ANA KUCAĞI TAVSİYESİ

MuaLLime Rana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
240
81
34
Merhaba hanımlar; ana kucağı almayı düşünüyorum ama karar veremedim. MAMMA ANA KUCAĞI, MERFBABY ANA KUCAĞI veya ELELE DORMİRE ELEKTRİKLİ ANA KUCAĞI arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım ?

Benim bebo daha doğmadı ama ben Mamma aldım, grupta MerfBaby alan da var çok benzer geliyor bana ikisi zaten. Elektrikli sevmiyorum onlara hiç bakmadım

Çok teşekkürler. Mamma merfye göre daha mı sağlam acaba ?
Ben öyle düşündüm ya açıkçası. Bildiğim kadarıyla daha eski, o yüzden daha fazla yorum var yorumların çoğu da memnundu. Ama influencerlardan merf kullanıp memnun kalan da baya var çok aşırı bi fark olduğunu da düşünmüyorum

Merhaba hanımlar; ana kucağı almayı düşünüyorum ama karar veremedim. MAMMA ANA KUCAĞI, MERFBABY ANA KUCAĞI veya ELELE DORMİRE ELEKTRİKLİ ANA KUCAĞI arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım ?
Mamma gördüğüm kadarıyla babybjörn muadili. Ben babybjörn ana kucağından çok memnun kaldım. Uzun ömürlü oldu. Sallanan, elektrikli ana kucakları çok kısa kullanılır ancak

Mamma gördüğüm kadarıyla babybjörn muadili. Ben babybjörn ana kucağından çok memnun kaldım. Uzun ömürlü oldu. Sallanan, elektrikli ana kucakları çok kısa kullanılır ancak
Çok teşekkürler yorumunuz için, mamma için kumaşı sert diyenler olmuş. Ben de karar veremedim. Babybjörn’ü kaçıncı aya kadar kullandınız?

Çok teşekkürler yorumunuz için, mamma için kumaşı sert diyenler olmuş. Ben de karar veremedim. Babybjörn’ü kaçıncı aya kadar kullandınız?
Çeşitli amaçlarla 24 ay kullandık bebekken hep ana kucağındaylen işlerimi hallettim. Büyüyünce yeri geldi uyuttuk. Yeri geldi misafirlikte kısa uyku için yatağı oldu. Özellikle oyuncaklı modeli öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…