anestezi sonrası baş ağrısı

oglak_kadini

The Devil's Advocate.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
20.272
15.141
Merhaba. Salı günü bir operasyon geçirdim. Uyandırılıp odaya götürüldüğümde bir şeyler içebilirsin denilince fitre kahve içtim ama yine de korktuğum başıma geldi. Bugün baş ağrısı başladı. ilaç önerisi istemiyorum tabii ki ama böyle masajdır akupuntur noktadır filan bildiğğiniz önerilebilecek bir yöntem var mı?

bol su ıcıyorum. 3ltden fazla içiyorum böbreği yormamak için daha fazlsa içmiyorum. kahve de bır fıncan içtim. 13. haftamda hamileyim fazlasını da içemem. yuruyus de yapamıyorum şu anda :KK43:
Tülbentle başınızı sarın, sıktırın. Hamile olduğunuz için çok farklı bir şey de yapamazsınız. Allah şifa versin. Kahve oranını Doktorunuza da danışın.

Tülbentle başınızı sarın, sıktırın. Hamile olduğunuz için çok farklı bir şey de yapamazsınız. Allah şifa versin. Kahve oranını Doktorunuza da danışın.
yapayım onu ıyı dediniz. sağolun kahve daha fazla olmaz sanırım bır fıncan fıltre kahve içtim. :KK43:

Nescafe iç hemen geçirir. Benimde operasyondan sonra baş ağrım günlerce geçmemişti. Ameliyat olan bur arkadaş dedi içtim geçti gerçekten. Nescafe iyi geliyor. Günde iki kez iç.

Nescafe iç hemen geçirir. Benimde operasyondan sonra baş ağrım günlerce geçmemişti. Ameliyat olan bur arkadaş dedi içtim geçti gerçekten. Nescafe iyi geliyor. Günde iki kez iç.
Düz granül mu içeyim bol suictim. Tülbent sıktım azaldı biraz filtre kahve içtim zaten
Yarın da granül içeyim azaldı ama çok da geçecek gibi değil.

X