Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Ilk gün aradılar 7 tanesi olgun 6 tanesi Döllenmis yarın 3. Günü bakalım kac tane kaldı heyecanla bekliyorum umarım 5. Güne kadar giderler uykularım kaçıyor resmen
Heyecan ve merak olmadan olmaz zatenİnş gidisat guzel olurda,iyi sayida saglikli embriyolar kalir canimm ben bile su an merak icerisindeyim ,seni dusunemiyorum bile

Ilk gün aradılar 7 tanesi olgun 6 tanesi Döllenmis yarın 3. Günü bakalım kac tane kaldı heyecanla bekliyorum umarım 5. Güne kadar giderler uykularım kaçıyor resmen
O heyecan bambaşka 5.güne giden embriyolar için aradıklarında zıplamıştım sevinçten gebelik haberinde zıplamamıştım

O heyecan bambaşka 5.güne giden embriyolar için aradıklarında zıplamıştım sevinçten gebelik haberinde zıplamamıştım
Sanırım bende öyle olucam şimdi aradılar 6 tanesi de canlılığını korkuyormuş 4 tanesi 3 . gününde 2 tanesi geriden geliyormuş inş hepsi kalır 5. Güne Transferden sonra beklemek çok daha zor sanki

Evet yaptım 56 çıktı düşük bi değer çıktığı için hoca pek umutlu konuşmadı sınırda bi değer dedi pazartesi tekrarlıycakmışız çok üzüldüm.
5. Gün embriyosuydu değil mi? Tek embriyo mu? Canını sıkma canım bubsekildenolup katlayarak giden birkoc kişi var seninkide oyle olacak merak etme

5. Gün embriyosuydu değil mi? Tek embriyo mu? Canını sıkma canım bubsekildenolup katlayarak giden birkoc kişi var seninkide oyle olacak merak etme
6. Gün embriyosuydu canım orta kalite tekti işte ne bileyim benim pek umudum kalmadı çok üzüldüm Allah yardımcımız olsun inşallah. İllaki vardır da ben transferin 8. Günü de kan vermiştim onda da 38 çıkmıştı düzenli artış olmamış yani

Canım üzme kendini, vaktini bekliyor demekki. Ne çiçek vaktinden once açar nede guneş vaktinden once dogar, demişler, herseyin bir zamani var.. Mucadeleye devam et, umutsuzluga kapilma.

Canım üzme kendini, vaktini bekliyor demekki. Ne çiçek vaktinden once açar nede guneş vaktinden once dogar, demişler, herseyin bir zamani var.. Mucadeleye devam et, umutsuzluga kapilma.
Amin canım aynen öyle biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allahın takdiri. Bakalım bekleyip görcez

Yaaa canım senin de benim gibi olmuş. Hayırlısı deyip kabullenmekten başka çaremiz yok. Demek ki bizim için bu hayirliymis. Allah'im diğer transferimizde istediğimiz sonuca ulaşmayı nasip etsin

Umutsuzluğa kapılma canım evet zor biliyorum ama vakti değil demekki

Yaaa canım senin de benim gibi olmuş. Hayırlısı deyip kabullenmekten başka çaremiz yok. Demek ki bizim için bu hayirliymis. Allah'im diğer transferimizde istediğimiz sonuca ulaşmayı nasip etsin
Öyle tabiki elden başka ne gelir ki seninki hangi günler kaç çıkmıştı değerin acaba artış nasıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…