Anakucağını Kullanıyor musunuz?

Gamze_

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
626
9
Kızlar ben arabasıyla birlikte almıstım kraftın ama hiç kullanamıyorum cok dik duruyor sırtı bişeye yaramaz yaa bazılarını goruyorum yatık da oluyor sizinkiler ne tavsiye edebileceğiniz var mı

yaa ben kulandım bebek arabasının üstüne koydum gezdirdim ama kemerlerini takamadım cünkü sırtı cok arkaya düşüyor kambur gibi iki büklüm kalıyordu bende sırtına yasık koyup desteleyip kulanıyorum

bende pierre cardin kullaıyorum rahat kullanımı kuzum rahat ediyor
altına battaniye koyuyorum kemerini bağlayınca gayet iyi oluyor

cnm bende kullanıyorum ama o şekilde değil benimki yatıyo oturuyo istersen sallanıyo gündüzleri ben hep ona yatırıyorum gecede beşiğine çok rahat oluyo ...

kızlar maxi cosinin aldım ben,
arabaya da monte oluyor ve yeni dogana özel sırt destegi var, buyunce cıkarıyorsun cok da memnunum,oğluş mışıl mışıl uyuyor içinde :)
resminide koydum oğluşumla..hastaneden cıkarken :)))

masallah canim oglusuna,benimde maxi cosinin seninkinin aynisi var,cok kullanisli,arabadada cok rahat ediyo kuzusum
bide ev icinde ben is yaparken durmasi icin fisher_price sallincagini aldim oda ayni maxi cosi gibi kullanisli,kendiliginden sallaniyor eee bende rahat ediyorum:)))))),

bende de var fisher price in sallanan ana kucagı ama henüz kullanamadım , annemdeyim..o benim evimnde..kullanıslı olmasına sevindimmmmmmmm

kızlar bende de chicco nun var trio for me modelini almıştım set larak anakucağı biraz banada dik geldi o yüzden pek içime sinmedi napcam bilmiyorum valla....

canım kumaşı iyi ama ben yinede altına battaniye koyuyorum ben mennumum canım bir bak bence görmeden alma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…