Anestezili rahim filmi hsg

Alynylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
104
29
25
Aranızda anestezili rahim filmi çektiren var mı acaba rahim filminden hemen sonra uyanıp günlük hayatımıza devam edebiliyor muyuz? Zorlukları oldu mu bilen varsa yardımcı olabilir mi??

Merhaba canım cuma günü çektim anestezi altında gayet iyi hiç kasılma yok anestezi almayan insanlar var onlarda bazılar da rahat geçiyormuş ama ben anestezi aldım çok korktuğum için iyyim kanama az bir şey oldu sonrası iyyim şuan

Merhaba canım cuma günü çektim anestezi altında gayet iyi hiç kasılma yok anestezi almayan insanlar var onlarda bazılar da rahat geçiyormuş ama ben anestezi aldım çok korktuğum için iyyim kanama az bir şey oldu sonrası iyyim şuan
Sonrasında odaya mı alıyorlar hemen uyanıp günlük hayatınıza devam edebildiniz mi peki ayılmanız kolay oluyor mu?

ben hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. yaklaşık bir saat sonra evdeydim hastane evime 500-600 mt mesafedeydi yürüyerek geldim. karnımda hafif bir adet sancısı gibi bir sancı olmuştu o kadar. hatta annem ve kayınvalidem beni görmeye geldiler eve onlara yemek yapmıştım.

ben hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. yaklaşık bir saat sonra evdeydim hastane evime 500-600 mt mesafedeydi yürüyerek geldim. karnımda hafif bir adet sancısı gibi bir sancı olmuştu o kadar. hatta annem ve kayınvalidem beni görmeye geldiler eve onlara yemek yapmıştım.
Yaaa çok sevindim gerçekten korkularım gitti yani teşekkür ederim bende gözümde büyütmüştüm

Ben anestezi almadan cektirdim. Zorlandim epey agri yapti malesef ama sonrasinda yarim saatte gecti.anesteziyle eminim hic bisey hissetmezsiniz ve yatmanizi gerektirecek bir durum yok cunku cekim asamasi zor sonrasinda bisey yok

Ben anestezi almadan cektirdim. Zorlandim epey agri yapti malesef ama sonrasinda yarim saatte gecti.anesteziyle eminim hic bisey hissetmezsiniz ve yatmanizi gerektirecek bir durum yok cunku cekim asamasi zor sonrasinda bisey yok
evet bizim gelinimizde anestezi olmadan yaptırmıştı. biraz sıkıntılı. ama anestezi olunca hiç bir problem yaşamıyorsunuz

Eklentiler

• F149D0C7-995D-457A-AE30-7CCE97D4DCC9.jpeg
    F149D0C7-995D-457A-AE30-7CCE97D4DCC9.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 83
Bende öyle düşünüyorum zaten sonrasında normal hayata dönülüyormuş doktorumda korkacak bişey olmadığını söyledi

X