Ankara buluşması

harika resimler tabiki hatunlarda harika:)) çok güzelsiniz hepiniz dostluğunuz daim olsun ama içinizden bi tanesi çok özel benim için asena ablam canım benim....tekrar seni görmek harika...maşallaaah allah nazarlardan saklasın....

ankaralılarım çok tatlısınız mutluluğunuz daim olsun

Ankaranın fıstıkları,süppersiniz Maşallah,
benim bacım toprağım asenacım senin tekrar görmek çok güzel gülen yüzün hiç solmasın ,seni seviyorum,Şeniz
canım arkadaşım D@ğ çiçeğim kırmızılar pek yakışmış ,favori rengim kırmızı,yerimsenibensenin tekrar görmekde çok güzel yüzünüzden gülücükler solmasın hep gülün emi..a.s.

Son düzenleme:
Allah neşenizi ve dostluğunuzu daim etsin. Ankaralı değilim ama işim gereği çok sık Ankara'ya gelir kalırım. Sizleri görünce Ankara'yı ne kadar özlediğimi anımsadım. Doğum yaptığım için hemen hemen 2 yıldır Ankara'ya adım atmıyorum. Şimdi ne güzel her yer karlıdır.

ben Ankara kk hatunları için hep söylüyorum :sizler soguk kentin sıcacık insanlarısınız hayat gülünce güzel yüzleriniz hiç solmasın.........

vay vay vay kknın hoş güzel bayanları sizleri çok seviyorum güzel buluşma olmu belli canlarım

Hepiniz süpersiniz hanımlar maşallah.
İnşallah birgün bende aranızda olabilirim.
teşeşkkürler çanım bekleriz buyur gel
ben Ankara kk hatunları için hep söylüyorum :sizler soguk kentin sıcacık insanlarısınız hayat gülünce güzel yüzleriniz hiç solmasın.........
güzel dileklerin için teşeşkkürler
vay vay vay kknın hoş güzel bayanları sizleri çok seviyorum güzel buluşma olmu belli canlarım
gelmeyen arkadaşlarımız andık durduk çok güzel bir gündü
cok hossunuz hanimlar
sizleri tekrar gormek guzel ...
teşekkürler çanım
hepiniz birbirinizden güzelsiniz şekerler....
dostluğunuz daim olsun...

Ankaranın neresinde yaptınız arkadaşlar bu tertibi?
öğretmen evinde çanım
Hepinizi seviyorum
harikasınız canlarımmmmm

esmer ablam teşkkürler güzel bir gündü içten samimi dışarda lapa lapa kar yağsada çok güzel bir gündü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…