Makyaj Ürünleri amway rimeli tek kelimeyle süper..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar bitkisel ürünlerin fiyatları uygun olur yapmayın..

hem bitkisel diyosunuz hem pahalı bu ne çelişki?

ozaman bu marka ya bitkisel değil yada bitkisel ama çok güzel sömürüyorlar???
bitkisel olan rimel akar! katkı maddesi kullanılmışsa akmaz rimel! alkol olan parfümün kokusu daha dayanıklıdır alkolsüz yani bitkisel parfümün kokusu kalıcı değildir bunları bilmediğinizi sanmıyorum.sengözlerimebaksanab

o yüzden hem çok kalıcı diyip hem bitkisel demeyelim diye düşünüyorum :KK66:

arkadaşlar bitkisel ürünlerin fiyatları uygun olur yapmayın..

hem bitkisel diyosunuz hem pahalı bu ne çelişki?

ozaman bu marka ya bitkisel değil yada bitkisel ama çok güzel sömürüyorlar???
bitkisel olan rimel akar! katkı maddesi kullanılmışsa akmaz rimel! alkol olan parfümün kokusu daha dayanıklıdır alkolsüz yani bitkisel parfümün kokusu kalıcı değildir bunları bilmediğinizi sanmıyorum.sengözlerimebaksanab

o yüzden hem çok kalıcı diyip hem bitkisel demeyelim diye düşünüyorum :KK66:

eminecim amwayin bütün ürünleri bitkiseldir hiç bir ürününde katkı maddesi yoktur ve doğada yani toprakta yok olan ürünlerdir amwayden aldığınız ürünler bittiği zaman bahçenizde yada çiçeklerinizin dibindeki toprağa gömün zamanla yok olduğunu göreceksiniz çünkü hiç biri plastik değildir hepsi mısır püskülünden yapılmıştır
gelelim pahalılık derecesine evet biraz pahalılar
kozmetik 1.derecede profesyonel ürünlerdir...
temizlik konsantre ürünlerdir su ile seyreltilip kullanılır...
vitaminler tamamen doğadandır...

eğerki amway ürünlerinin kozmetiklerini kullanmak istiyorsanız size ediee nin ürünlerini tavsiye ederim kalıcı ve cilde hiç bir zararı olmayan ürünlerdir...
Ben 2 senedir bu ürünleri kullanıyorum aynı zamanda kendim temin ediyorum yani amway satış temsilcisiyim...
Amway ürünlerinin en güzel yanı ney biliyormusun bir ürünü aldın ve kullandın 1 ay yada 2 ay memnun kalmadın ürünü iade ettiğinde paranı alabiliyorsun... Ama tek şart şu al kullan beğenmezsen geri iade et diyorlar...Dielimki geldi ve hiç açmadan geri yolladın o zaman %10 kesinti yapıor diorlarki sen benim ürünümü kullanmamışsın ve neye dayanarak geri iade ettin beğenmedinmi ,beğenmedim diyebilmek için kullanmak gerek....
umarım anlatabilmişimdir ürünler ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz burdan bilgi aktarabilirim ...

yuz temizleme jelini kullaniyorum cok mennunum,cilt tipim ozellikle t bolgesi yagli,cok guzel dengeledi cildimi yumusacik yapiyo,tonik ve nemlendiricisini de alicam

bayanlar öncelikle merhaba, ben bu siteyi yaklaşık 5-6 aydır sürekli takip ediyorum. en sonunda dayanamadım sonunda üye oldum. çok güzel ve seviyeli bir site öncelikle hepinize bu konuda saygı duyuyorum. amway konusundaki yorumlarınızı okudum. bende amwayın satış temsilcisiyim. yorumlarınızı okuduktan sonra bu işe girdiğime hiç pişman değilim. bu arada rose angel arkadaşıma yazdıklarından dolayı katılıyorum. ve başarılar diliyorum. ürünler konusunda size yardımcı olabilirim hepinize teşekkürler

keşke bu topiğe önceden baksaydım daha yeni maybeline aldım o bitince amvay alcam

ballı sabunu cok guzel ya arkadasım verdı 1 tane bıtsın alıcam gene kaydirigubbakcemile5
ben temızlık urunlerını sevıyorum vala kaydirigubbakcemile3

bendede ballı sabunu var.vücut sabunu var.diş macunu aldım.rimeli çok güzel gerçekten.tek tek ayırıyo.göz altım için 2 ürün sipariş verdim bide essential serisini sipariş verdim.onlarda kesin güzeldr.amway gerçekten çok kaliteli bi marka.pahalı ama deyiyo

ben sizin için arştırıom arkidişlerim umarım size yardımcı olur

Son düzenleme:
en son cilt aydınlatıcı öz ve alfa hdrxy serum plus aldım ve cildimdeki lekelerden kurtuldum çok memnununm cildim ay gibi oldu:)

cilt ürünlerini kullanmadım ama diş macunu ve metal temizleyicisini kullandım çok kötüydü acaba ben mi yanlış kullandım.Diş macunu bence piyasada çok daha ucuzları olan bir ürün

arkadaşlar bende amway ürünlerini kullanıyorum bulaşık detarjanını ve çok amaçlı temizlik ürünlerini çok menmunum aynı zamanda tül beyazlatıcısıda harika ewet biraz pahalı ama deyiyor bence temsilci olmak için bende görüşmelere katılacağım.opuyorumnanaktan

bendede ballı sabunu var.vücut sabunu var.diş macunu aldım.rimeli çok güzel gerçekten.tek tek ayırıyo.göz altım için 2 ürün sipariş verdim bide essential serisini sipariş verdim.onlarda kesin güzeldr.amway gerçekten çok kaliteli bi marka.pahalı ama deyiyo

rımelde hangi renkler var
sarı rımel arıyorum da

ya arkadslar benim babam amway temsilcisi temizlik ürünlerini kullanıyoruz çok güzel hepsi duş jeli de kullanıyorum güzel ama rimeli bende akıyor ya bisuru para verdım ama akıyo

arkadaşlar ben de amway rüyasıyla çalışan bir serbest girişimciyim sizlere sürprizim var amway daha uygun fiyatlarda yeni bir kozmetik markasıyla tanıştıracak bizleri çok yakında benden haber bekleyin......

halam amway temsilcisi. kozmetik konusunda gerçekten harika yönleri vardı. bi kere kalemini beğenmiştim ama benim gözümden akıyor hangi kalem olursa olsun. rimeli konusuna gelince, geçekten sürülümü kalıcılığı görünüşü çook güzel oluyor fakat silmesi işkenceydi. her seferinde kirpiklerimi kaybediyordum kolay çıkmıyor.

ama farları ve rujları konusuna gelince , enfessss kusursuzz. okadar önerilen far aldım bulabildiklerimden. amway arsty kadar güzelini görmedim. hatta unutmazsam akşam çeker eklerim farını. kaymak gibi tabiri caizse. bu arada taylor mac gibi kalite ürünleri tenzih ederim. onlar da çok güzel, kendim almasam da arkadaşım da vardı denemiştim. pek far ruj kullanmayan biriyim ama illa ki alırım hepsinden yedeken bulunur. :) bi taylor mac kadar kalite diyebilirim amway artsy farı için. rujları da çok hoş.

ve diş macunu. denmeediğim çeşişit yok diş macununda. yurt dışından bile bir çok markayı kullandım. ama aslaaaaaaaaa amwayın diş macunundan iyisi yok . bi kere kullanın diğer macunlar çamur gibi gelecek size.

bi de LOC diye bi ürünü var . güzel bi ürün o da. bulaşık deterjanı elleri yumuşatıyor . hatta bazen elim kuruğunda elime sürüp yıkarım :kedi: kaydirigubbakcemile3 bi de LOC şişesi bitince çöpe atmayın. parçalayın kesin çiçek ağaç diplerine gömün. gübre görevini görüyor. genel temizlik için olan LOC katkılı su ile işiniz bitince temizlik sonunda saksıda ki çiçeklerinize dökün, kısa sürede ççeklerinizde ki farkı göreceksiniz. yaprakları parlaklaşıyor canlanıyor hızlı büyüyor.

ama şu da gerçeklerden biri ; biraz fazla tuzlu. :1ninca:

iyisiyle kötüsüyle amway hakkında ki düşüncelerim gözlemlerim bunlar :)

anway ürünlerinin fiyatları dolara endeksli diye biliyorum
dolar düşünce hemen kapın bitane ben genellikle öyle yapıyorum
nemlendiricisini kullanmıstım gayet güzeldi ayrıca ovalayıcı krem ve temizleme jeli ile gözaltı kremini kullanıyorum
gayet güzel ürünler yas ilerledikce kırısık vs için sanırım bu markayı kullanırım resmen botox etkisi yapıyormus :smiley-cool:
rimelini hiç kullanmadım buarada bitkisel ürünler daha doğal oldugu için daha pahalıdır...

bende gözaltı kremi toniği ve dişmacununu kullanıyorum..gayet memnunum..

bende amway satış temsilcisi olarak evimde birçok ürününü kullanıyorum ve çok memnunum.bizim eve gelip görenler mutlaka sipariş veriyorlar.1 kere kullanan 2. yi almak için size mutlaka dönüyor. tavsiye ederim bütün ürünlerini.

arkadaşlar benim eşim amway e üye...geçen hafta SİVİLCELERE VE LEKELERE ETKİLİ JEL die bi ürününü sipariş verdim hemen ulaştı ve yıllardır geçmeyen sivilce lekelerim birkaç kullanmamla bile geçiverdi!! şiddetle tavsiye ederim bu ürününü!. isteyen herkese yardımcı olurum.. her konuda özelden ulaşabilirsiniz
artık aldığım ürüne verdiğim para boşa mı die asla düşünmüyorum...çünkü değiyor gözlerimle gördüm............... iyi ki amway var

sevgiler

bütün mesajlarına baktım her mesajında amway övüp satmaya çalışıyosun almak isteyenler özelden ulaşsın falan. reklam kokan hareketler bunlar çok ayıp.
hiç de inandırıcı gelmedi yapmaya çalıştığın. git ticaretini başka yerde yap

X