anakucagını nasıl kullanıyorsunuz?

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
672
4
arkadaşlar burada yazılanlar üzerine 3gündür kızımı anakucagında uyutuyorum gerçekten çok işe yaradı hepinize teşekkürler.acaba dogru kullanıyormuyum diye düşünüyorum.içine battaniye falan serip biraz yükseltiyorum beli çukurda kalmasın diye ama yine de hafif çukur oluyor.yastık falan koysam tepine tepine aşagı kayıyor.siz nasıl kullanıyorsunuz?:uhm:

ben çok yumuşak bir bebek yastığı koyuyorum ..hafif vucut şeklini alıyor yani tam düz değil tabi hafif çukurda kalıyor..ama çok rahat ediyor içinde..ben 40 günlükken beri gündüzleri onda oturtuyorum

ben battaniyesini 3 kat yapıyorum ama eylülün dediği gibi düm düz olmuyor.baya rahatız ana kucağıyla .)

bende yastık koyuyorum çok rahat ediyo kızım mışıl mışıl uyuyo içinde

bu dediginiz ana kucagı araba koltugu falan degil dimi arkadaşlar? siz bilirsiniz ama bebişlerin tam gelişme dönemleri bence dümdüz yerde yatsalar omurga için daha saglıklı olur

bende kalın peluş battaniyemizi serdim altlarına 1,5-2 aylık olduklarından beri yatırıyorum.. evet hafif eğimli ama çok rahat yatıyorlar.. gündüz onda gece yataklarında...(şimdilik sadece biri gece yatakda diğeri bizimle malesef..:))..)

bende başından beri gündüzleri ana kucağında yatırıyorum, tamamen düz konuma getirdim, orada yatmayı çok seviyor benimki, oturduğum yerden ayağımla sallıyorum, gecede yatağımıza gidiyoruz, uyanıkken bile onun içinde oyalanıyor benimki

Benim kızımda ilk başlarda hep onun içinde uyuyordu gündüz ve gece
bende hep tedirgindim doktora sordum bir sakıncası varmı diye en doğrusunu yapıyor dedi
ben çukur kısmına bi havlu koydum daha rahat ediyor şuan
onun içinde kendi kendine uyuyuna kadar kıyamet kopuyor kimsye ellettirmiyor
iyice dalınca yerine yatırıyoruz
iyi oluyor gündüzde uyanık iken oyalanıyorlar içinde

ben de anakucağını kullanmaya çalışıorum ama sevmedi kızım,nasıl alıştırdınız??

bende ana kucağını bazen minderle biraz daha düzleştirmeye çalışıyorum ama tam düz olmuyor yine çukur kalıyor.
yatırıyorum ben.

Oto koltuğunuda doldurdum ama onda yatırmıyorum onu sadece arabada kullanıyorum şimdilik.İleride tam oturma pozisyonunu alabilecek kadar olduğumuzda evdede kullanacağım.

hatta şu an kucağımda ağladı koltuğuna koydum gülüyo ..yani onu benden çok seviyo..::)))

:)))onu da sevsin beni de:))
teşekkürler arkadaşlar umarım nil hanım da alışacak:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…