Anal Fissür (Makatta Çatlak) Ameliyatı Olanlar Doktor Önerisi

Zorbuisler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
890
1.619
31
Merhaba arkadaslar konudan belli oldugu uzere anal fissur problemim var. 3-4 aydır yaşadığım tam bir zulüm artık ameliyat olmaya karar verdim kullandığım kremler de ise yaramadı. Ankara'da ikamet ediyorum Ankara, Kayseri veya Niğde'de doktor öneriniz var mı? Ayrıca ameliyat olanlar da operasyon hakkında bilgiverirse coook sevinirim :KK42:

Hemoroid sonrası bende de oldu çay ağacı yağı damlatım makata ve çay ağacı yağlı ılık suyla şırınga ile yıkama yaptım her WC sonrası ağrıyı kesti ve yaram iyileşti deneyin inşallah işe yarar sizede geçmiş olsun

Point Plus krem hemoroid, fissür ve fistül için kullanılır. Yani çatlak probleminizi için kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunca yaranın olduğu bölgeye uygulanması gerekir. bu kremi arastirin beslenme aliskanligin8z nasil ekmek kati yeme sebze tuketmeme mevcut mu

Bu illeti Allah düşmanının başına vermesin 3 yıl oldu ben ameliyat olalı hiç bir ilaç krem bitkisel kürler hiç birşey fayda etmiyor tek çare ameliyat ama onuda ehline denk gelmek önemli tam 6 yıl çektim iyiki olmuşum süreç biraz yıpratıcı ama sonucu müükk 👌

Point Plus krem hemoroid, fissür ve fistül için kullanılır. Yani çatlak probleminizi için kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunca yaranın olduğu bölgeye uygulanması gerekir. bu kremi arastirin beslenme aliskanligin8z nasil ekmek kati yeme sebze tuketmeme mevcut mu
Merhaba, ben basta hemoroid sanmistim ufak sislik vardi sanirim 3 yildir varmis bende ama baslarda agri kanama hicbir belirti vermedi. 8 ay once cok stresli bi donemden gectim once kanama sonra agri basladi. Simdi beslenmemi degistirdim 1 haftadir agrim kanamam kesildi. Doktorun verdigi kremleri kantaron yagini kullaniyorum. Beslenmem oncesinde kotuydu bi bardak bile su icmiyodum. Su an duzelttim bol lif yesillik kahve cay minimuma indirdim. Sizin soylediginiz kremi de deneyecegim. Su an agrim yok ama bir kere kabiz olsam tekrar olurmus gibi hissediyorum ve kapanmaz ameliyat sart demis herkes o yuzden psikolojim cok kotu bir durumda baska bir sey dusunemez oldum. Cok tesekkur ederim oneriniz icin deneyecegim

Bu illeti Allah düşmanının başına vermesin 3 yıl oldu ben ameliyat olalı hiç bir ilaç krem bitkisel kürler hiç birşey fayda etmiyor tek çare ameliyat ama onuda ehline denk gelmek önemli tam 6 yıl çektim iyiki olmuşum süreç biraz yıpratıcı ama sonucu müükk 👌
Merhaba, hangi doktorda oldunuz ve lis ameliyati miydi?

X