Makyaj Ürünleri amway rimeli tek kelimeyle süper..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

EFTEL

annesinin küçük prensi
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
2.059
1
kızlar ben amway rimelini kullanıyorum tek kelime ile süper kipkikleri tel tel gösteriyo ve kesinlikle akmıyo yasiye ederim..

bende amwayin fondotenini artıstry serisindende nemlendirici temizleyici ve tonigini kullanıyorum çok memnunum ayrıca ballı sabununuda çok sevdim ama netten amway için yazılanları okuıyunca en azından vitaminlerini kullanmamayı düşünüyorum

amway kozmetik urunlerını hıc kullanmadım
dıger bı cok urununu kullandım
kozmetık urunlerı cok pahalı gelıyo bana
sampuanını almıstım cok guzeldı ama pahalı bana göre :eek::nazar:

resim ekelyebilirmisiniz canim ben amway kullanmadim nerden aliniyor

bende 2 3 yıl once almıstım rimelini gercekten üstüne tanımam yani cok doğal duruyo akmıyo ve süper hacim veriyo ama biraz pahalı geliyo bana maybellineyle idare ediyorum buda guzel napimmirmirmirmir

ben kullanıyourm şimdi..
36 liraya aldım rimelimi..
bir de hacimlendirici aldım(kirpik hacimlendirici)
o da 35 liraydı sanırım:nazar:
pahalı oldu ama çok güzel:asigim:

amway temizlik ürünlerini çok kullandım ama makyaj ürünleri gerçektende çok pahalı ben paraya kıyıp alırımda kocişim almaz yaaaasenağlama

yarısını annem ödedi yarısını ben ödedim:)
öyle kurtardım ben de:teytey:sırnaşık şey

resim ekelyebilirmisiniz canim ben amway kullanmadim nerden aliniyor

cnm resim ekliyemiyorum ben bunları amway üyeleri satıyo ondan almıştım ben görümcemin gelininden almiştim ama sor mutlaka satan birileri vardır etrafında..

Amwayin başka ürünlerinden kullanıp memnun kalan yada kalmayanlar görüşlerini de yazablir mi acaba ve birde Amwayin makyaj ürünlerinin diğer kozmetik ürünlerinden ne farkları var gerçe fiyatından belli ama ben makyaj yapan biri değilim ama hoşuma gider sırf cildim bozulmasın diye kullanamıyorum

merhaba BtL,amwayin hangi ürünlerini kullanıyorsun?hangileri iyi geldi,hangilerini sevmedin? mesela diş macunu,fırçası hakkında ne düşünüyorsun?şampuanları güzel mi,kokusu nasıl?Aslında ben çok makyaj ürünleri merak ediyorum o kadar para vermeye değer mi?

..açelya.. ben diş macunundan kullanıyorum agız spreyını falanda aldım süper bence kullanan yakınlarımda hem fıkır benımle.. ayrıca göz kalemınden de aldım pahalı ama gercekten değiyo kalem akmıyo gece gozumde kalsada kasıntı vs. gıbı sorun cıkmıyo cok guzel yanı urunler pahalı ama bıtkısel ıcerıklı hepsı annemde temızlık urunlerını kullanıyo o da cok memnunn yanı:):)

bende amwey in loc ve zomu kullanıyorum çok memnunum ama diş macununu denemedim evet gerçekten makyaj ürünleri çok pahalı ama rimeline deyer.

memnun kalmanıza sevindim ozaman gönül rahatlığıyla ile makyaj ürünlerini alabilirim:)

X