haberlerinizi bekliyoruz. . Peki kac yillik evlisiniz asilama ucreti ne kadar tuttu.. ben tekrar lina kadin sahligina sordum 2 kere yapicak 750 tl şukran cakmak.. ama ilki olumsuz olunca ona gitmek istemedim:KK43:(

Slm 6 yıllık evliyim 4 yaşında bir oğlum var.2.icin 20 aydır uğraşıyorum. Asilama+igne= 300 tl ilk girişte muayene ücreti 110tl

X