Amy'nin gözbebekleri..

Lütfen bana böyle gülünüz:KK9::KK1:ve sevgi yollayınz:KK16: olurmu:KK17:sonra ben böyle oluyorum öyle gülerseniz:KK37: :KK9::KK9::KK9::KK9: biraz renk katalım aralara:KK34:

AMY CİMMM:KK16::KK16::KK16::KK16: ben yokken hiç yalnız bırakmamışsın konumu:KK17:
çoook teşekkür ederim...

naçizane benden sana:KK16::KK16::KK16:

[video=youtube;zRp2YVs6rZ4]http://www.youtube.com/watch?v=zRp2YVs6rZ4[/video]

AMY CİMMM:KK16::KK16::KK16::KK16: ben yokken hiç yalnız bırakmamışsın konumu:KK17:
çoook teşekkür ederim...

naçizane benden sana:KK16::KK16::KK16:

Canımın İstanbul köşesi bak yaş oldun didemin ucunda varsın :) bu ince düşüncenden dolayı asıl ben teşekkür ederim ama boş brakmayalım açtığımız konuları tatlım olurmu:KK34::KK16:

Mazhar Alanson - Ah Bu Ben - YouTube

Asla unutmayacağım bir parça... Hayatımın çok zor bir döneminde çıkmıştı bu şarkı ve bana arkadaş olmuştu. Umarım beğenirsin arkadaşım.

"Ah bu ben kendimi nerelere koşsam
Saklansam bir yerlerde gizlice ağlasam
Ah bu ben kendimi nerelerde bulsam
Çekilsem sahillere hayaller mi kursam"

buda benden o halde :KK34:

Canım benim dün tüm gün dilimde bu şarkıyla dolandım durdum dersem artık inanırmsın diye sormama gerek olmadığını bilirsin değilmi esra'm çok teşekkürler canım:KK16:
[video=youtube;nOhvaVk6W7w]https://www.youtube.com/watch?v=nOhvaVk6W7w[/video]

Mazhar Alanson - Ah Bu Ben - YouTube

Asla unutmayacağım bir parça... Hayatımın çok zor bir döneminde çıkmıştı bu şarkı ve bana arkadaş olmuştu. Umarım beğenirsin arkadaşım.

"Ah bu ben kendimi nerelere koşsam
Saklansam bir yerlerde gizlice ağlasam
Ah bu ben kendimi nerelerde bulsam
Çekilsem sahillere hayaller mi kursam"

Öncelikle konuma hoşgeldin diyor ve eklediğin tüm güzellikleri gözbebeğim olarak kabul ediyorum arkadaşım sonsuz teşekkürler:KK16:

Bu da son zamanlarda en keyifle dinlediğim şarkı :) ve karşınızda Sılaaaaaaa

sıla yoruldum JOKER 2012 (yeni albümden) - YouTube

Hepsi birbirinden güzel inan çok teşekkür ederim :KK16:

X