Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Insallah saglikli gelirler yasiniz kac nedir tup bebek yaptirmanizdaki sebep mutlaka sperm degerlendirmesi de isteyin
Benim tek tüp tıkalı açılmadı ameliyat oldum başka sıkıntı yok 29 yasndym. Sperm testi yeni yaptırdık bişey çıkmadı şükür ilk kimyasal oldu 2. Hiç tutmadı şimdi 3. Olcak iste

Benim tek tüp tıkalı açılmadı ameliyat oldum başka sıkıntı yok 29 yasndym. Sperm testi yeni yaptırdık bişey çıkmadı şükür ilk kimyasal oldu 2. Hiç tutmadı şimdi 3. Olcak iste
Ben de ayni ilki kimyasal ikinci negatif 29 yasindayim kac embriyon olustu kac yumurta toplandi

Ben de ayni ilki kimyasal ikinci negatif 29 yasindayim kac embriyon olustu kac yumurta toplandi
7 toplandı 4 tanesi 5.güne gitti 2 taze oldu çok iyi kaliteydi kimyasal oldu.ikinci doldurulmuştu oda çok iyi di güya ama olmadı diyarbakır memorildeoldu .O yüzden şimdi ankaraya taşındık

7 toplandı 4 tanesi 5.güne gitti 2 taze oldu çok iyi kaliteydi kimyasal oldu.ikinci doldurulmuştu oda çok iyi di güya ama olmadı diyarbakır memorildeoldu .O yüzden şimdi ankaraya taşındık
Anladım canım hayırlısı olsun yumurta sayın da iyi imiş bence sağlıklı gelir hayırlıca inşallah Dualarım seninle

Arkadaşlar Merhaba bende Berfu hocanın hastasıyım 25 yaşındayım.. anlattıklarınızı şaşkınlıkla okudum. Ben çok memnunum kendisinden benimle çok yakından ilgilendi.. dün opu oldum ve hemen odama geldi sorduğum bütün sorulara sabırla cevap verdi uzun uzun açıkladı hatta baya ilgiliydi tedavileri arttırdı nasıl beslenmem gerektiğini söyledi yumurta sayın fazla ve zayıfsın kendine çok iyi bak diye anne tavsiyelerinde bile bulundu onu geçtim muayene yada kontrollerim de yine ilgiliydi.. anlayamadım inanın.. talihsizlik yaşamışsınız üzüldüm çok geçmiş olsun

Bir bahçeci talihsizi de benim.
Bana kolay bir hastasın dedi Berfu hoca.
7 yumurta toplandı ve 1. Gün aradıklarında 1 tane döllendi dediler.
Daha 3. Güne ya ulaşııır ya ulaşmaz. Muhtemelen ulaşmayacak da tedavi iptal olacak
Anlamadığım benim zaten mevcutta hep o kadar yumurtam olurdu, zaten eşimin spermleri ile döllenme olmuyordu ki hamile kalamıyordum. Eee Ben neden o zaman o kadar ilaç iğne kullanıp o kadar para verip sadece +1 adım bile ileri gidemedim ?

yesil elma e katılıyorum yazılanları şaşkınlık ile okudum.. bende berfu hocanın hastasıyım transfer sürecini bekliyorum.özellikle selen hanım işten ayrıldığında inanılmaz yoğundu o durumda bile hastalara yardımcı olmak için elinden geleni yaptı.. ilk tüp bebek tedavim olmasına rağmen yumurta toplamadan sonra kendisi bana embriyoları genetiğe iletmemiz gerektiğini benim histereskopi olmam gerektiğini iletti.histereskopiden çıktığımda 3 aylık ilaçlarımı ayarlayıp beni bilgilendirdi. Bizlerin bilmesi gerek konularda bizi bilgilendirdiğini düşünüyorum ben ve çogu zaman kendi adıma soruları direk berfu hanıma yöneltmektense hemşirelerim ile iletişime geçiyorum..inşallah hepimzi içinenn hayırlısı olur

Kaç embriyonuz donduruldu? Benim 1 tane embriyom kaldı oda dün aradılar 6. Günü beklicez bi tık geriden geliyor dediler bugün aradılar dondurulmuş ama öyle çok fazla umudum yok 29 yumurtadan elimde kalan 1 embriyo onun da ne olacağı belli değil

Cok yuksek doz ilac mi Verdi kaliteyi dusurmus olabilir ya da sperm degerlerinden olabilir ama uzulme 1 embriyo Yeter

Cok yuksek doz ilac mi Verdi kaliteyi dusurmus olabilir ya da sperm degerlerinden olabilir ama uzulme 1 embriyo Yeter
Bir önce ki tedavim de de 21 yumurtadan hiç embriyo elde edilememişti gelişimleri durdu ve transfer olamadım Tedaviye başlama amacımız zaten sperm sorunuydu. Bu tedavide değişen tek şey ekstra vitaminler kullanmak oldu. 250 ünite gonal f vuruyordum. Bi önce ki 225 di. Bu 4. Denememiz. İnşallah yeterdir bilemiyorum

Hayir sakin uzulme pozitif enerji gönder bebişine 1yumurta için aylarca bekleyen arkadaşlarımız var

Benden de 29 yumurta toplandı 2 tane embriyom var. 5. Gün beni aradıklarında ben tamamen ümidimi kesmiştim. Gelişimleri yavaş 6. Günü bekleyeceğiz dediler yıkıldım resmen çok ağladım. Ama sonra intten araştırınca 6. Gün emriyolarınında turunma başarısının yüksek olduğunu gördüm. Birde öğlen ve sonrasında toplaman yumurtalar akşam üstü işleme alındığı için 6. Güne kalmalarının çok normal olduğunu okumuştum. 2 embriyodan 1 tanesi genetikten saglıklı geldi bakalım sonuç inş güzel olur. Biz şehir dışından geldiğimiz içinde çok zorlandık umarım ilk denemede pozitifi görürüm. Sizin daha transfer için zamanınız var o zaman. Histereskopi ve genetik inceleme yapılacak mı

umutsuz olmana hiç gerek yok bahçeci zaten gebelik vaadetmeyen embriyoyu dondurmuyor. İsterseniz arayıp kalitesi hakkında bilgi alabilirsiniz. 6. Gün orta kalite olupta pozitif sonuçlananlar var.

Yaa inşallah dediğiniz gibi olur o tek embriyomuz bize sımsıkı tutunur.. okadar emek, çaba maddi tarafı geçtim artık manevi açıdan çok yıprandık özellikle biz kadınlar. Genetik inceleme yapılmadı bize.. keşke Berfu hoca hiç bir ayrıntıyı es geçmeseymiş sonuç olarak bi önce ki tedavi de de aynı şeyleri yaşadık. Histereskopi değil ama laparoskopi olabilirim. sol tüpüm de sıvı birikmesi varmış. opu esnasında sıvıyı boşaltmış çok temiz dedi antibiyotik kullanıyorum şuan belki gerek kalmayabilirmiş ama ben kesin bağlatırım. Tutmazsa bu yüzden diye kendimi üzmektense..

umutsuz olmana hiç gerek yok bahçeci zaten gebelik vaadetmeyen embriyoyu dondurmuyor. İsterseniz arayıp kalitesi hakkında bilgi alabilirsiniz. 6. Gün orta kalite olupta pozitif sonuçlananlar var.
Dün söylediler Orta kaliteymiş. Bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Bu çabalarımız boşa gitmesin. Sizin de mi orta kalite? Burdan birbirimizi mutlu haberler verelim. Çok teşekkür ediyorum uzun uzun yazdınız çok rahatladım gerçekten

Benim embriyomda orta kalite ama orta kalite olupta hamile olan çok duydum inşallaj size sıkı sıkı tutunur. bende histereskopi sonrası antibiyotik kullanıyodum yeni bitti şimdi başka ilaca başlayacağın bugün bi kaç ay içinde transfere başlanır diye düşünüyorum. Sizin transfer ne zaman olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…