anestezili rahim filmi çektirenler

400e cektirdim ben arkadasim.. Ama cok basit bir islem. 5 dakika bile sürmuyor..
Ayy CNm benim icine su serptin valla ins haftaya çektirevem randevu almak gerekiyor dimi ? Kac gun once almalıyım ? normal dogum yapmış biri olarak ona da dayanırım diye umuyorum

Ayy CNm benim icine su serptin valla ins haftaya çektirevem randevu almak gerekiyor dimi ? Kac gun once almalıyım ? normal dogum yapmış biri olarak ona da dayanırım diye umuyorum

Evet randevu alin 1 gun onceden alinca oluyor. Hemen ertesi gune veriyorlar ama siz temkinli olup iki gün onceden alin.
Ayrica ooo normal doğumun yaninda bu sinek isirigi bile değil ki. Neden korktunuz o kadar? Valla gorevli bayan sadece siviyi gonderirken azicik adet sancisi gibi oldu sonra bitti kalkabilirisn dedi sok oldum cok basit bir islem..

Tmm CNm sagolasin olsun o kadar katlanırız :) ikinci bebis istiyorz uc yıl once birinci kuzum kendiliğinden 7. Ayda gelmişti bunda bir sene oldu bisey yok bugun adetimin 3. Gunü hormon testi ve vajinal muayene yaptı rahimde polip var dedi rahim filmi istedi bakalım hayırlısı ins ... Hormonların normL hersey yolunda ..senin filmde cikti mı bir problem rahimde ?

Insallah rahim.filminde bir sey cikmaz.
Sukur benim de bir sorun cikmadi. Sebepsiz benim sorunum. 2 yila yakindir olmuyor vakti gelmemis demekki.
Bu arada Allah evlatlarinizi size bagislasin insallah..

Ben son anda masadan kalmayı bile düşündüm. Çok fazla yorum okuyup paniklemiştim. Karnımda hafif dolgunluk hissedince doktor ilacı verdim bile dedi. Ilaç olarak Iomeron 300/50 ml verilmiş. bana imzalattıkları kağıdın fotosonu çekmiştim orada yazıyor. Zaten işlemden önce vakit kaybetmemek için işlemden sonra ilacı sgk ile eczaneden bedava alıp hastaneye veriyorsunuz. Hiç ağrı sızı yoktu. Acı çekenler için üzüldüm. Üsküdar mihrimah sultan hastanesinde 275 tl ye SGK ile yaptırdım.

Kızlar gaziantepte nerde cektirebilirm rahim filmi

Bakin benim cekildigim yerde karniniza bir alet koyuyorlar. Bu alet agriyi engelliyor. oglene kadar 100den fazla kisi cektirdi rahim filmini. Hepsi se anestezisiz. Cunku cidden agrisiz yaptiklari icin.
Eger istanbuldaysaniz orayi tavsiye ederim..
canim bu dedigin yer tam olarak hangi hastane ve neresi. ben de film cektircem de. bi de randevu almak gerekir onceden di mj

İlk rahim filmini altı ay once çektirdim.anestezi istedim fakat gerizekalılar randevuyu yanlış almışlar ve doktor acele ettiği için anestezi alamadım.oyle bir canım yandıki anlatamam.doktor tuplerin daralmış ondan acı çektin dedi.iki ay sonra hamile olduğumu oğrendim fakat duşuk yaptım.bugun yine hsg çejtirdim bu kez anestezili. Ağrım sancım olmadı sadece biraz kanama oldu. Anestezisiz 350 lira, anestezili 450 lira.

arkadaşlar herkesin bünyesi farklı sanırım benim tüplerim açık cıktı rahim filmi sonucunda ama ben bayıldım çok berbat bir şeydi bi daha çektirecek olursam kesinlikle aneztezili kimininkide çok rahat geçiyor ama ben çok şiddetli karın ağrısı geçirdim filim sırasında acıya bayıldım yani rabbim bu zahmetle rahmetinide vercek inşallah

Kızlar bir şeyi çok merak ediyorum ben de 1 şubatta anestezili HSG cektirdim doktor bir kaç gün ateş yapabilir demişti benim normalde vücut ısım 35 ile 36 arasıdır ama HSG'den sonra 36.5 ile 37.5 arası 1 şubattan beri böyle devam ediyor. Sizde de ateş oldu mu birkaç gün

Merhaba. Çok düşünüp arastirdim. Anesteziliye karar verdim.cunku doktorum kendimi cok kasmam halinde verdikleri ilacin kolay ilerleyemecegini soyledi. Anestezili cektirdim. Cok da rahattim hic birsey anlamadim. 10 dakika film surdu 10 dakikada da uyandim toparlandim ciktim hastaneden. Agri esigim dusuk stres de yapmistim iyiki bu sekilde cektirmisim.tabiki herkesin bunyesi farklidir ama kendinize guvenmiyorsaniz da kasmaya gerek yok.

Merhaba..Gecmis olsun..Nerede cektirdiniz rahim filmini? Bir de ucretini ogrenebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…