Anestezi nasil bir his

Annem geçen bel ameliyatı için aldı hiç bi sıkıntı olmadı hiç bişey hissetmemiş güzel bi uyku sadece

Hicbir şey anlamadım ne zaman uyudum uyandım bilmiyorum bı 20 dk sürmüştür ama görüntü pek almadık dediler laparoskopi yapacaklar bu sefer tekrar bir stres
Bende sonunda hsg rahim filmi çekildim tüpler açık tertemiz dedi baya rahatladım bende hicbisey anlamadkm Bi uyandım kanamam olmuş yatağa fln geçmiş hatta agri kesici antibiyotik fln verdi ama nasıl ağrım vardı dün akşam anlatamam karnımın kaburgalari acıdı ağrıdı hani böyle çok spor yaparsinda karnın acır gerilir ya onun en beteri hala agrito şuan ama sendede agri varmi :KK43:(((

hsg de tam olarak anestezi olmaz sedasyon olur.. ve ben arkadaşlar sedasyon aşığıyım :KK53: nasıl uyudum nasıl uyandım haberim olmuyor uyanınca ağırıkta olmuyor sanki dünya toz pembeymiş gibi hissediyorum hhahahaa..

bir de aynı konudan 13 nisanda açmışsınız neden ikinci kez açtınız ki

Bende sonunda hsg rahim filmi çekildim tüpler açık tertemiz dedi baya rahatladım bende hicbisey anlamadkm Bi uyandım kanamam olmuş yatağa fln geçmiş hatta agri kesici antibiyotik fln verdi ama nasıl ağrım vardı dün akşam anlatamam karnımın kaburgalari acıdı ağrıdı hani böyle çok spor yaparsinda karnın acır gerilir ya onun en beteri hala agrito şuan ama sendede agri varmi :KK43:(((
Benim hiç ağrım olmadı tam görüntü almamışlar bende başka türlü yapacaklar

X