ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

Oooo süper bir hatun gurubu maşallah
Kalişimizi eski KK toplantı fotolarından tanıyorum,hep aynı Allah nazardan saklasın
TCA yerim kız senin boynuslarını:roflol:çok güzel çıkmışsın Erkuş iyi bakmış,yüzüne renk gelmişŞeniz
diğer arkadaşlarımızında yüreklerindeki güzellikleri yüzlerine yansımış,hepinizi fotolardan da olsa tanımak çok güzel,eğlendiğiniz gözlerinizdeki ışıltıdan fark ediliyor:1hug:

TEŞEKKÜRLER CANIIIM:1hug:

TCA NIN BOYNUSLARINA BENDE BAYILDIM VALLA,
KAPIDAN ASENAYLA BİRLİKTE GİRDİLER BAKIYORUM BU KIZ KİM DİYE :roflol:

ANAAA BİDE BAKTIM Kİİİ BİLDİĞİMİZ CADIIII YANİİİİ Şeniz MALUM YAŞLILIK İŞTE
UZAKTAN SEÇEMEMİŞİM MEĞERSE :roflol:a.s.

ankara ankara seni görmek her ister her bahtı kara

evet size böyle seslenmek istedim, ankara'nın güzel hatunları...

her zaman sizi gıptayla takip etmişimdir, her zaman kalabalık buluşmalar imza atıyorsunuz

dostluğunuz daim olsun; gülen yüzünüz solmasın....

kalimera, nam, sütlügayfe,tcaaa ve diğer hatunlar hepiniz birbirinizden güzelsiniz, allah nazardan korusun...

bayanlar ne güzel eğlenmişsiniz işim uysaydı kesin gelecektim ama resimlerinizden sizi görmekte güzel bir dahaki sefere inşallah bende aranızda olurum selamlar

TEŞEKKÜRLER TATLIMa.s.
şimdi çatlıcam kıskançlıktan.
tuuu tuuu ne kadar güzeeel görünüyorsunuz. eğlenmişsiniz .

KISKANMA TATLIM SENDE GEL EĞLEN BİZİMLE

BİR TEK BEN USLU SULU OTURDUM
HEP ONLAR YARAMAZLIK YAPIYOR SONRADA BANA SÖYLÜYORLAR:dilcikar:

Kızlar gerçekten çok güzel bir buluşmaydı,nice buluşmalara inşallah dahada artarak a.s.
Biraz geç girdiğim için herkese tek tek cevap yazma şansım olmadı:sm_confused:
Birazda tembelliğime verin:1rolleyes:
Herkesi en kocamanından öpüyorum.Şeniz

i --------------:enbuyukkk:-- YA BU NE KADAR RESİM EEEEEEEEEEE KALABALIK Bİ TOPLANIT OLUNCAAAAA
------------------------kaydirigubbakcemile5---İŞTE BU ANKARANIN NAMI DEĞER DOSTLARI MUÇUK MUÇUK:teselli::1hug:
-------------------------:dance::teytey::sm_cool:a.s:roflol:a.s.

Önce doğum gününüzü kutlarım. Daha nice Yıllara

KKnın en kalabalık toplantısı olmuş. Sizleri yine görmek çok güzel. Mutlu ve huzurlu görünüyorsunuz

Toplantılarınızın, arkadaşlığınızın daim olması dileği ile size sevgi ve selâmlarımı yolluyorum

iyi dileklerin için teşekkür ederim:1hug:

fotolar bu kadar değil eylül daha bi sürü çekti
eylül bacım hepimizle çekildi onları da bekliyoruz

kaydirigubbakcemile5a.s. sağol sarı bacım

Evvett kızlar yine superiz yine bir harikayız hepimiz. özlemisiz valla. kar kıyamet mazeret derken sükür kavusturana. İyi de sipşakcgıım eylülüm hani dogum günü resimleri , hani bi karede sadece varım.yine benim resimlerim yokkkkkk:mymeka: nerelerde yoksa 0 beden mi oldum ben göremiyom kayıp mı ettiniz kıs beni cıbık resimlerimi istiyorum. yoksa sizi kücük ogluma alırım bakın heeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…