Ankara Bilkent şehir hastanesi aşılama ve tüp bebek bu ay aşılama yapıcam bu hastanede tedavi gören var mı

Evet hemen sonuç çıkıyor doktor bakıyor
Merhaba, benim sol tüpüm hsgde kapalı çıktı. Ama hsgye hiç dayanamadım. Dpktor o kadar sert yaptı ki daha başında istemiyorum dedim ve tolere edemiyor diye o da bıraktı. Şimdi işte doktor da adetin ikinci günü gel dedi aşılama için ama ne yapacaklar söylemedi devamını oradan öğrenirsiniz dedi. Devamında ne olacak biliyor musunuz siz

Merhaba, benim sol tüpüm hsgde kapalı çıktı. Ama hsgye hiç dayanamadım. Dpktor o kadar sert yaptı ki daha başında istemiyorum dedim ve tolere edemiyor diye o da bıraktı. Şimdi işte doktor da adetin ikinci günü gel dedi aşılama için ama ne yapacaklar söylemedi devamını oradan öğrenirsiniz dedi. Devamında ne olacak biliyor musunuz siz
Sizin hiç çevrenizde bir tüpü kapalı olup ikizi olan oldu mu? Ben ikiz çok istiyordum çünkü😭

Geçmiş olsun tüpünüz kapalı olduğu içinde acı hissetmiş olmalısınız ama en yakın arkadaşımın da sol tüpü kapalı çıktı hsg de 2 ay sonra gebe kaldı hsg öncesi çok fazla tedavi görmüştü olumsuz sonuçlanmıştı. Aşılama için gittiğiniz de ilaç verilip yumurta takibi yapılacak ardından igne sonrası aşılama

X