amniyosentez yaptırdım moralim çok bozuk yardımınıza ihtiyacım var

R

romantik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi romantik
kızlar moralim çok bozuk nerden anlatsan nasıl başlasam bilemiyorum .18haftalık hamileyim bebeğimin beyninde kist var daha önceki ikili testte 1/360 değer çıkmıştıbu yüzden doktorum amniyosentezi önerdi yaptırdım 3 gün oldu 10 gün sonra ilk 5 kromozoma bakıyolarmış 10 gün nasıl geçicek bilemiyorum bide araya bayram giriyo moralim psikolojim çok bozuk uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum dua edin olurmu kızlar

• Konu Sahibi romantik
geçmiş olsun canm,ama çok üzülme çünkü bu testlerin yanlış çıkma olasılığı çok yüksek,yani doğruluk oranı%60,%40 yanılma payı var,buda baya yüksek,bence amniyosentez sonucun iyi çıkacak endişe etme sakın.

• Konu Sahibi romantik
sende laboratnmışssın bak,bende öyle,az çok bilirsin sende bu gibi testleri,sen hangi hastanede çalışıyorsun canım

• Konu Sahibi romantik
ya bilmiyorum moralim çok bozuk işte saol desteğin için ama şu kist olayı kafamı karıştırıyo doktor zamanla atılabildiğini söyledi ama inşallah bişey olmaz bebeğime çok karamsarım çünkü

• Konu Sahibi romantik
ya bilmiyorum moralim çok bozuk işte saol desteğin için ama şu kist olayı kafamı karıştırıyo doktor zamanla atılabildiğini söyledi ama inşallah bişey olmaz bebeğime çok karamsarım çünkü

Bence hiç karamsar olma canım.Ki daha hamileliğinin başındasın,moralini yüksek tut.
Ben de 27 haftalık hamileyim ve ikili test vs.yaptırmadım.Çünkü senin yaşadıklarını yaşamaktan korktum.
Benim kızkardeşime de,ikili test sonucunda bebeğinin sakat doğacağı söylendi ama Allah'a şükür fıstık gibi bir yiğenim var ve 2 yaşında şimdi.Boşu boşuna moralini bozuyorlar insanın.
Ayrıca düşünsene,sana dediklerinin gerçek olma ihtimali 1/360..Yani %1'den bile düşük birşey için seni böyle üzüyorlar..
Bana kötü bir sonuç çıkmayacak gibi geliyor valla.Düşünmemeye çalış,bozma moralini.:teselli:

• Konu Sahibi romantik
iyi şeyler düşünmeye çalışın bu testler yanlış çıkabiliyor Allaha dua edin o her zaman yanımızda o ne isterse o olur ve pozitif düşünmenin her zaman yararı vardır bence inşallah hiçbirşey çıkmaz

• Konu Sahibi romantik
benim hala amniyosentez sonucum çıkmadı kafayı sıyırdım bugün tam 20 gün oldu ama ne yazıkki araya bayram girdi bu yüzden uzadı ya çok kötüyüm ya

• Konu Sahibi romantik
benim hala amniyosentez sonucum çıkmadı kafayı sıyırdım bugün tam 20 gün oldu ama ne yazıkki araya bayram girdi bu yüzden uzadı ya çok kötüyüm ya

canım o kadar kafana takma diyeceğim ama sonucu alana kadar bende heyecan yapmıştım.bende biyoloğum testlerin ne kadar hatalı çıkabildiğini biliyorsundur.o yüzden kafana takma ve sonuç kötü bile olsa bir kere daha şansını dene ve başka bi yerdede mutlaka yaptır.Allah tan umut kesilmez gönlünü ferah tut.dualarımız seninle

• Konu Sahibi romantik
Allah yardımcın olsun. Çok üzüldüm inaşllah iyi sonuçlar alırsın en kısa zamanda.
Bende kendimi çok kötü hissettim. Ben hamile değilim ama bir takım rahtsızlıklardan dolayı gebelik döneminde amniyosentez gibi bir çok test yaptırmam gerekecekmiş.
İyi sonuçlarını bekliyoruz.

bencede kendini üzme işyerinden bir arkadaşımda senin durumundaydı Allaha şükür sapasağlam bir oğlu oldu şimdi 4 yaşında bunların hepsi tedbir amaçlı sakın üzülüpte bebeğini strese sokma...umarım güzel sonuçlar alıp sağlıkla doğurursun bebeğini...

canım hiç kendini üzme.Ben de amniyosentez yaptırdım.3 hafta sonra almıştım sonucunu.Sen iyi düşün ki iyi olsun.Bol bol su iç ve dinlen.Kötü şeyler getirme aklına...Bebeğine ve kendine iyi bak.

Merhabalar,
benimde 3 lü tarama testim kötüydü amniyosentez yaptırdım tabiiki kim ne derse desin nekadar teselli ederse etsin o 3 hafta insan çok sıkıntı çekiyor.
Benim sonucum ii çıktı inşallah seninkide ii çıkar çok geçmiş olsun

Bende bayramdan önce arife günü amniyosentez yaptırdrım.Sonucunu bekliyorum aynen senin gibi artık kafayı yemek üzereyim.Bende down sendromu riski çıktı o nedenle yapıldı.Umarım ikimizde hayırlı haberler alırız.

Bende bayramdan önce arife günü amniyosentez yaptırdrım.Sonucunu bekliyorum aynen senin gibi artık kafayı yemek üzereyim.Bende down sendromu riski çıktı o nedenle yapıldı.Umarım ikimizde hayırlı haberler alırız.

amniyosentez sonuçlarınız ne çıktı lütfen cevap yazar mısınız
ben de yaptırdım 1 hf geçti 2 hf da ha bekleyeceğim merak ediyorum

X