Anadolu yakası kadın doğum doktoru önerisi ve doğum paketleri hakkında..

Çok güzel bilgilendirici yazmışsınız teşekkür ederim tam olarak dediğiniz gibi fiyatlar bu kadar uçuk olmasa da bizde ilk bebeğimizi stressiz kucağımızı alsak . Ben şimdiden bu anın tadını çıkartacağıma hastane düşünüyorum

benim paketimde 4'lü tarama var 2 ve 3 yok her hastanenin sistemi farklı demek ki
Demek ki paket içerikleri çoğu yerde değişebiliyor ona göre de fiyat değiştiriyorlar. Medicalpark babaya mini check up veriyordu ekstra
Ay her şey iyi hoş güzel geçsin sağlıklı olsunlar da en önemlisi o gerçekten

evet medicalpark içeriği daha zengindi ama şöyle bir gerçek var "gerekli mi ? " bu benim sağlıklı 3. gebeliğim oğlumda dr a 9 ay boyunca 4 defa gittim 2'li tarama vb. şeker yüklemesi şeylerin hiç birini yaptırmadım oğlum doğdu 0 stres o kadar fresh bir çocuktu ki karnı acıkınca uyanırdı sadece gece full uyurdu sessiz sakınce büyüdü oğlumun aksine kızımın hamileliği inanılmaz stresliydi 7 ay boyunca aş erdim 74 kiloyla hamile kalıp 68 kiloyla doğuma gittim kızım doğdu ve hiç susmadı tok aç altı pis hiç bir etken olmaksızın susmadı kendime deneyimlerim dahilinde bir söz verdim min. stresle en kaliteli şekilde bu süreci yönetmek yoksa sonra ceremesini fena çekiyorum

Kesinlikle bence de gerekli değil, önemli olan işini severek ilgiyle yapan doktorlar Allah hepsinden razı olsun diyorum..
Bu benim ilk her seyi yeni yeni tecrübe ediyorum maşallah Rabbım güzel ömür nasip etsin her birine inşallah
Gerçekten bizden bu kadar etkileniyor olmaları çok değişik bir sey. Sen rahatsan mutluysan bebişin de öyle demek ki.. İnşallah en güzel şekilde geçer bu süreç ve devamı da hep güzel ilerler

merhabalar benmde aradgım başlık bu konuydu aslında benmde bu konuda küçük bi arastrmam oldu paylaşmak isterim.. ben medicalpark pendıkte tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım 12. haftaya kadar kontrollerımı tüp bebek doktorum yapacak.. normal kadın doguma gecebilirsin dediğinde halide yüksele gecmeyi düşünüyorum yorumları cok iyi.. bu site de de gecen sene halide hanımla dogum yapmış biriyle konustum hastaneden de doktordan da cok memnun kaldıgını söyledi.. kendısıyle henuz tanısmadım umarım memnun kalırım evıme yakın suan 9. haftamdayım

Maşallah inşallah en güzel şekilde geçer hamileligin, dogumun ve sonrası.. Sağlıkla kucağına almak nasip olsun.
Umarım memnun kalırsın

Ben gisbir has gittim ve muayene sonrası paketi de aldım. Melis hanıma gidiyorum. Şimdilik bir sorun ya da olumsuz bir şey tecrübe etmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…