Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Arkadaslar mehraba insallah herkes pozitifleri görür 🙏 bende berfu hocadan on görüşme randevusu aldım. Ama cok ileri bi tarihe verdiler. Görüşmeden sonra tamam başlayalım dersek yine ileri bi tarihe mi muayene randevusu veriliyor. Eğer oyleyse direkt muayene randevusu alayım vakit kaybetmeyeyim diye sormak istedim.
?

Arkadaslar mehraba insallah herkes pozitifleri görür 🙏 bende berfu hocadan on görüşme randevusu aldım. Ama cok ileri bi tarihe verdiler. Görüşmeden sonra tamam başlayalım dersek yine ileri bi tarihe mi muayene randevusu veriliyor. Eğer oyleyse direkt muayene randevusu alayım vakit kaybetmeyeyim diye sormak istedim.
Canim ilk gorusmede muayene ediyor zaten hoca. Sen hazirlikli git, tahlillerini testlerini yaninda götür. Ben adetliyken gitmistim,tahlillerime hsg ve histereskopi sonuclarima bakti. Ekstra kan testleri istedi,hormonlar,kansizlik,tiroit,d vitamini eksikligi,hepatit vs varmi. Gebelige engel bir durum varmi,eşinin testleri vs dogrultusunda. Ona göre baslatir ve yol haritasi cizer sana.

Canım sen önce on gorusmeye git. Görüşme sonrası muhtemelen bir süre vitamin takviyesi verir. Sonrasında tedaviye baslar. On görüşme için randevu biraz zor ama muayene randevusunu kolaylıkla alirsin😊
3 hafta sonraya on görüşme icin randevu verdiler.. beni. Suan acelem yok zaten. Esim yurtdisinda, 3 ay kaldı gelmesine. O surede bana yapacagi tedavi varsa diye erken gidiyorum 🙏

3 hafta sonraya on görüşme icin randevu verdiler.. beni. Suan acelem yok zaten. Esim yurtdisinda, 3 ay kaldı gelmesine. O surede bana yapacagi tedavi varsa diye erken gidiyorum 🙏
Bence iyi düşünmüşsün. Sen giderken elinde tetkik,tahlil ne varsa hepsini götür. Ona göre tedavi olman gerekirse hemen muayene randevusu alırsın.

Bence iyi düşünmüşsün. Sen giderken elinde tetkik,tahlil ne varsa hepsini götür. Ona göre tedavi olman gerekirse hemen muayene randevusu alırsın.
Muayene randevusunu hemen veriyorlar mi. Onu da 3 hafta sonraya derler mi🙄 oyle olursa simdiden muayene randevusu alayım

Aminnn 🙏2. Olacak kismet olursa.. ilkinde 2 tane 3. Gun embriyosu transferi oldu. Negatif malesef.. doktorum ilgili degildi. Hep hemsireyle muhatap oldum. O yüzden simdi doktor arastirmasina erken basladim. Insallah Berfu hanmda yüzüm güler 🙃
İlkinde nerede tedavi olmuştunuz

Muayene randevusunu hemen veriyorlar mi. Onu da 3 hafta sonraya derler mi🙄 oyle olursa simdiden muayene randevusu alayım
On görüşme ücretsiz yapılan bir şey olduğu için onu doktorun çok boş olduğu zamanlara verirler ama tedaviye karar verip ücretli muayeneye geçtiğinde randevu alman problem olmaz. Şahsen hemen hemen istediğim her zaman randevu alabildim

Canım artık ön görüşme de ucretliymis. O zaman gittiğinde seni muayene de eder. Tavkiye vs.baslanacaksa başlar.
Yaa o zmaan on görüşme demeye gerek yokki. Ben randevu icin aramistim zaten. Kendileri on gorusme yaziyorum daha once gitmediyseniz dedi.. şaşırdım. Ama muayene ücreti bir seferlik oluyor degil mi

İlkinde nerede tedavi olmuştunuz
Centrum da. Bir sürü olumsuz yorumu olmasina ragmen, ameliyatımı yapan dr oldugu icin tercih etmistim. Pişman oldum. Psikolojim bozuldu. Bize hep ilkinde olur dedi.. ilk tedavi bide umitlendik çok. 2 embriyo yapinca bide. En azindan biri olur diye düşündüm. Negatif olunca çok üzüldüm. Kismet tabi ama, insan da doktoruna guvenmek istiyor

Centrum da. Bir sürü olumsuz yorumu olmasina ragmen, ameliyatımı yapan dr oldugu icin tercih etmistim. Pişman oldum. Psikolojim bozuldu. Bize hep ilkinde olur dedi.. ilk tedavi bide umitlendik çok. 2 embriyo yapinca bide. En azindan biri olur diye düşündüm. Negatif olunca çok üzüldüm. Kismet tabi ama, insan da doktoruna guvenmek istiyor
Bu süreçte dra güvenmek, kendini onun yanında rahat hissetmek, deneyimini bilmem çok çok önemli. Centrium Recai pabuccu da benim eşimin yeğeni yaptırdı ve ikizleri oldu, bende çok araştırdım orayı fakat çok fazla olumsuz yorum vardı, ortam temiz değil, çok yığınlar, hemşireler soğuk, Recai bey insanın suratina bakmıyor vb yorumlar. Bu yüzden yeğeni orda yaptırmasını rağmen tercih etmedim. İnşallah şimdiki sürecin istediğin gibi ilerler ❤️❤️

Artık sana yakın özel bir poliklinikte vurdurursun canım, senin 5 gün kalmış çok heyecanlı 😻 muhtemelen iğneleri verir
Aynen canım heyecan dahada arttı bana yakın başkent Üniversitesi hastanesi var artık orda yaptırmayi düşünüyorum iğneleri sende başladın ilaçlara zaman çok hızlı geçiyor inş birbirimize güzel haberleri vermekte nasip olur 😊

Aynen canım heyecan dahada arttı bana yakın başkent Üniversitesi hastanesi var artık orda yaptırmayi düşünüyorum iğneleri sende başladın ilaçlara zaman çok hızlı geçiyor inş birbirimize güzel haberleri vermekte nasip olur 😊
İnşallah canimm ☺️ aynen başkent hem güzel hastane yakın olması iyi olmuş senin için inşallah Elif'e hafif biri olur 🙈 evet az kaldı benimde ❤️

X