Ankara buluşması

bigünn sırff sizinn içinn ankaraya gelcemm

en sevdiğimmm buluşma grubusunuzz
sizi izlemeye bayılıyomm
bir tv programcısı olsamm hepinizii bi evdee toplarr proğramm yaparımm
hangibirinizii saysamm acabaa
oo güzell yanaklarınızdann bi makass aldımm gittii

arkadaşlar hepiniz çok güzel görünüyosunuz dostluğunuz daim olsun hiç bozulmasın inşallah....

karlı bı Ankara dan sıcacık göruntulerınız ..hepınız bırbırınızden harıka gözukuyorsunuz
dostlugunuz daım olsun ..Denızlı den sevgılerımle a.s.a.s.

Arkadaşlar hepiniz çok güzelsiniz.a.s.
Ne mutlu yine bir aradasınız.kaydirigubbakcemile5
Bu dostluğunuz hep daim olsun inşallah
Dağ çiçeğim yakmışsın yine ortalığı kırmızılar filan Şeniz
İstanbul'dan kucak dolusu sevgiler hepinize Şeniz

Sizleri bir gün yakalayacağım kısmetse buluşma gününüzde

Oy oy maşaallah. Artık sizi yolda görsem tanırım Ne güzel periyodik olarak buluşma yapıyorsunuz.:lepi: Sizin bir buluşmanızda bulunmak isterim bu güzel dostları yakından tanımak için. İzmirden sevgiler ve nice mutlu yıllar...Şeniz

yüzünüzden tebessüm gönlünüzden umut hiç eksik olmasın

Aminn canıımm.Her zamanki gibi çok güzel bir buluşmaydı.:1hug:Çok içten,çok samimi.a.s.Ben grip olmuşum üzerinize afiyet.:çok üzgünüm:Buluşma günüyle alakası yok tabi,Cmt de dışardaydım.Koşu varken yollar kapalıydı.Donmuştuk.senağlamaSes mes gitmiş,gülerken bile,kendime gülüyorum. kaydirigubbakcemile3 Nice buluşmalara inşallah.:dance:Kar,hastalık bana vız gelir.:sm_cool:

karın ve eşımın azızlıgıne ugradım. bahane bulacakya kar yagıyo benı gotur dedım yok efendım yollar kotuymus. bende kecıorende oturuyom mesafe uzak yalnız cıkamadım. resımden gordum sızlerı guleryuzunuz hıc solmasın sızlerı sevıyorum.tanısamazsakta.

Son düzenleme:
hepiniz harika görünüyorsunuz .bende misafirlerimin azizliğine uğradım katılamadım.ama sizlerin mutlu ve neşeli görmek beni sevindirdi.hepinizin yeni yılını kutlarım arkadaşlar

hepiniz harika görünüyorsunuz .bende misafirlerimin azizliğine uğradım katılamadım.ama sizlerin mutlu ve neşeli görmek beni sevindirdi.hepinizin yeni yılını kutlarım arkadaşlar

canısım,bir dahaki buluşmada erken çık emi,özledikkkkkkkkkkkkkkk

orada oturan arkadaşlarla buluşup gelebilirsiniz.Biz öyle yapıyoruz,çokdaha zevkli bir yolculuk oluyor.(BU BİR ÖNERİDİRa.s)

Canım Yaseminim sende benim için çoookkkk özelsin,teşekkür ederim,:1hug:

Dağçiçeğim güzel dileklerin için teşekkür ederim canımsınız benim :1hug:

DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN GÜZELLER..YİNE YAKMIŞ KAVURMUŞSUNUZ ETRAFI..YÜZÜNÜZDE GÜLÜMSEME EKSİK OLMASIN..a.s.a.s.

maşallah maşallah harika bir buluşma kızlar çatlatıyorsunuz ne mutlu size sizleri görmek çok güzel
hepinizi öpüyorum

o güzel yüzünüzden gülücükler eksik olmasın dostluğunuz daim olsun kızlar çok şekersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…