Amy'nin gözbebekleri..

[video=youtube;4A3poKE6qnM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4A3poKE6qnM[/video]
Cocoshhh sen nerdesin bakim bebeğim nasıl? parça için teşekkürler tatlım:KK16:
canımsın ya çocuklarımla ugraşıyorum yogunum sadece girip bakıp bakıp çıkıyorum
bebeişmde iyi şükür tam bi ısırmalık oldu anlatamam ya çok şeker oldu çok

Bu güzel üç parça,gözbebeği evimde yerini sevgi ile almıştır sevgili Candann :114:teşekkürlerim ve sevgilerimle canım:KK16:

Sunduğunuz güzellikler ve hoşluklar da tarafımızdan - aynı ehemmiyet ve değerde - alınmış, başımız gözümüz üstüne konulmuştur Sevgili Amy. :) Kendime bir çizelge yapmayı düşünüyorum bazen, bir KK programı oluşturmayı düşünüyorum ajandama... :) Sırasıyla mesela "Müzik başlıklarının tamamına", işte atıyorum " Sanatsal etkinlikler başlıklarının tamamına" gibi gibi... Uzun uzun vakit ayırmak ve incelemek, takip etmek istediğim o kadar çok şey denk geliyor ki bazen, bu başlık ve bir iki başlık dışında müzik başlıklarının hiç birine bakabilmiş dahi değilim şimdiye kadar, daha pek çok, pek çok başlıklara olduğu gibi... Yeni gün hem aydın, hem aydınlık, hem de ışıl ışıl güzel bir bahar havasıyla gelsin size, mutluluklar, dolu dolu sevgiler ve heyecanlar da ona eşlik etsin yüreğinizde inşallah ve her yeni gün tüm canlılar için hayırlar, mutluluklar, sağlıklar, güzelliklerle beraber gelsin, gülen yüzler ve barış dolu bir dünya için de yeni yeni başlangıçlar getirsin aynı şekilde inşallah... Sevgimle

Sunduğunuz güzellikler ve hoşluklar da tarafımızdan - aynı ehemmiyet ve değerde - alınmış, başımız gözümüz üstüne konulmuştur Sevgili Amy. :) Kendime bir çizelge yapmayı düşünüyorum bazen, bir KK programı oluşturmayı düşünüyorum ajandama... :) Sırasıyla mesela "Müzik başlıklarının tamamına", işte atıyorum " Sanatsal etkinlikler başlıklarının tamamına" gibi gibi... Uzun uzun vakit ayırmak ve incelemek, takip etmek istediğim o kadar çok şey denk geliyor ki bazen, bu başlık ve bir iki başlık dışında müzik başlıklarının hiç birine bakabilmiş dahi değilim şimdiye kadar, daha pek çok, pek çok başlıklara olduğu gibi... Yeni gün hem aydın, hem aydınlık, hem de ışıl ışıl güzel bir bahar havasıyla gelsin size, mutluluklar, dolu dolu sevgiler ve heyecanlar da ona eşlik etsin yüreğinizde inşallah ve her yeni gün tüm canlılar için hayırlar, mutluluklar, sağlıklar, güzelliklerle beraber gelsin, gülen yüzler ve barış dolu bir dünya için de yeni yeni başlangıçlar getirsin aynı şekilde inşallah... Sevgimle

Sevgili Candannn,
Bu konu başlığına gelip sizin yazılarını veya eklediklerini gördüğüm zaman içimden aynen şunları geçiriyorum; işte kadın olsun erkek olsun nezaket ve saygının olduğu her yerde insanlık böyle olmalı olmalı ki -SEVGİ- de kendiliğinden gelmeli değilmi:) sizden aldığım şu saygı dolu satırlar nasılda güzelleştiriyor hem yüreğimi hemde konu başlığımı bir kez daha sonsuz teşekkürler sevgili Candan :)iyi varsınız iyiki varız:KK16:

Mutlu olmak varken bu dünyada, geceler geldi dayandı kapımıza,
Olduk acımızla sarmaş dolaş, bekledik düşümüzle koyun koyuna.

[video=youtube;hHWsR76aVoU]http://www.youtube.com/watch?v=hHWsR76aVoU[/video]

Sevgili Amy; güzel görüşlerinize çok ama çok teşekkür ediyorum gerçekten, tüm yüreğimle... Sağolun, eksik olmayın... Aslında daha önce okudum, ama o kadar güzel şeyler yamışsınız ki kendimi biraz mahcup hissettim bir yandan da... O sebeple de bir teşekkür bile yazamadım hemen anında.:) Evet aslında sevgi ve saygı gerçekten zor şeyler değil, hem de hiç zor değil... Çünkü insan güzel üzere yaratılmıştır, bizim kalplerimiz bunları başarmaya müsait ve o yetenekte yaratılmış... Her insan bir cevher gerçekten, kendini keşfedebilir, kendine verilen yetenekleri hakikaten doğru kullanabilirse, tüm canlılar ve tüm insanlar için her şey -çok ama çok daha güzel olur- hiç kuşkusuz... Hepimizde koca bir cihan dürülü, öyle değil mi? Tekrar teşekkür ediyor, Mukabil duygularımla sevgi ve saygılar... :)

X