Anacı, anne ve baba

Birçok psikolog söylüyor. Çocuğunuz olunca sizin de içinizdeki çocuk ortaya çıkarmış. Kırılgan çocuk. Onunla sorun yaşadığınız anlarda özellikle.

Bütün bebekligim, çocuklugum gençliğim, annemin ve babamın kendi anne baba ve kardeşlerinin dertleriyle geçti, çok uzun, anlatsam ağlarsın

17 yaşındaydım bı kere isyan ettim anneme "onların peşinde hem kendin perişan oluyorsun hem beni sürüklüyorsun " diye, aman yarabbim , "anama babama canım feda, daha kaç gün ömürleri var ki gözüne batıyor, hasta yaşlı insanlara laf ediyorsun, dillerin kopsun" dedi, bir ay eziyet etti bana...

30 yıl geçti bu olayın üstüne, Ben 46 yaşımdayım , dedem 87 yaşında öldü, ananem 90 ın ustunde hala yaşıyor, taş gibi maşallah

Annem hiç pişman olmadi beni harcadigina , ananemin bencilliğini farketti artık ama bu sefer de sahiden ölür mölür diye ses edemiyor Ben mi? Kırıp geçiriyorum birkaç yıldır hepsini, ölürlerse söylediklerim , yaptıklarım için değil söylemediklerim için pişman olurum, ağzıma geleni kibarca söylüyorum o yüzden , sayelerinde yaşarken öldüm çünkü, kimseye vefa borcum kalmadı çok şükür....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…