Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Bende bugün başladım sanırım transfer aşamasına ilaçlar verdi 26 martta kontrolüm var eğer rahim istediği kalınlığa gelirse transfer günü vericek kalinlasmazsa histeroskopi yapalım dedi berfu hoca. Bakalım inş kalinlasir sizlere hangi ilaçları verdi transfer öncesi.
Estrofem folatro prednol falan vermişti hatırladığım kadarıyla.ve transferden 5 gün önce 10mm demişti endometrium hemşireye söylerken duymuştum

Kızlar çekinerek birşey sormak istiyorum ama transfer aşamasında 14 gün ilaç kullanicaz ya bu süreçte ilişki serbest mi ben sormayı unuttum onlarda birşey demedi birde kontrole giderken eşlerin de gelmesi gerekiyor mu acaba?

Kızlar çekinerek birşey sormak istiyorum ama transfer aşamasında 14 gün ilaç kullanicaz ya bu süreçte ilişki serbest mi ben sormayı unuttum onlarda birşey demedi birde kontrole giderken eşlerin de gelmesi gerekiyor mu acaba?
İlişki serbest değil.Hatta gebeliğin ilk zamanları da önermiyor doktor.Kontrolde eşlere gerek yok benimki genelde aşağıda beklemişti 😊Yanılmıyorsam transfer olacağı günden bir gün çnce imza için çağırdılar bizi.

İlişki serbest değil.Hatta gebeliğin ilk zamanları da önermiyor doktor.Kontrolde eşlere gerek yok benimki genelde aşağıda beklemişti 😊Yanılmıyorsam transfer olacağı günden bir gün çnce imza için çağırdılar bizi.
Çok teşekkür ederim cevapladiginiz için soramadım aklımda kaldı sorular hocaya da sormaya çekindim ☺️

İyiyim çok şükür canım. Bu ay biraz kafa dinlemece ile geçiyor, ikinci adetimi olduğumda merkeze gidecegim. Sen nasılsın, gittin mi merkeze?💞
Yok kuzum bende ikinci adeti bekliyorum, bir haftaya olurum muhtemelen o zaman gideceğim bi aksaklık olmazsa❤️ Yemene içmene dikkat ediyor musun özellikle tukettigin bir şey var mi

Yok kuzum bende ikinci adeti bekliyorum, bir haftaya olurum muhtemelen o zaman gideceğim bi aksaklık olmazsa❤️ Yemene içmene dikkat ediyor musun özellikle tukettigin bir şey var mi
Vallahi özellikle yaptığım çok bir şey yok. Sadece çay içmemeye özen gosteriyorum, günlük yoğurt yemeye çalışıyorum bir de D vitamini kullanıyorum o kadar. Ama bu konuda önerisi olan varsa alabilirim🤗

Vallahi özellikle yaptığım çok bir şey yok. Sadece çay içmemeye özen gosteriyorum, günlük yoğurt yemeye çalışıyorum bir de D vitamini kullanıyorum o kadar. Ama bu konuda önerisi olan varsa alabilirim🤗
Bende özellikle birşey yemiyorum 2-3 güne bir avokado yiyorum, çay sadece sabahları içiyorum, d vitamini vermişti ta ilk zamanlar hala onu kullanıyorum günde beş damla, elma filan yiyorum akşamları, birde hamurlu yiyecekler tüketmiyorum. Birde 2-3 güne bir nar yiyorum hergun yiyemiyorum 🙈

nazz0124 nazz0124 canım naptın, gittinmi bugün görüşmeye?
Gittim canım birkaç test istedi rahim filmi falan çekilecek bir sıkıntı çıkmazsa sonuçlarda 1-2 ay ilaçla deneyelim dedi yaşın genç rezervin düşük olması kısırlık değil dedi falan Berfu hoca, cyclo progynova ve Qenzim verdi işte

X