Amniyotik bant

serap19977

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
5
2
26
Merhaba herkese 13+3 haftalık hamileyim doktora gittiğimde amniyotik bant gördüğünü söyledi ve perinatoloji bölümünden doktor önerdi detaylı ultrason yaptırıcam bu konuyla ilgili başına gelen var mıdır bazen yanlışlık da olabiliyormuş rahim yapışıklığıyla karıştırılıyormuş morelim bozuldu fikirlerinize ihtiyacım var .

Öncelikle geçmiş olsun aynı durumu paylaşıyoruz 11. Haftada amniyotik bant teşhisi kondu 3 doktor da ayrı ayrı perinatoloji gerek dedi sonra perinatoloji onayladı ben gebeliği sonlandırmak istedim ama bu mümkün değil dedi malum devlet hastanesi kürtaj yapmıyor neyse sonra içimiz içimizi yiyor tabi başka bi doktora daha görünelim dedik ve gittk bu doktor da bu amniyotik bant değil vasküler sineşi dedi yani rahim içinde yapışıklık daha önce ki yanlış kürtajlardan dolayı kadınlarda çok sık görülüyor dedi içimiz biraz rahatladı ama yine de seni ara ara biz göreceğiz dedi bu da yine acaba mı dedirtti? Çok araştırdım internette ama bu durumu yaşayıp sağlıklı doğum yapmış örnekler aradım bulamadım tam da buraya bu konuyu açacaktım ki sizin açtığınızı gördüm, lütfen durumu yaşayanlar bizi aydınlatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…