ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

hepiniz çok harika çıkmışsınız dostluluğunuz daim olsun handan ablacım sen daha güzel çıkmışsın laf aramızda

MasALLAH,fotograflar cok güzel,ortam cok güzel, dostlugunuz daim olsun :asigim: :asigim:

Çok Hoş kareler
teşekkürler a.s.
hepiniz çok harika çıkmışsınız dostluluğunuz daim olsun handan ablacım sen daha güzel çıkmışsın laf aramızda
çok güzel gacu hakketten
harıka görünüyosun çok eglendignizde eminim.kıslar..
teşekkürler canım gerçekten çok eğlendik çoookk:sm_cool::sm_cool:
MasALLAH,fotograflar cok güzel,ortam cok güzel, dostlugunuz daim olsun :asigim: :asigim:

teşekkürler canıım:1hug:a.s.

Selam Arkadaşlar..Çok güzel bir gün geçirdik hepinize teşekkürler..Bir iki buluşmadır elimde olmıyan nedenlerden katılamamıştım hemen mimlenmişim.. Şaka bi yana hepinizi çok özlemişim..Meşhur tatlı cadımızı gördük sonunda..Şimdiye kadar buradan tanıdığım tatlı cadıya benzemiyordu pek..Gelinliğini takınmıştı üzerine hanım hanımcık oturuyordu..:roflol: Yeni tanıdığım sütlü kayfemizi 06 ank arkadaşımızı da çok sevdim..Diğerleri zaten biliyorlar kendilerini sevdiğimi..(Yazdıklarıma şööle bi baktım da pek bi klasik yazmışım çaktırmayın idare edin..havamda değilim galiba kızlar uykum açılmamış.Ayıldığımda daha hoş şeyler yazıcam sös yerimseniben)Bu arada Yamisinin attığı kilolara noolmuş diye merak ediyosanıs ben kaptım ziyan olmasın diye...Bilirsiniz türk mantığıdır..''ye yazık ziyan olcak''ben de kilolar ziyan olmasın dedim topladım...Ama artık taşımakta zorlanmaya başladım almak istiyen varmıııı..yoksa atçam ziyan olcak..:roflol:Eylülüm fotoların devamını bekliyorus..Ama benimkileri biraz rötuşla filtrede incelt bişeyler yap..Bedenden vazgeçtüm yüzüm bile silikonlu gibi olmuş:roflol::

ankaranın agır topları çıkmış meydane
herbırı bırbırınden merdane-tatlicadiarzu-
maşallah emme eglenmışsiniz
hic kıskanmadım yane :dilcikar:

Hiç kısknamadım hiç imrenmedim:dilcikar::yalandan kim ölmüş smieyi:
Yavv siz ankaralı hatunlar süpersiniz 41 kere maşallah
Dostluğunuz daim olsun bu buluşma ne ilk nede son olsun işallah :1hug:

Tca canım benim kilo vermiş gördüm bende sanki düğünde daha kilolu gibiydin bana öyle geldi yada çok ama çok şeker çıkmışsın :asigim:

Ve sanırım birde doğum günü kutlanmış nice yıllara en kötü gününüz böyle güzel olsun işallah :1hug:

amanda aman ne hoş cıkmışsınız hepiniiiizzzz.

ank ram

dağ çiçeğim

git gide gençleşiyonuz,haberiniz ola.harikasınız maşşallah

doğum günü olan arkadaşımızında doğum günü kutlu olsun.

sizleri görmek tanımak inanın çok güzel.dostluğunuza :içelim:

Tacoooo aha bu semih diyoki, Tacu yaşını gizlemek için saç şeklini değiştirmiş tıfıl kızlar gibi. benden duymuş olma.

Muhahahahha:roflol::roflol::roflol::roflol:

maşallah arkadaşlar hepiniz çok güzel ve pozitif görünüyorsunuz.katılmayı çok istedim ama kardeşim aniden ev taşımaya kalkınca son anda gelmem iptal oldu.ama fotolar süper güzel bir gün geçirmişsiniz.allah bu dostlukları daim etsin.

çok hoşsunuz bayanlar...
bayağı da kalabalıkmışsınız..kaydirigubbakcemile5
hepinizi tebrik ederim buluşmaya katıldığınız için..Şeniz
ben de Ankara'ya gelin geldiğimde katılcam aranıza:dilcikar:

Sevgili arkadaşlarım, muhteşem bir gün geçirdik. Bu fikri ortaya atanlara, organizasyonları düzenleyenlere çok teşekkür ederim.Iyi ki katilmisim bu bulusmaya.

.

aslında ben bu buluşmalara hiç sıcak bakmazdım
güvenemezdim,tanımadığım insanlarla buluşmak çok saçma gelirdi bana.

buluşan arkadaşlarada bu ne cesaret ayoll derdim.

ama tabularımı yıktım ve bende ilk kez buluşmaya katıldım.

doğrusunu söylemek gerikirse bazı endişelerim vardı.

yolda gelirken bir sürü sorular vardı kafamda.

nasıl insanlarla karşılaşacağım,beni nasıl bir süpriz bekliyor diye..

ama çok yanılmışım okadar sıcak,okadar güzel insanlarla tanıştım ki anlatamam.

her şey çok güzeldi.bir dahaki buluşmaya tekrar gitdeceğim inşallah.

kk sayesende ankrada da bir çok arkadaşım oldu.

ben ankarada çok yanlız hissederim kendimi,kimsemiz yok burada tüm ailemiz

istanbuldalar.

burada da arkadaşlarım var artık.bu mutluluğu derinden yaşıyorum.
Katılan tüm arkadaşlarıma sonsuz sevgiler, katılamayan diğer arkadaşlarımızı da bir dahaki buluşmamızda aramızda görmek umuduyla hepinizi öpüyorum.

Tacoooo aha bu semih diyoki, Tacu yaşını gizlemek için saç şeklini değiştirmiş tıfıl kızlar gibi. benden duymuş olma.

yaaaaaaaaaaaaaaaa :mymeka:
yalan diyo inanma taco m benim yalan -tatlicadiarzu-
bakma sen kuzu bambinosuna
hıhhhhhhhhhhhh:dilcikar:
güzel olmuşsun afeti deryammm benim :asigim:

ulan o 2 kulaklı insan şeesi benim kankam mı oluyo şimcik :1shok:
gençleşicem diye bi 2 kulak etmediği kaldıydı
hay allam şahtı şahbaz olmuş gamyoncuiremsu

hepiniz çok güzelsiniz kızçelerim...
41 kere maşallah

cok güzel birgün olmus ne güzel kıslarrrrrrrr kaydirigubbakcemile2
cok güzel görünüyosunuz kaydirigubbakcemile5
dostlugunuz daim olsun inşallah a.s.

BAK KUZUM NE GÜZEL SÖYLEDİ
BİRDE BENİMLE UĞRAŞIYOR:dilcikar:

CANIMM
ÇAĞIRSAYDIN BÜTÜN GRUP SANA YARDIMA GELİRDİK

GEL TATLIM
BİZ GELİNLERİ SEVERİZyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…