Dogum haritası!Kafam karıştı yardımcı olur musunuz?

Ya bende aynı hatayı yaptım hep olumsuz klnustu ve pişman oldum şuan olmazsa 9 yıl sonra illa boşanıcaksın falan dedı bana evliliğinde kaderden gelen bır yara var falan dedı keske baktırmasaymısım yani bosverın takmamaya çalışın kendınıze varsa cocugunuza odaklanın

Herkese slm dogum haritada baktırdım pek olumlu şeyler söylemedi şimdi bosanma surecindeyim ilk evliliğim de olan sıkıntı ikinci evliliğim de daha fazla olurmuş hatta çocuklarda düşmanlik görüyorum bu konuda dedi ve bazı özel şeyler kafam çok karıştı burnumdan dolayı karar verme iradem pek yok aslan burcuyum esime baktırdım onda empati yok vicdan yoksunu ve merhamet çok az dedi bende tam tersi hepsinden çok fazla var sadece dik başlıyım o terazi burcu anlayan var mı uyumdan fln birde kadin var onda dedi zaten az çok tahmin ediyorum olduğunu onunla sadece kendi egosunu tatmin etmek için birlikte fln dedi keşke baktirmasaydm çok pişmanım
Ya hu ! Allah yarattığı kulun kaderini bile çabasına bağlı kılmış ,uyduruk birinin söylediği gelecek sence ne kadar doğru olabilir ? Hayatına ikinci defa birini alırken üç bin kez düşünürsun ,çocuk için acele etmezsin.

Ya hu ! Allah yarattığı kulun kaderini bile çabasına bağlı kılmış ,uyduruk birinin söylediği gelecek sence ne kadar doğru olabilir ? Hayatına ikinci defa birini alırken üç bin kez düşünürsun ,çocuk için acele etmezsin.
Yine de etkileniyor insan tüm günüm keyifsiz geçti

Ya bende aynı hatayı yaptım hep olumsuz klnustu ve pişman oldum şuan olmazsa 9 yıl sonra illa boşanıcaksın falan dedı bana evliliğinde kaderden gelen bır yara var falan dedı keske baktırmasaymısım yani bosverın takmamaya çalışın kendınıze varsa cocugunuza odaklanın
Siz ne kadara baktırdınız keşke baktirmasaydim

X