ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

bacılar hepizine çok teşekkür ederim ilk defa bu kadar kalabalık doğum günü kutladım.
fotolar için teşekkürler. eylül seninkileri de bekliyoruzkaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:a.s.:nazar:

sanatçım nice mutlu yıllara arkadaşımŞeniz.
bir dahaki yıl gene kutlarızyerimseniben.sayende pasta yidik kıısss:lepi:

:nazar:Maşallah başkentimizdeki arkadaşlara...süpersiniz hepiniz...:lepi:sütlü gayfem sen de artist gibisin maşallahh...:nazar:Asenamı yeniden gördüm fotolarda bile olsa...Şeniz

hepinizde harikasınız kıskandım valla inşallah yazın geldiğimde bu mutluluğu bende yaşarım..
sütlü gayfem pek güzel çıkmışın şeker....

dscn1165a.jpg

son olarak ANITKABİR uzak ama olsun koymasam olmaz.

sabah erkenden kaltım çok heycan yaptım tabikide.
saat 11 de çıktım evden.daha önce gitmediğimden uzak mı yakınmıdır bilemedim.
başkent öğretmen evine vardığımda saat 11:45 idi.çıktım yukarı otuur otuurr ne geleeeen ne gideenn.
ayyy fenalık geldi kaltım çıktım dışarı bende dolandım oralarda alık alık.tekrar yukarı çıktığımda 2 kişi oturmuş çekiştiriyor.meğerse beni çekiştiriyorlarmııış.kalimera ve nam aplam.bi sevindim ooohh be dedim içimden 2 kişi gelmiş.sonra diğer arkadaşlarda döküldü birer ikişer.ayy çok güseldi beee
.

SEN ONU ESKıDEN TANISAYDIN HıÇDE BÖYLE DEMEZDıN:sm_confused:
ÇÜNKÜ ASENA66 HN. BULUŞMALARA GEÇ GELıR VE KıMSEYLE KONUŞMAZDI SADECE TEBESSÜM EDERDı.

BENıM GıBı AĞIR HANIM HANIMCIK:eek: BıRıNı DAHA YENı TATLICADIARZU NUN NıKAHINDA TANIMA FIRSATI BULDU.

AY ANACIM BıRDE SıGARA ıÇMESENı DAHA ıYı OLACAK AMA NERDEEEE :eek:klava:

Son düzenleme:
sabah erkenden kaltım çok heycan yaptım tabikide.
saat 11 de çıktım evden.daha önce gitmediğimden uzak mı yakınmıdır bilemedim.
başkent öğretmen evine vardığımda saat 11:45 idi.çıktım yukarı otuur otuurr ne geleeeen ne gideenn.
ayyy fenalık geldi kaltım çıktım dışarı bende dolandım oralarda alık alık.tekrar yukarı çıktığımda 2 kişi oturmuş çekiştiriyor.meğerse beni çekiştiriyorlarmııış.kalimera ve nam aplam.bi sevindim ooohh be dedim içimden 2 kişi gelmiş.sonra diğer arkadaşlarda döküldü birer ikişer.ayy çok güseldi beee
.

SEN BENİM GERÇEK YÜZÜMÜ GÖRMEDİNN:jeyyar:
KIZIMMM MİLLET BENDEN İLLALLAH ETTİ, ÇÜNKÜ HERKESE KARIŞIRIM-tatlicadiarzu-(ÖZELLİKLE SIGARA:nazar:)

gerçekten çok güzel bi gündü ve katılım çok oldu bu kez, sütlü gayfe eline sağlık canım fotolar çok güzel ayrıca seni tanıdığıma çok sevindim çok cicisin,eski dostlarıda uzun zamandır görmemiştim çok mutlu oldum,kalimeram jet solistim sana ayrıca teşekkür ederim telefon edip bana haber verdin hepinizi öpüyorum kızlar

aman aplam yaa ,sende ağır hatunsan ben nediimm.:1hug:
anam 2 dakka k....nın üstüne oturamadım.kurt kaynıyor bi bakıyom yanımda ,aaa bide bakmışım taa karşıda.sonrada çaprazda anam seni izlemekten başım döndü kıısskafamçokkarıştı.çok espiriksin yahuu ,her lafında bir espirik patlatıyor:roflol:.sen bu enerji ile hiiçç yaşlanmazsın sana diiimmŞenizyerimseniben

SEN BENİM GERÇEK YÜZÜMÜ GÖRMEDİNN:jeyyar:
KIZIMMM MİLLET BENDEN İLLALLAH ETTİ, ÇÜNKÜ HERKESE KARIŞIRIM-tatlicadiarzu-(ÖZELLİKLE SIGARA:nazar:)

canımsın sen yaa karış be aplam,yeterki sen karışşş.delikafadulden:nazar:
(kim takar ayoll)kaydirigubbakcemile2
yahu bir sigaramıs var onuda çok görme bize

bi de şunu ekliyim de ben arabayla gölbaşından çıktım yola
geçmişim öğretmen evini hızımı alamamışım geri dönmeye çalıştım ama trafik çok sıkışıktı adım adım geldim başkent öğretmen evi tabelasını görünce bi sevindim ki sormayın

ya benim pc demi sorun var anlamadım açıyom açıyom 2 sayfa çıkıyo saadece cevap yazınca sonraki sayfayı görüyom alla alla

X