Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

İnşallah canım esinin yegeni istisnaymis bence. Cok aceleye geldi benim islemlerim. 6 yumurtadan 2 embriyo kaldi. Onlarda iyi degildi buyuk ihtimalle 5. Gunu beklemediler çünkü. Taze transfer yaptılar. Belki bir yumurta toplama daha yapilabilirdi. Yumurta gelistirirken de hep 150 ml gonalf kullandim. Arttirmadilar hic. Burda görüyorum 275 300 vuruluyorlar. Doktoru da ilk muayene de gördüm sadece. Yumurta toplama, transer ara kontroller hepsini başkası yaptı. Tamam olumsuz olacaksa yine olsun ama o doktorla devam edebileyim

Evet evet o istisna oldu canım bende hiç düşünmedim orayı. Bahçeci bu yönden çok iyi kişiye özel tedavi var. Orası herkese aynı davraniyor

Merhabalar.benimde tüp bebek aşamanın sonuna yaklaştım pcosluyum 17 adet 3.ve 5.günlerde dondurulan yumurtalarım oldu çok şükür.Rahim kalınlığım 4 gün önce 17mm fazlam kalın dedi doktor yani iptal olabilir dedi kan değerimede baktırdık hersey iyi çıkınca bugünki kontroldede rahim duvarım 15 e düşmüş daha iyi dedi doktor . Şimdi bugün tekrar kan verdim E2 =210 lh -14 çıktı.Şimdie E2 hormonum ve lh sizce uygun mu transfer için doktorum haber verecek akşam bide siz yaşamış birisiniz ondan sormak istedim.Yani e2 yüksek mi ypksa uygun mu

Merhaba kızlar bende şimdi çıktım kontrolden benim rahim istediği gibi kalinlasmamis maalesef 6.5 mm şuan pazartesi tekrar yapacak kan değerlerin iyi rahmin görüntüsü 3 çizgi güzel dedi ama pazartesi karar verecek inş transferim olur en az kaç olması gerek rahim kalınlığının?

Canım yanlış bilmiyorsam en az 8mm civarı olması lazım. Sen iyi düşün. Pazartesi günü inşallah kalınlık yükselmiş olur.

Canım yanlış bilmiyorsam en az 8mm civarı olması lazım. Sen iyi düşün. Pazartesi günü inşallah kalınlık yükselmiş olur.
Ins canım yükselir sanırım 7.5mm de görse transfer yapmayı düşünüyor berfu hoca çünkü daha fazla yukselmiyor benimki. Olumlu düşünmeye çalışıyorum

Belirti arama çitlembik.. N Ninjaturtles inda hic belirtisi yoktu. Umarim sonuc istedigin gibi olur bu sefer
Evet benim hiç belirtim yoktu hatta sivilcelerim bile çıkmıştı yine olmadı dedik ama pozitifi gördük şükür. 23 şubatta transfer olmuştum geçen hafta keseyi gördük dün gece ufak pembe lekelenmem oldu korkup doktora yazdım bugün muayeneye çağırdı çok şükür bi sıkıntı yokmuş kalp atımını gösterdi ama dinletmedi frekansı yüksek diye 6 nisan a randevu verdi o zaman daha detaylı bakarız herşey belli olur dedi.stres hiç bitmiycek galiba

Aynen olursa altın çocuk olcak bu dedi hemşire bugün Orta kalite embriyo o kadar düşük beta ve artması bu pembe lekelenmeler bakalım inşallah bu sefer yüzümüz güler sizden dua bekliyorum bu süreçte Allahım bekleyen dua eden kimsenin kucagını boş bırakmasın emeklerimizin karşılıgını almayı nasip etsin

Kan sonuçlarında doktorların farklı kararlar verdiğini okudum hep benim e2 318 lh 4,17 iken transfer yapıldı ama başka merkezlerde bu değeri yüksek görüp transfer yapmayan da çok olmuş.Sizin için en güzel zaman ne zamansa o zaman yapılır inşallah.

Adette yapışacak yani iptal oldu şu an lh 14 çıkmıştı yani yüksek kabul etti o yüzden en doğru zaman adette gideceğim ve transfer olacak

Rahmi kalinlastirmaya çalışırız nar suyu içeriz vb deneriz bu sefer çok kalın olur, başka bişi yaparız bu sefer ince olur nasıl olcak insan bilemiyor kuzum inşallah pazartesi güzel haberler vereceksin canım modunu hiç düşürme

Ins canım biraz modum düştü ama yapacak bir şey yok umarım artar kalınlık en fazla 7-7.5 olur berfu hocada transfer yapar mı bilmiyorum

Ins canım biraz modum düştü ama yapacak bir şey yok umarım artar kalınlık en fazla 7-7.5 olur berfu hocada transfer yapar mı bilmiyorum
Nar yiyor musun peki canim? Muhakkak tüket nar. İşte bu dönemde hassas oluyoruz ister istemez benimde mesela ilk reglimde transfer olmadı değerim düşmediği için olsaydı şimdi bir ay geçmişti olalı. Ama herşeyin hayırlı bir zamanı muhakkak var

Hayırlı olsun canım bende pazartesi gittim 6+1 di banada gösterdi kalbini dinletmedi sabır güç kuvvet versin bizd beklemek korkmak çok yoruyor insanı inşallah hayırlısı ile herkes gibi bizlerde burdaki arkadaşlarda isteyen herkese kucağına almak nasip olur benimde 6 nisan kontrol

Size de hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırsınız ve sağlıkla ilerler Gerçekten öyle her aşaması ayrı bi zor ayrı bi stres inşallah bunların mükafatı büyük olur

Güzel kızlar öncelikle hayırlı kandiller.Bugün bizim oğlanın ilk bezini aldım az aldım tabii deneme amaçlı neyse konu o değil daha önce tulum ya da arabasını falan almıştım hiç etkilenmedim sevdim geçtim ama bezi açınca ay ben bir ağla yaşadığım onca şey iğneler,ilaçlar,korkular,endişeler,acabalar hepsi gözümün önünden geçti.Binlerce kez şükrettim sizlere çabalayan herkese dua ettim.Gönlünüzü ferah tutun allah hayırlı zamanda sağlıkla hepinize nasip edecek inşallah Ne yaşadığınızı çok iyi biliyorum herkese özellikle aynı bekleme koltuğunda farklı zamanlarda oturduğumuz sizlere bol bol dua ediyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…